0

Nie lubię czerwonych kartek, psują emocje w meczu

0

Karny i czerwona więc po meczu dla Srok

0

Karny i czerwo to będzie

0

A jak pisałem, że po co to ten Lewy wychodzi to się na mnie rzucili patrioci. Na zespoły z premier league Lewy jest zbyt wolny

0

Jakim cudem my 2 gole mamy z takim Lewym i Yamalem? XD

0

Lewy już na pustaka nie trafia

0

Lewy trochę gra jak w slow motion, niby technicznie dobrze, ale tak wolno, że obrońca Newcastle zawsze zdąży zareagować

0

Po co gra ten Lewandowski? Kiedyś przynajmniej karne strzelał, w tej chwili zero użyteczności (i nie mówię tego w formie ragebaita).

1

Real Madryt będzie miał swoją Romę i Anfield. Coś tak czuję

0

@Szmulek bo jest. City w tym roku jest słabe

2

@Edoss od grudnia najlepszy piłkarz LFC, ale ostatnio miał kontuzję i dopiero wrocil

2

Messiego robiącego propagandę proTrumpowską nie miałem w swoim bingo i trochę mi sympatia spadła do niego. Maradona też był polityczny, ale przynajmniej promował antyimperialistycznych polityków ze swojego regionu.

0

Ten Trent tak nie dojeżdża, a Doku wrócił właśnie z kontuzji. Ostatnio jak Doku grał na Trenta to pobił jakiś rekord dryblingów w jednym meczu, będzie ciekawie

1

Tegoroczna 1/16 zdecydowanie ciekawsza niż rok temu

0

@Karol145 BVB imo większy.

0

Galata hahahaha

1

Juve w 10 gniecie Turków

0

Ale ta Galata jest słaba

0

I na co jest ten VAR skoro dalej drukują mecze czerwonymi kartkami?

1

Pięknie Florentina ogoliła frajerów, Jaga 70% posiadania piłki i zero groźnych strzałów na bramkę. Szkoła trenerska imienia Quique Setiena

0

@Sulimo od Bodo tez ma lepszych a jestem pewny, że Norwedzy by ich wyjaśnili.

3

Co ten pajac komentator z canal plus gada? Nie ma żadnego dowodu na rasistowski komentarz piłkarza Benfici.

5

Real i tak nie wygra ligi mistrzów. Trafia na drużynę będącą jednym organizmem np. Arsenal i robią wypad

1

Połowę jak nie większość goli w top5 ligach strzelają murzyni, jak to się dzieje, że rasizm dotyka tylko Viniciusa?

4

@KamilooosPL za bycie pajacem

0

@robsesh Chłopie ja większość swojego życia żyłem piłką i uwierz mi, kiedy dostawało się lanie to nikt nie myślał o błędach sędziego (a takie też bywały).

4

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Chyba coś jest nie halo z tym klubem skoro zamiast dyskutować o obronie ludzie dyskutują o kontrowersjach sędziowskich. Ludzie tutaj było 4-0, a nie 2-1

0

A kurs na Real w meczu z Villarrealem dalej ponad 2. Chyba warto by postawić maks stawkę

2

Jeden mecz potrzebował AA żeby bardziej skompromitować Real niż Alonso przez 7 miesięcy pracy. Gratulacje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?