FabianekMrozek
Dołączył/a: kwiecień 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra, ale jakim cudem tak słaby Real ma 12 punktów przewagi nad trzecim miejscem? Co to za słaba liga
1
To prawda, że Neuer nie będzie bronił na mundialu tylko jakiś Bauman? Hahah
0
Carreas po tym meczu traci status gracza „klasy światowej”. Absolutny średniak
1
Ktoś tu pisał 5 minut temu że Upamecono profesor hahaha
2
Borek: „Bayern jest kliniczny w pomyłkach Realu”. Wcale tak nie było, że Bayern dwie najlepsze sytuacje zawalił po błędach Realu
0
Na ten moment znicz dla ludzi, którzy zamiast tego meczu oglądają maszynę Artety
1
Ten 40 letni Neuer dalej broni strzały w staromodny sposób
0
Bayern daje mi vibe PSG z poprzedniego sezonu
4
10 minuta i pachnie golem z dupy dla Realu
0
@Kubsoleon gdyby Lewy nie miał nóg z tytanu to tutaj byłoby złamanie nogi
0
I to powinno być czerwo niezależnie od ręki Casha. Pierwszy wielbłąd Var
2
@Criss18Barca Gyokeres przecież jest słaby
2
Spokojnie z Łuninem na najbliższe 2 miesiące jestem pewny, że ten Real potraci trochę punktów. Penalti nie będzie w każdym meczu
3
Zobaczyłem, że Atletico prowadzi, odpaliłem drugą połowę i po 10 minutach mogę wyłączyć. Tak się żyje ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Derpowsky Arsenal to gra akurat słabo, ale są bardzo ciężcy do pokonania przez obronę
0
@Nazio_87 naciągniecie też można leczyć kilka tygodni
1
Marciniaka dzisiaj UEFA odmroziła i jeszcze Szczęsny wraca. Wracają wspomnienia z poprzedniej kampanii…
0
@Arden Newcastle samo przegrało mecz grając tak wysoką linią obrony. Miało być odważnie wyszło głupio
0
@Ptasior Sporting przejdą
0
Na waszym miejscu tak bym nie szydził z premier league, bo w półfinale czeka barce Arsenal, który jest bardzo podobny do Atletico sprzed 10 lat
0
@xavi890 Wolves kontra ostatnia ekipa z la liga, jak myślisz kto wygra?
0
Mój boże, aż mi wstyd za premier league. Ale takie są efekty grania co 3 dni przez bezsensowne dwa puchary
0
@Bunk420 no faza grupowa jest łatwa dla angielskich drużyn, ale z takim PSG, Barcą czy Realem w dwumeczach mają ciężko. Nie zmienia to faktu, że liga jest najmocniejsza.
0
@Bunk420 Newcastle to przecież średniak ligowy
0
@Aragorn33 no mówiłem że czerwo
0
@wyrek zobacz sobie czerwo VDV ostatnio
0
Dobra jednak nie ogarniam przepisów. A byłem pewny że czerwo
1
Co, jakim cudem żółta?
0
Nie lubię czerwonych kartek, psują emocje w meczu