FabianekMrozek
Dołączył/a: kwiecień 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie lubię czerwonych kartek, psują emocje w meczu
0
Karny i czerwona więc po meczu dla Srok
0
Karny i czerwo to będzie
0
A jak pisałem, że po co to ten Lewy wychodzi to się na mnie rzucili patrioci. Na zespoły z premier league Lewy jest zbyt wolny
0
Jakim cudem my 2 gole mamy z takim Lewym i Yamalem? XD
0
Lewy już na pustaka nie trafia
0
Lewy trochę gra jak w slow motion, niby technicznie dobrze, ale tak wolno, że obrońca Newcastle zawsze zdąży zareagować
0
Po co gra ten Lewandowski? Kiedyś przynajmniej karne strzelał, w tej chwili zero użyteczności (i nie mówię tego w formie ragebaita).
1
Real Madryt będzie miał swoją Romę i Anfield. Coś tak czuję
0
@Szmulek bo jest. City w tym roku jest słabe
2
@Edoss od grudnia najlepszy piłkarz LFC, ale ostatnio miał kontuzję i dopiero wrocil
2
Messiego robiącego propagandę proTrumpowską nie miałem w swoim bingo i trochę mi sympatia spadła do niego. Maradona też był polityczny, ale przynajmniej promował antyimperialistycznych polityków ze swojego regionu.
0
Ten Trent tak nie dojeżdża, a Doku wrócił właśnie z kontuzji. Ostatnio jak Doku grał na Trenta to pobił jakiś rekord dryblingów w jednym meczu, będzie ciekawie
1
Tegoroczna 1/16 zdecydowanie ciekawsza niż rok temu
0
@Karol145 BVB imo większy.
0
Galata hahahaha
1
Juve w 10 gniecie Turków
0
Ale ta Galata jest słaba
0
I na co jest ten VAR skoro dalej drukują mecze czerwonymi kartkami?
1
Pięknie Florentina ogoliła frajerów, Jaga 70% posiadania piłki i zero groźnych strzałów na bramkę. Szkoła trenerska imienia Quique Setiena
0
@Sulimo od Bodo tez ma lepszych a jestem pewny, że Norwedzy by ich wyjaśnili.
3
Co ten pajac komentator z canal plus gada? Nie ma żadnego dowodu na rasistowski komentarz piłkarza Benfici.
5
Real i tak nie wygra ligi mistrzów. Trafia na drużynę będącą jednym organizmem np. Arsenal i robią wypad
1
Połowę jak nie większość goli w top5 ligach strzelają murzyni, jak to się dzieje, że rasizm dotyka tylko Viniciusa?
4
@KamilooosPL za bycie pajacem
0
@robsesh Chłopie ja większość swojego życia żyłem piłką i uwierz mi, kiedy dostawało się lanie to nikt nie myślał o błędach sędziego (a takie też bywały).
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Chyba coś jest nie halo z tym klubem skoro zamiast dyskutować o obronie ludzie dyskutują o kontrowersjach sędziowskich. Ludzie tutaj było 4-0, a nie 2-1
0
A kurs na Real w meczu z Villarrealem dalej ponad 2. Chyba warto by postawić maks stawkę
2
Jeden mecz potrzebował AA żeby bardziej skompromitować Real niż Alonso przez 7 miesięcy pracy. Gratulacje