FabianekMrozek
Dołączył/a: kwiecień 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pena jak jest spalony to zamienia się w prime Buffona
0
Już 4 trzeba zmienić. Zmiany Flick!!!!
0
@Rupert_Haubica Anczelot jednak coś wygrał w piłce. Kompany jest nikim
0
Bayern wuefisty nie jest żadną weryfikacją. Weryfikacja będzie dopiero w weekend
0
@Encore w premier League byłaby od razu kosa w nogi
3
Trener BVB w przerwie postawił dom na Real. Albo po prostu jest fatalny
1
Ciekawe czy ten ziomek co pisał, żeby postawić dom na Barcelonę w weekend już anulował kupon
0
W weekend trzeba wygrać skromnie. Tak jedną bramką najlepiej. Każdy tydzień pracy Anczelota oddala Real od trofeów
0
Sevilla bez celnego strzału buahaha
0
Barca może spokojnie ugrać mistrza nawet jeżeli przegra oba mecze z Realem
0
Fati najgorszy po stronie Barcelony. Niestety, ale to już pośmiewisko
0
Sevilla strzelać na bramkę Penii!
0
Niestety to nie był karny
0
Lewa strona jest do wywalenia
1
Fati do zmiany, ale już!
0
Sevilla prosimy o celne strzały!
0
@Adran360 Tragiczne jest mls
2
Jak informuje portal National Cristanio Ronaldo rozważa 6 miesięczne wypożyczenie do klubu z Europy na drugą część sezonu. Portugalczyk chciałby prześcignąć Messiego w rekordzie zdobytych bramek ligowych w najlepszych ligach. W tej chwili Argentyńczyk ma jedną bramkę przewagi
1
Tobiasz w kadrze U21 broni tylko dzięki temu, że jest jedynką Legii. Z kolei w Legii jest jedynką, bo myślą, że przez sam wiek go sprzedadzą za kilka milionów do Anglii. Ciekawe :)
0
@PatrykBarca zbierali na niego materiały od roku, ale zawinęli za akcję z ostatniego miesiąca. Logiczne
0
5 celnych strzałów Polaków, Niemcy 3 strzały celne. Wynik 1-3 dla Niemców. O co tutaj chodzi?
1
Cash dzisiaj największy wygrany.
2
Ten Tobiasz to jest takie beztalencie. Próbują sprzedać tego słabiaka do Anglii już trzeci sezon. Kluby z League One się pytają, a oni chcą ponad milion euro. Takie pieniądze za gościa grającego tragicznie nogami, z przeciętnym refleksem i pozycjonowaniem. Niesamowite
5
Podwaliny tego zespołu zbudował Xavi. Flick jest zbyt krótko żeby oceniać efekty jego pracy.
0
Przełączcie ten nudny mecz Bayernu na Liverpool. Urbański dzisiaj się bawi na Anfield
0
Widzieliście zdjęcia Szczęsnego dzisiaj? Wygląda jakby trochę przytył
2
Bobbiemu raz wyszedł strzał z dystansu kiedy Real szedł kontrą 2 na 1, więc dzisiaj zrobił to samo i nie wyszło. Pewność siebie ma, ale jest przy tym strasznie głupi i samolubny. Ciekawe czy zrobi karierę
4
To chyba najgorszy skład Barcelony jaki widziałem na meczu ligowym. Przebija czasy Kumana z Mingezami i inną dziadowiną
1
Czego wy oczekujecie? Z całym szacunkiem dla młodych ale drugiego tak słabego środka obrony to chyba nie ma w żadnej lidze z top5. No może jakiś dolny zespół z bundes i ligue ma podobny
0
Szczena może grać w lidze mistrzów czy nie? Pilne pytanie. Wiem, że w pucharowej może, pytam o aktualną fazę