FarfiiiVeB
Dołączył/a: maj 2011
Chotomów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli zawodnik, który ma największe możliwości strzeleckie z naszego zespołu (tak, mówię tu o Villi, nie o Messim) i taki instynkt strzelecki nie zagra w meczu, w którym potrzeba nam optymalnie dwóch bramek, a zagra Alexis, który nie umie ułożyć stopy do strzału, którego pod względem strzałów przebija nawet Tello (czy Sanchez umiałby tyle razy strzelić celnie rogala na długi słupek?), to zacznę wątpić w mądrość Tito, choć nigdy w niego nie wątpiłem, co najwyżej czułem niepewność. Wolałbym "widzieć" niewidocznego i słabo grającego Guaje, niż naszego EL NINO maravila.
0
Xavi :)
0
65 minuta Sanchez - Villa, nawet przy cudownym objawieniu Alexisa.
0
Jak można tak popsuć akcje?!
0
Ładnie.
0
Jakby lewą nie mógł strzelić...
0
Villa ma być! Za Pedrito lub Alexisa i to nie na prawym skrzydle gdzie NIGDY nie grał. Ma grać na środku lub na lewym skrzydle.
0
Adriano i Alba w tym sezonie wyręczają Pedro i Alexisa ze strzelania bramek.
0
Diego Costa... zachowanie godne Pepe. Przez tego idiotę Atletico może grać w osłabieniu.
Mecz słaby, Real słabo Rojblancos jeszcze słabiej, Ronaldo 1 dobry strzał i jak na razie tyle.
0
Dodam jeszcze, że rzeczywiście leciała za bramkę.
0
xyzq
Obejrzyj sobie tego typu bramki strzelone przez Leo zauważ rotacje, często teoretycznie szła za bramkę, a wpadała i nawet nie odbijała się od słupka, piłka przy takich podcinkach ma bardzo silną rotacje. Musiałeś widzieć mało meczy z Messim żeby tego nie zauważyć
0
Pedro asysta :D
0
Jakie śpiące królewny?! Właśnie dobrze, że stali Adriano popsuł, bo pobiegł i nie było spalonego...
0
Nika,
tak to zdecydowanie zazdrość, zazdrość o to, że to my wygrywamy, o ZP dla Messiego, o styl gry, technike, finezje, magie, Xaviego, Inieste, ilość wspaniałych wychowanków, o posiadanie piłki, o kupionego Ronaldinho, który negocjowałz MU, o to jak nasi piłkarze mają poukładane w głowach i nie gwiazdorzą uważając się za bóstwo, o wartości które są tak ważne dla klubu, których nam zazdroszczą, bo kibice tamtych klubów wiedzą, że ich kluby budowane na petro dolaraxh nie wyznają innej wartości jak ta pieniądza. Jest to również niewiedza wynikająca z czytania niezwykle ciekawych tekstów o naszym klubie na stronach typu kwejk, po których nie wiedząc nic udają, że wiedzą dużo i przyjmują poglądy tych zagorzałych anty kibiców. Szczerze sam nie wiem co gorsze, a co śmieszniejsze.
0
To już jak tak mówie co mnie.. denerwuje to dodam, że przestał mnie denerwować Alexis. Pierwszy raz widziałem (w poważnym meczu), że potrafi grać jak prawdziwy skrzydłowy, cholernie mi się podobały jego niektóre zwody bez zbędnego machania nogami i przewracania się w następnym meczu też chce takiego skrzydłowego. Grał odważnie strzelał, nawet główkował mimo kryjącego go Szweda wyższego o ponad 20 cm. Niech popracuje nad strzałami, tak ogólnie bo póki co to jego mankament, że nie ma tego sprytu i techniki strzału(vide Villa, Messi).
0
Kolejną wkurwiającą mnie rzeczą są kibice piszący, że gra była słaba. Brakowało wam gola takiego jak na Camp Nou tak? Jak nie strzelą takiej bramki to padaka, a przepraszam najmocniej, przecież to chodzi o wynik! Jak Alba wbił brame w ostatniej minucie to cały mecz był miód, malina, znaczy że było zaangażowanie, teraz wyobraźcie to sobie było tak samo, nawet chyba lepiej, wtedy mieliśmy przestoje teraz nie, graliśmy cały czas. Gadalibyście inaczej jakby Messi i Sanchez strzelili bramki w pierwszej połowie, a wynik ustalił w doliczonym czasie, a są to tylko centymetry, a gra zostaje ta sama, inaczej byście gadali. Wtedy graliśmy średnio lub nawet słabo, a teraz po prostu średnio. Powtarzam Forster MVP. Co również mówi o naszej ciągłej grze ofensywnej i skuteczności, która jest decydująca w waszych ocenach meczu.
Pozdrawiam wszystkich cule, dla których ważny jest wynik, ale nie tylko on.
0
Wkurwiał mnie ten komentator, oprócz tego młodego co tam pobiegł na koniec i strzelił, to oni nic nie grali, nie umieli wyjść z połowy (istniały przebłyski kończące się odbiorami takimi ośmieszającymi jak te Andresa). To był autobus stanie w polu karnym, bez dużego pressingu, jak można porównywać to do meczu Polska-Anglia, gdzie gra była jak równy z równym. Byłem zmuszony wyciszyć telewizor. Szacunek dla Forstera MVP.
0
Podobają mi się długie podania Villi :)
0
Kontratak, i to prawie udany :O
0
Według mnie, póki co Muniain i Isco przewyższają Gerarda, ale w przyszłości pewnie to się zmieni :)
0
Nie wierze, a jednak, z nimi wszystko jest możliwe, REMONTADA!
0
Limit straconych bramek według mnie już się skończył jak na te 3 dni.
0
KOLEDZY, SYSTEM ROZJEBANY!!!
0
Scorpion222, 6 minut temu:
"A ja tam mam nadzieję że sędzia pozwoli na twardą i męską grę a nie pokładanie się w polu karnym i symulki."
Ja wolałbym sędziego, który często gwiżdże (nie aż tak jak z Depor), bo nasi gracze nie będą wtedy aż tak narażeni na kontuzje.
0
W tym meczu deportivo strzeliło tak naprawdę jednego normalniejszego gola.
0
A teraz Xavi brama :D
0
Niech Xavi wejdzie za Inieste to się uspokoję, z nim zawsze wszystko spokojniej wygląda.
0
Valdes powiem kolejny raz, bardzo mi się podoba w tym meczu (kilka pewnych interwencjii), oczywiście nie licząc tej wtopy, choć to nie tylko jego wina.
0
A w drugiej połowie:
C'MON GUAJE, SHOW ME YOUR SKILL!!!
0
Cesc wymiata tymi podaniami! MVP