3

Pena jak jest spalony to zamienia się w prime Buffona

0

Już 4 trzeba zmienić. Zmiany Flick!!!!

0

@Rupert_Haubica Anczelot jednak coś wygrał w piłce. Kompany jest nikim

0

Bayern wuefisty nie jest żadną weryfikacją. Weryfikacja będzie dopiero w weekend

0

@Encore w premier League byłaby od razu kosa w nogi

3

Trener BVB w przerwie postawił dom na Real. Albo po prostu jest fatalny

1

Ciekawe czy ten ziomek co pisał, żeby postawić dom na Barcelonę w weekend już anulował kupon

0

W weekend trzeba wygrać skromnie. Tak jedną bramką najlepiej. Każdy tydzień pracy Anczelota oddala Real od trofeów

0

Sevilla bez celnego strzału buahaha

0

Barca może spokojnie ugrać mistrza nawet jeżeli przegra oba mecze z Realem

0

Fati najgorszy po stronie Barcelony. Niestety, ale to już pośmiewisko

0

Sevilla strzelać na bramkę Penii!

0

Niestety to nie był karny

0

Lewa strona jest do wywalenia

1

Fati do zmiany, ale już!

0

Sevilla prosimy o celne strzały!

0

@Adran360 Tragiczne jest mls

2

Jak informuje portal National Cristanio Ronaldo rozważa 6 miesięczne wypożyczenie do klubu z Europy na drugą część sezonu. Portugalczyk chciałby prześcignąć Messiego w rekordzie zdobytych bramek ligowych w najlepszych ligach. W tej chwili Argentyńczyk ma jedną bramkę przewagi

1

Tobiasz w kadrze U21 broni tylko dzięki temu, że jest jedynką Legii. Z kolei w Legii jest jedynką, bo myślą, że przez sam wiek go sprzedadzą za kilka milionów do Anglii. Ciekawe :)

0

@PatrykBarca zbierali na niego materiały od roku, ale zawinęli za akcję z ostatniego miesiąca. Logiczne

0

5 celnych strzałów Polaków, Niemcy 3 strzały celne. Wynik 1-3 dla Niemców. O co tutaj chodzi?

1

Cash dzisiaj największy wygrany.

2

Ten Tobiasz to jest takie beztalencie. Próbują sprzedać tego słabiaka do Anglii już trzeci sezon. Kluby z League One się pytają, a oni chcą ponad milion euro. Takie pieniądze za gościa grającego tragicznie nogami, z przeciętnym refleksem i pozycjonowaniem. Niesamowite

5

Podwaliny tego zespołu zbudował Xavi. Flick jest zbyt krótko żeby oceniać efekty jego pracy.

0

Przełączcie ten nudny mecz Bayernu na Liverpool. Urbański dzisiaj się bawi na Anfield

0

Widzieliście zdjęcia Szczęsnego dzisiaj? Wygląda jakby trochę przytył

2

Bobbiemu raz wyszedł strzał z dystansu kiedy Real szedł kontrą 2 na 1, więc dzisiaj zrobił to samo i nie wyszło. Pewność siebie ma, ale jest przy tym strasznie głupi i samolubny. Ciekawe czy zrobi karierę

4

To chyba najgorszy skład Barcelony jaki widziałem na meczu ligowym. Przebija czasy Kumana z Mingezami i inną dziadowiną

1

Czego wy oczekujecie? Z całym szacunkiem dla młodych ale drugiego tak słabego środka obrony to chyba nie ma w żadnej lidze z top5. No może jakiś dolny zespół z bundes i ligue ma podobny

0

Szczena może grać w lidze mistrzów czy nie? Pilne pytanie. Wiem, że w pucharowej może, pytam o aktualną fazę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?