FabianekMrozek
Dołączył/a: kwiecień 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SinMistico dostał w klatę
4
Presja szczujni Real Madryt TV daje efekty
1
Już widzę jak przeciwko Realowi z varu dają takiego karnego hahaha. Ręka przy ciele, minimalnie zwiększony obrys, ale bez przesady.
0
@mekston moje analizy są jak wino. Im więcej czasu mija tym lepsze
0
Efekt „wow” Hansiego Flicka po prostu minął
0
Tak mocnej ławy w Barcelonie to ja nie pamiętam
0
@Gibbon_FCB Mordo Vini w wieku Yamala to kiwał się w rezerwach Realu
0
A dlaczego Barcelona nie chce ściągać Guehiego? 35 milionów, z miejsca najlepszy środkowy obrońca w la lidze
0
Estevao to tak 10 razy większy talent niż ten Endrick. Co ciekawe obaj kupieni z tego samego klubu w mniej więcej podobnym czasie
1
Nie powinno się pokazywać czerwonej kartki w pierwszych 45 minutach sezonu (no chyba, że ktoś łamie nogę). Dwie to już grube przegięcie pały. Polecam zobaczyć jak to się robi w premier league
0
@Karol145 Raków miał identyczny plakat tydzień temu i nie było afery
3
Fajna klauzula. Ciekawe jakie inne ukryte klauzule mają zawodnicy
5
@Koziol333 a ja mam hipotezę, że gość zobaczył proponowaną pensję i szybko ogarnął, że dwa sezony zarobi więcej niż cała dotychczasową karierę
1
@KibicBarcy84 Z Liverpoolem i Bayernem to chyba każdy strzał puścił. Z Roma nie pamiętam już jak było
0
Jakim ujem ta Wisła po tylu latach w 2 lidze ma dalej takich dobrych piłkarzy to nie wiem
2
@PIWOSZ89 jeszcze dwa lata chyba i można wnioskować o obywatelstwo. No chyba, że już ma żonę Polkę to nawet szybciej
0
Ciekawą politykę młodzieżową ma Chelsea. Ściągają 18-20 latków za dziesiątki milionów, a największe talenty ze szkółki oddają za pół darmo
2
@Xxxbarca4ever było mu nie dawać opaski
1
Rozumiem, że czasami w klubie trzeba kogoś wyrzucić na śmietnik zwłaszcza kiedy chodzi o pieniądze, ale kapitana zawsze słabo. To po prostu kiepsko wygląda na zewnątrz
2
Cała ta akcja z bramkarzami to przede wszystkim brak szacunku do kapitana, ale rozumiem, że chodzi o kasę
0
@Hadziuk no 500k w ostatnich wyborach, w 2023 jeszcze więcej jego partia dostała
0
Czy jest tu jakiś wyborca Szymona Hołowni, który popiera koalicję 2050 z PiSem i nowy rząd?
0
@D10SLEO on jest obunożny tak naprawdę
0
@D10SLEO dzisiaj w nocy zagra z Chelsea
1
Zobaczycie, że Barca dobrze na tym wyjdzie. Ściągnięcie Nico zabetonowałoby skrzydła na dekadę, a już za kilka lat regenowi Neymara znudzi się Londyn i będzie szukał transferu do cieplejszego kraju.
0
@Kgorecki2500 PiSowcy, czyli głównie emeryci ufają gościowi, który dwa lata temu deklarował koniec z waloryzacją emerytur hahaha
1
@D10SLEO Piłkarz gra dla kasy i trofeów, a nie dla marki klubu. Milan ma wielką markę i co z tego? Nic
6
Chcesz być legendą to zostajesz w Bilbao
Chcesz tylko zarobić kasę to idziesz do Arabów, albo do premier league.
Nie wiem czym Barcelona mogłaby przyciągnąć Nico… Ligą mistrzów wygraną ostatni raz dekadę temu? No raczej nie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Tym meczem Messi zamyka sobie powrót do Barcelony Flicka. Umiejętności ciągle topowe, ale tutaj nie ma nawet pressingu na alibi.