5

Real i tak nie wygra ligi mistrzów. Trafia na drużynę będącą jednym organizmem np. Arsenal i robią wypad

1

Połowę jak nie większość goli w top5 ligach strzelają murzyni, jak to się dzieje, że rasizm dotyka tylko Viniciusa?

4

@KamilooosPL za bycie pajacem

0

@robsesh Chłopie ja większość swojego życia żyłem piłką i uwierz mi, kiedy dostawało się lanie to nikt nie myślał o błędach sędziego (a takie też bywały).

4

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Chyba coś jest nie halo z tym klubem skoro zamiast dyskutować o obronie ludzie dyskutują o kontrowersjach sędziowskich. Ludzie tutaj było 4-0, a nie 2-1

0

A kurs na Real w meczu z Villarrealem dalej ponad 2. Chyba warto by postawić maks stawkę

2

Jeden mecz potrzebował AA żeby bardziej skompromitować Real niż Alonso przez 7 miesięcy pracy. Gratulacje

2

Oficjalnie Real Madryt kolejny rok bez trypleta

1

Dobra niech wchodzi Mbappe, Vinicius bez niego gra zbyt dobrze

2

Według angielskich buków albo ten menadżer ze Strasburga albo Xavi Hernández zastąpi Maresce. Imo oba wybory są do du_y

1

Van de ven wczoraj za podobny faul nawet kartki nie dostał

1

@misterio autokorekta pisze mi barce małą, a Real dużą xD

0

Sprzedalibyście Yamala za 500 milionów euro? Ja tak, ale tylko do saudi

0

Na ten moment barca gra mecz imienia Realu Madryt

2

Karny, czerwona, oj będzie fajny zegarek dla sędziego

1

@TR3YWAY Najman przynajmniej był zawodowym bokserem wtedy, a Pudzian kilka lat trenował zanim poszedł do oktagonu. Teraz widzę, że puszczają byle kogo.

2

@blakkudium od kiedy w KSW walczą freaki?

4

Dlaczego komentatorzy na canal plus przemilczeli kwestię drugiej kartki dla Rodrygo?

23

Mbappe przed karnym na Flashscore ocena 5.5, po karnym momentalnie wskoczyło na 7.2. Ktoś na poważnie podchodzi do tych ocen?

0

@Czajka90 wielki dzień dla bezrobotnych

0

@Ojciec_Dyrektor i zmienili trenera na gościa, który 4 lata temu był topem światowym

0

O jakiej Ukrainie gadacie? Jeżeli Potter wydobędzie 10% potencjału ze Szwecji to oni przejadą się po tych Ukraińcach. Oni mają podobną kadrę do Norwegów

0

Poprzedni sezon to był ten rok na który Barca czekała od 2019 r, wcześniej 2015 r. Tak spieprzyć sprawę z cieniutkim Interem… Kolejna szansa idąc historią będzie jakoś w 2029 lub 2030

0

Andoni Iraola, welcome to barcelona

1

@PawkoFCB Salah do marca był najlepszym piłkarzem na świecie. Kiepskie ostatnie 3 miesiące, ale dalej na top5 zasłużył.

18

Ewa w tej fryzurze wygląda jak przystojny facet

4

ZP wygra Dembele ewentualnie Salah, bo jako nieliczni w mediach społecznościowych poruszali temat ludobójstwa w Palestynie. Zobaczycie, że wszystko rozbije się o politykę koniec końców. Żaden dzieciak czy inny Brazylijczyk nie będzie brany pod uwagę za fajny sezon, czy viralowe tiktoki

4

Nie macie wrażenia, że pomiędzy Lewandowskim z 2024, a Lewandowskim z 2025 jest jakieś 5 lat różnicy?

0

@lithotripter anulował, bo mu Glasner powiedział, że nie będzie grał. Niezle zastępstwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?