6

Jeżeli drewniany Mentzen ma jakiekolwiek szanse na fotel prezydenta to zaryzykuję tezę, że Bosak z kampanii prezydenckiej 2020 by to wygrał na luzie. Pamiętam, że on nawet pisiorom imponował na debatach

3

@Destroyer_of_Worlds Wyborcy Hołowni i Biejat i tak w drugiej turze zagłosują na Trzaskowskiego. Kluczowe będzie jaki % wyborców Mentzena zagłosuje za Nawrockim

52

Trzeba przyznać, że Grado zrobił co mógł. Najpierw pokazał żółtą kartkę choć dokładnie widział co zrobił Kylian. Niestety złośliwy sędzia na varze go zawołał do monitora. Czerwo pokazać już musiał, bo byłaby siara, ale ten opis przewinienia w protokole to majstersztyk. Dwa mecze zawieszenia za próbę złamania nogi? Oj będzie premia dla Grado

0

Ile meczów zawieszenia dostał Bellingham za „fuckoff” ?

0

@Derean finał jest za 3 mecze

1

@macio_944 czwarty mecz jest z Celtą

2

Saudi nie przekonała Salaha? Przecież Ronaldo mówił, że to lepsza liga niż Ligue 1 haha.

0

Patrząc czysto formalnie mogą mieć rację. Pytanie czy warto walczyć o te trzy punkty przy takich stratach wizerunkowych. Widać prawnicy klubowi nie mają dużo do roboty

1

@Sulimo humorystyczny wpis, a ty chłopie modów oznaczasz. Dobry agent jesteś ;)

0

@Luciano99 z PSG i tak by odpadli, a półfinał to jeszcze nie taki wstyd. Może by dziadek został

0

Z czego się cieszycie? Teraz dziadek Carlo na pewno poleci. A była szansa, że zostanie i zniszczy im kolejny sezon

0

Czas włączyć mecz hehe

1

Ja przypominam, że Valencia przegrała w tym sezonie mecz Realem u siebie gdzie prowadzili do 85 minuty, a Real grał w 10

0

@Ojciec5tkidzieci farma Giertycha to jednak prawdziwi ludzie, a nie boty, więc inny case

2

Frajerzy. Można wyłączyć

1

@Mario96w z Bayernem za Mourinho

19

Piękne wycięcie. Podręcznikowa kartka pomarańczowa

19

Jesteście gotowi na jutrzejszy półgodzinny materiał Tomka Cwiąkały o mentalności Realu?

0

Ostatnie przegrane karne Realu to te z Bayernem za Mourinho. I to tylko przez to, że bronił prime Neuer. Powodzenia ;)

0

Co jak co, ale jakiś puchar trzeba Realowi oddać, żeby dziadek Carlo został na kolejny sezon

1

Real Zidane’a bazował na indywidualnościach, ale to co się dzieje teraz to jakiś żart. To jest parodia sportu drużynowego.

0

@Gibbon_FCB Arsenal miał szansę do momentu kontuzji Gabriela.

0

Szanuję Scaloniego, że miał jaja odstawić Messiego. Piłkarze z amatorskich lig nie powinni być w kadrze, bez znaczenia ich zasługi

4

Ronaldo na Flashscore najgorsza ocena w Portugalii

0

Przecież nie było spalonego

3

Zgodnie z nowymi wytycznymi IFAB karny podczas meczu należy powtórzyć jeżeli piłkarz nieprzepisowo go wykorzysta. Problem jest taki, że nie ma nigdzie napisane co w przypadku serii jedenastek. Marciniak znalazł lukę w prawie i rozstrzygnął na korzyść Realu.

14

Jakby dał drugiego karnego przeciwko Madrytowi to chłop by szukał jutro roboty

0

Chłopaki nie obraźcie się, ale ja dzisiaj za Realem, bo zamyka mi kupon

0

@barcelonaLM czyli wojna światowa

0

28 lutego 2025. Początek III wojny światowej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?