0

Obstawiam, że najpóźniej do lutego zwolnią tego Xabiego, zatrudnią jakiegoś starego dziada (np. Mourinho) i jeszcze uratują sezon ligą mistrzów

1

@Coutinho007 w formie byli takiej samej. Po prostu z Barcą każda pół sytuacja to był gol.

2

Tak od 30 minuty chodzę po pokoju i drapię się po głowie co ten Inter robi w finale.

0

@OBSERWATOR2021 Ta przeróbka to profanacja. Pisowcy to takie same orki jak silni razem

0

Leverkusen miało być nowym gigantem w Bundeslidze, a po dwóch dobrych sezonach Alonso, Tah odchodzą za darmo, Frimpong za śmieszną cenę. Odejdzie też Wirtz, ale na nim akurat zarobią ładnie.

1

Lecimy po 8-2!!!

0

@nightwishygt z czerwem zgoda, ale Yamal nie był faulowany

0

Z tą obroną Realu to tutaj będzie minimum 5 goli Barcelony. Pytanie ile bramek stracimy

0

@Hindus Acerbi dostał w pachę, więc o karnym nie ma mowy. Trzymania Yamala nie pamiętam, ale takie karne to dostaje tylko Real Madryt. Faul Mkihitariana zaczął się ewidentnie przed linią pola karnego. Faul na Martinie Marciniak mógł spokojnie zagwizdać, ale też nie musiał, bo sam upadek był teatralny (taka typowa sytuacja 50:50). Podsumowując była jedna kontrowersja na korzyść Interu i to tyle

0

@F3DO Wtedy ZP idzie do Salaha

1

@BezglutenowyPedri Żadnej wojny z Polską i na NATO nie będzie. Gdyby Putin mógł cofnąć czas to eskalacji konfliktu na Ukrainie też by nie było. Wojny są zwyczajnie nieopłacalne (chyba, że zrobisz blitzkrig)

0

Jedyne większe kontrowersje w tym meczu to:
-brak faulu przy trzeciej bramce dla Interu
-brak kartki dla Martineza za próbę oplucia Acerbiego
-przerwanie meczu kiedy Inter miał setkę.

Reszta decyzji sędziego się po prostu broni


0

@VeB 1899 ale to nie Marciniak decyduje o varze

5

Na notatniku 1100 komentarzy pod artykułem o meczu Barcelony. Więcej niż podczas ostatniego meczu ligowego Realu. Tam to jest dopiero dzicz

2

Kolejny raz wychodzi, że Barcelona nie ma żadnego elitarnego środkowego obrońcy. Obwinianie Wojtka, bo nie wyjął karnego i strzałów z kilku metrów to absurd.

0

@tbas ale te sytuacje to były setki

0

Jeżeli PSG nie wygra ligi mistrzów to kwestia ZP będzie otwarta. Nawet Salah będzie w grze

0

@Goralkov 3 z 4 bramek nawet prime Buffon by nie wyjął. Ostatni gol Interu może taki Buffon by zbił na różny

1

Inter strzelił w dwumeczu 7 goli, a niektórzy tu piszą o jakimś antyfootballu XD

1

Victor, Martin, Fort- po co oni promują te beztalencia?

1

Wygląda na to, że pomysł Flicka się wypalił

0

@K1ngKong7 Arsenal ma mocny skład jak wszyscy są zdrowi

0

@Luciano99 Arsenal gra z Kiwiorem na obronie. W lidze nie mogą średniaków ograć. To, że oni są półfinale wynika ze słabych przeciwników

0

Kiepskie półfinały, bo z góry wiadomo kto przejdzie. Ale już finał z PSG będzie ciekawy

1

Gdyby bronił Ter Stegen to już byłby remis w dwumeczu

6

Jeżeli drewniany Mentzen ma jakiekolwiek szanse na fotel prezydenta to zaryzykuję tezę, że Bosak z kampanii prezydenckiej 2020 by to wygrał na luzie. Pamiętam, że on nawet pisiorom imponował na debatach

3

@Destroyer_of_Worlds Wyborcy Hołowni i Biejat i tak w drugiej turze zagłosują na Trzaskowskiego. Kluczowe będzie jaki % wyborców Mentzena zagłosuje za Nawrockim

52

Trzeba przyznać, że Grado zrobił co mógł. Najpierw pokazał żółtą kartkę choć dokładnie widział co zrobił Kylian. Niestety złośliwy sędzia na varze go zawołał do monitora. Czerwo pokazać już musiał, bo byłaby siara, ale ten opis przewinienia w protokole to majstersztyk. Dwa mecze zawieszenia za próbę złamania nogi? Oj będzie premia dla Grado

0

Ile meczów zawieszenia dostał Bellingham za „fuckoff” ?

0

@Derean finał jest za 3 mecze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?