0

@Herato gdyby inaczej się ułożyły wyniki w ostatniej kolejce to byłoby 10 :)

0

@Jakchcesz Nie narzekam. Transfer ma więcej plusów niż minusów. Mówię tylko, że brakuje teraz w klubie gościa od górnych piłek. Zostaje tylko wariant z Araujo w 90 minucie

0

@Faro inna liga to była plus za czasów Xaviego i Iniesty granie wysoką piłka to byłby absurd.

3

Nikt o tym nie mówi, ale zamiana Lewego na Juliana to całkowite wykastrowanie potencjału wrzutek w pole karne. Mecze z Getafe to teraz dopiero będzie męka.

0

@Faro byle łak po pierwszym lepszym sezonie w Bundeslidze kosztuje 100 milionów euro.

Tutaj piłkarz ograny w premier league, którzy nastrzelał ponad 10 goli w lidze mistrzów.

Na warunki tego absurdalnego rynku spokojnie 100 milionów warty

0

Newcastle zgodziło się na 80 baniek, bo myśleli, że Barca więcej kasy nie ma, a szkoda blokować transfer marzeń dla takiego chłopka.

Po zaakceptowaniu warunków Barca oferuje 100 baniek za Juliana. Pięknie zrobieni w bambuko.

2

Jako osoba, która tak co drugi weekend oglądała 90 minut Gordona muszę napisać, że to może być jeden z najgorszych transferów w historii Barcelony.

I zanim zaczniecie przytaczać jakieś statystyki to pamiętajcie, że Gordon w Newcastle był na maksa wykorzystany przez Eddiego Howa. W Barcelonie będzie tylko gorszą wersją, tak samo jak Isak w Liverpoolu.


2

Takie samo lanie czeka PSG i Rayo. Przepaść ligowa robi swoje, zespoły angielskie na tym etapie sezonu wyglądają wybitnie

0

Dobra wytłumaczcie mi, bo ostatnio nie siedzę w uniwersum Barcelony, dlaczego oni nie chcą wykupić tego Rasha?

Wiem, że Neymarem to on nie jest, ale lepszego skrzydłowego do 50 milionów euro kupić się nie da, cena jak z promocji biedronki

0

Porównajcie sobie to el classico do klasyka z takiego 2017 r. Niesamowity zjazd piłkarski

3

3/4 dwumeczu i pierwszy gol z gry. Jeszcze taki farfocel :)

0

Weźcie dajcie spokój z tymi karnymi, już w poprzednim meczu były dwa, niech coś te dziady strzelą z gry

7

Gyokeres zawsze daje mi vibe środkowego obrońcy grającego na ataku pod koniec meczu

0

Od kilkudziesięciu godzin jest dostępny nowy odcinek The Boys, a już mi Twitter wyświetlił 10 spojlerów kto i jak zginie.

Przecież jak wejdzie do kina Avengers Doomsday to trzeba będzie wszystkie social media odinstalować…

5

Też macie wrażenie, że to był ostatni gol w tym meczu

2

3 miliardy na TVP żeby zamiast Bayern-PSG puszczali takie mecze ;)

0

@lithotripter nie ma teorii, bo nic nie wiadomo. Teorią jest na ten moment wersja mediów z którą lecą od pierwszych minut.

2

Ciekawe, że kilka minut po tragedii już wiadomo, że sprawca wypadku w którym zginął Litewka zasłabł i wszystko było przypadkowe.

Nikt nie sprawdził kim jest kierowca, czy miał on jakieś powiązania z podmiotami z którymi walczył Litewka, nikt nawet gościa jeszcze nie zbadał pod kontem zdrowia.

Nie chcę tutaj dawać wyroków, ale śmierć Litewki kilkunastu milionerów bardzo ucieszy.

0

@NeroTFP1 bo od 7 zaczęła się ich passa porażek

4

Szykuje się szósta porażka Atletico na siedem ostatnich meczów. Zgadnijcie z kim ten jeden mecz wygrali ;)

7

Ja mam problem z wyśmiewaniem się z Realu w takiej sytuacji, bo jednak ludzie zakładali, że ten Bayern kręcący jakieś rekordowe statystyki w Bundeslidze, po prostu rozniesie ten Real grający słaby sezon, w dodatku z wuefistą na ławce.

Real wbrew oczekiwaniom jednak się postawił i pewnie gdyby nie kontuzja Belga w bramce to ten Bayern by przeszedł.

Zupełnie inne odczucia mam w stosunku do Barcy, która z Atletico i z Interem była zdecydowanym faworytem, a odpadła i to w bardzo frajerski sposób.

Mówię o tym nie żeby kogoś sprowokować, tylko dlatego, że czekam na tą szóstkę już dobre 11 lat, wiele frustracji przeżyłem, a końca tej męki jakoś nie widzę.

Piłkarze, prezesi się zmieniają, drabinki losują się łatwiejsze, a schemat z ostatnich 11 lat się powiela cały czas.

0

@heniusss Rudiger tak

1

Dobra ale ta druga kartka Camavingi z dupy była. Tam bardziej Guler zasłużył na kartkę za wyrzucenie piłki

0

@buglikos nie będzie dogrywki

3

Ale pachnie gongiem od Realu w 90 minucie

0

@kuz Bayern dzisiaj gra słaby mecz

2

Vincic jedzie na mundial? Ronaldo pyta

0

No to ciekawe co teraz odwali Nojer

0

@Frimpong a kto jest lepszym Francuzem?

1

Dobra, ale jakim cudem tak słaby Real ma 12 punktów przewagi nad trzecim miejscem? Co to za słaba liga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?