0

@SinMistico dostał w klatę

4

Presja szczujni Real Madryt TV daje efekty

1

Już widzę jak przeciwko Realowi z varu dają takiego karnego hahaha. Ręka przy ciele, minimalnie zwiększony obrys, ale bez przesady.

0

@mekston moje analizy są jak wino. Im więcej czasu mija tym lepsze

0

Efekt „wow” Hansiego Flicka po prostu minął

0

Tak mocnej ławy w Barcelonie to ja nie pamiętam

0

@Gibbon_FCB Mordo Vini w wieku Yamala to kiwał się w rezerwach Realu

0

A dlaczego Barcelona nie chce ściągać Guehiego? 35 milionów, z miejsca najlepszy środkowy obrońca w la lidze

0

Estevao to tak 10 razy większy talent niż ten Endrick. Co ciekawe obaj kupieni z tego samego klubu w mniej więcej podobnym czasie

1

Nie powinno się pokazywać czerwonej kartki w pierwszych 45 minutach sezonu (no chyba, że ktoś łamie nogę). Dwie to już grube przegięcie pały. Polecam zobaczyć jak to się robi w premier league

0

@Karol145 Raków miał identyczny plakat tydzień temu i nie było afery

3

Fajna klauzula. Ciekawe jakie inne ukryte klauzule mają zawodnicy

5

@Koziol333 a ja mam hipotezę, że gość zobaczył proponowaną pensję i szybko ogarnął, że dwa sezony zarobi więcej niż cała dotychczasową karierę

1

@KibicBarcy84 Z Liverpoolem i Bayernem to chyba każdy strzał puścił. Z Roma nie pamiętam już jak było

0

Jakim ujem ta Wisła po tylu latach w 2 lidze ma dalej takich dobrych piłkarzy to nie wiem

2

@PIWOSZ89 jeszcze dwa lata chyba i można wnioskować o obywatelstwo. No chyba, że już ma żonę Polkę to nawet szybciej

0

Ciekawą politykę młodzieżową ma Chelsea. Ściągają 18-20 latków za dziesiątki milionów, a największe talenty ze szkółki oddają za pół darmo

2

@Xxxbarca4ever było mu nie dawać opaski

1

Rozumiem, że czasami w klubie trzeba kogoś wyrzucić na śmietnik zwłaszcza kiedy chodzi o pieniądze, ale kapitana zawsze słabo. To po prostu kiepsko wygląda na zewnątrz

2

Cała ta akcja z bramkarzami to przede wszystkim brak szacunku do kapitana, ale rozumiem, że chodzi o kasę

0

@Hadziuk no 500k w ostatnich wyborach, w 2023 jeszcze więcej jego partia dostała

0

Czy jest tu jakiś wyborca Szymona Hołowni, który popiera koalicję 2050 z PiSem i nowy rząd?

0

@D10SLEO on jest obunożny tak naprawdę

0

@D10SLEO dzisiaj w nocy zagra z Chelsea

1

Zobaczycie, że Barca dobrze na tym wyjdzie. Ściągnięcie Nico zabetonowałoby skrzydła na dekadę, a już za kilka lat regenowi Neymara znudzi się Londyn i będzie szukał transferu do cieplejszego kraju.

0

@Kgorecki2500 PiSowcy, czyli głównie emeryci ufają gościowi, który dwa lata temu deklarował koniec z waloryzacją emerytur hahaha

1

@D10SLEO Piłkarz gra dla kasy i trofeów, a nie dla marki klubu. Milan ma wielką markę i co z tego? Nic

6

Chcesz być legendą to zostajesz w Bilbao
Chcesz tylko zarobić kasę to idziesz do Arabów, albo do premier league.

Nie wiem czym Barcelona mogłaby przyciągnąć Nico… Ligą mistrzów wygraną ostatni raz dekadę temu? No raczej nie


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Tym meczem Messi zamyka sobie powrót do Barcelony Flicka. Umiejętności ciągle topowe, ale tutaj nie ma nawet pressingu na alibi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?