FabianekMrozek
Dołączył/a: kwiecień 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato gdyby inaczej się ułożyły wyniki w ostatniej kolejce to byłoby 10 :)
0
@Jakchcesz Nie narzekam. Transfer ma więcej plusów niż minusów. Mówię tylko, że brakuje teraz w klubie gościa od górnych piłek. Zostaje tylko wariant z Araujo w 90 minucie
0
@Faro inna liga to była plus za czasów Xaviego i Iniesty granie wysoką piłka to byłby absurd.
3
Nikt o tym nie mówi, ale zamiana Lewego na Juliana to całkowite wykastrowanie potencjału wrzutek w pole karne. Mecze z Getafe to teraz dopiero będzie męka.
0
@Faro byle łak po pierwszym lepszym sezonie w Bundeslidze kosztuje 100 milionów euro.
Tutaj piłkarz ograny w premier league, którzy nastrzelał ponad 10 goli w lidze mistrzów.
Na warunki tego absurdalnego rynku spokojnie 100 milionów warty
0
Newcastle zgodziło się na 80 baniek, bo myśleli, że Barca więcej kasy nie ma, a szkoda blokować transfer marzeń dla takiego chłopka.
Po zaakceptowaniu warunków Barca oferuje 100 baniek za Juliana. Pięknie zrobieni w bambuko.
2
Jako osoba, która tak co drugi weekend oglądała 90 minut Gordona muszę napisać, że to może być jeden z najgorszych transferów w historii Barcelony.
I zanim zaczniecie przytaczać jakieś statystyki to pamiętajcie, że Gordon w Newcastle był na maksa wykorzystany przez Eddiego Howa. W Barcelonie będzie tylko gorszą wersją, tak samo jak Isak w Liverpoolu.
2
Takie samo lanie czeka PSG i Rayo. Przepaść ligowa robi swoje, zespoły angielskie na tym etapie sezonu wyglądają wybitnie
0
Dobra wytłumaczcie mi, bo ostatnio nie siedzę w uniwersum Barcelony, dlaczego oni nie chcą wykupić tego Rasha?
Wiem, że Neymarem to on nie jest, ale lepszego skrzydłowego do 50 milionów euro kupić się nie da, cena jak z promocji biedronki
0
Porównajcie sobie to el classico do klasyka z takiego 2017 r. Niesamowity zjazd piłkarski
3
3/4 dwumeczu i pierwszy gol z gry. Jeszcze taki farfocel :)
0
Weźcie dajcie spokój z tymi karnymi, już w poprzednim meczu były dwa, niech coś te dziady strzelą z gry
7
Gyokeres zawsze daje mi vibe środkowego obrońcy grającego na ataku pod koniec meczu
0
Od kilkudziesięciu godzin jest dostępny nowy odcinek The Boys, a już mi Twitter wyświetlił 10 spojlerów kto i jak zginie.
Przecież jak wejdzie do kina Avengers Doomsday to trzeba będzie wszystkie social media odinstalować…
5
Też macie wrażenie, że to był ostatni gol w tym meczu
2
3 miliardy na TVP żeby zamiast Bayern-PSG puszczali takie mecze ;)
0
@lithotripter nie ma teorii, bo nic nie wiadomo. Teorią jest na ten moment wersja mediów z którą lecą od pierwszych minut.
2
Ciekawe, że kilka minut po tragedii już wiadomo, że sprawca wypadku w którym zginął Litewka zasłabł i wszystko było przypadkowe.
Nikt nie sprawdził kim jest kierowca, czy miał on jakieś powiązania z podmiotami z którymi walczył Litewka, nikt nawet gościa jeszcze nie zbadał pod kontem zdrowia.
Nie chcę tutaj dawać wyroków, ale śmierć Litewki kilkunastu milionerów bardzo ucieszy.
0
@NeroTFP1 bo od 7 zaczęła się ich passa porażek
4
Szykuje się szósta porażka Atletico na siedem ostatnich meczów. Zgadnijcie z kim ten jeden mecz wygrali ;)
7
Ja mam problem z wyśmiewaniem się z Realu w takiej sytuacji, bo jednak ludzie zakładali, że ten Bayern kręcący jakieś rekordowe statystyki w Bundeslidze, po prostu rozniesie ten Real grający słaby sezon, w dodatku z wuefistą na ławce.
Real wbrew oczekiwaniom jednak się postawił i pewnie gdyby nie kontuzja Belga w bramce to ten Bayern by przeszedł.
Zupełnie inne odczucia mam w stosunku do Barcy, która z Atletico i z Interem była zdecydowanym faworytem, a odpadła i to w bardzo frajerski sposób.
Mówię o tym nie żeby kogoś sprowokować, tylko dlatego, że czekam na tą szóstkę już dobre 11 lat, wiele frustracji przeżyłem, a końca tej męki jakoś nie widzę.
Piłkarze, prezesi się zmieniają, drabinki losują się łatwiejsze, a schemat z ostatnich 11 lat się powiela cały czas.
0
@heniusss Rudiger tak
1
Dobra ale ta druga kartka Camavingi z dupy była. Tam bardziej Guler zasłużył na kartkę za wyrzucenie piłki
0
@buglikos nie będzie dogrywki
3
Ale pachnie gongiem od Realu w 90 minucie
0
@kuz Bayern dzisiaj gra słaby mecz
2
Vincic jedzie na mundial? Ronaldo pyta
0
No to ciekawe co teraz odwali Nojer
0
@Frimpong a kto jest lepszym Francuzem?
1
Dobra, ale jakim cudem tak słaby Real ma 12 punktów przewagi nad trzecim miejscem? Co to za słaba liga