1

Dobra, ale jakim cudem tak słaby Real ma 12 punktów przewagi nad trzecim miejscem? Co to za słaba liga

1

To prawda, że Neuer nie będzie bronił na mundialu tylko jakiś Bauman? Hahah

0

Carreas po tym meczu traci status gracza „klasy światowej”. Absolutny średniak

1

Ktoś tu pisał 5 minut temu że Upamecono profesor hahaha

2

Borek: „Bayern jest kliniczny w pomyłkach Realu”. Wcale tak nie było, że Bayern dwie najlepsze sytuacje zawalił po błędach Realu

0

Na ten moment znicz dla ludzi, którzy zamiast tego meczu oglądają maszynę Artety

1

Ten 40 letni Neuer dalej broni strzały w staromodny sposób

0

Bayern daje mi vibe PSG z poprzedniego sezonu

4

10 minuta i pachnie golem z dupy dla Realu

0

@Kubsoleon gdyby Lewy nie miał nóg z tytanu to tutaj byłoby złamanie nogi

0

I to powinno być czerwo niezależnie od ręki Casha. Pierwszy wielbłąd Var

2

@Criss18Barca Gyokeres przecież jest słaby

2

Spokojnie z Łuninem na najbliższe 2 miesiące jestem pewny, że ten Real potraci trochę punktów. Penalti nie będzie w każdym meczu

3

Zobaczyłem, że Atletico prowadzi, odpaliłem drugą połowę i po 10 minutach mogę wyłączyć. Tak się żyje ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Derpowsky Arsenal to gra akurat słabo, ale są bardzo ciężcy do pokonania przez obronę

0

@Nazio_87 naciągniecie też można leczyć kilka tygodni

1

Marciniaka dzisiaj UEFA odmroziła i jeszcze Szczęsny wraca. Wracają wspomnienia z poprzedniej kampanii…

0

@Arden Newcastle samo przegrało mecz grając tak wysoką linią obrony. Miało być odważnie wyszło głupio

0

@Ptasior Sporting przejdą

0

Na waszym miejscu tak bym nie szydził z premier league, bo w półfinale czeka barce Arsenal, który jest bardzo podobny do Atletico sprzed 10 lat

0

@xavi890 Wolves kontra ostatnia ekipa z la liga, jak myślisz kto wygra?

0

Mój boże, aż mi wstyd za premier league. Ale takie są efekty grania co 3 dni przez bezsensowne dwa puchary

0

@Bunk420 no faza grupowa jest łatwa dla angielskich drużyn, ale z takim PSG, Barcą czy Realem w dwumeczach mają ciężko. Nie zmienia to faktu, że liga jest najmocniejsza.

0

@Bunk420 Newcastle to przecież średniak ligowy

0

@Aragorn33 no mówiłem że czerwo

0

@wyrek zobacz sobie czerwo VDV ostatnio

0

Dobra jednak nie ogarniam przepisów. A byłem pewny że czerwo

1

Co, jakim cudem żółta?

0

Nie lubię czerwonych kartek, psują emocje w meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?