0

Zwykły śmieć, je*any hipokryta, nienawidzę go.

0

Te zdjęcie świetnie pasuje :]

0

Jak Lavezzi wstał z ławki zaczęli gwizdać :]

0

Mascherano jak się zemścił z faul na Messim :D

0

Co ten sędzia odwala... Higuain strzeliłby gola jaktamten vy go nie trzymał. Karny jak nic.

0

Oj dajcie spokój z tym Higuainem, nie jest taki zły w porównaniu do przeciętniaka Lavezziego. Ja tam wszystkich Argentyńczyków lubię (oprócz Gago).

0

TAK !!! Aguero gol!!! MESSI ASYSTA !!!

0

Mi się mecz podoba od początku.

0

fusit

Jak to przeczytałem to prawie z krzesła spadłem, to było najlepsze:

"(...) Podsumowując, mający klauzule wykupu opiewającą na 150 milionów euro Xavi i Iniesta, nie są w stanie osiągnąć poziomu grającego "niezadowalający" sezon Cesca Fabregasa. Warto więc zastanowić się dlaczego Barcelona oferuje zaledwie około 30 milionów funtów, za zawodnika lepszego i młodszego od własnych rozgrywających, których możliwość odejścia wyceniła na 150 milionów euro.(...) "

Ciekawe na co choruję człowiek który to pisał ... Załamka :/

0

YEAH !!! Wreszcie koniec z tym !!!

0

Ahhh ten Thiago :D BOSKI GOL ;) PIĘKNY STRZAŁ !!!

0

Świetna jakość pod linkiem podanym przez tigerera. Polecam i dzięki.

0

Świetna jakość pod linkiem podanym przez tigerera. Polecam i dzięki.

0

Byłem na tym meczu. Boska atmosfera. Przez większość czasu obserwowałem Abiego. Wszystko czyścił. Był kapitanem :D

0

To jest mój pierwszy komentarz w temacie typu: spekulacje transferowe. Jak narazie komentowałem tylko pewne informacje np. Pep nie chce Aguero. Nie będę się wypowiadał na temat czy chce Cesca czy nie, bo to nic nie wnosi, to nic nie zmieni, to nikogo nie interesuje. Nie będę ustalał pierwszego i drugiego składu na następny sezon, bo od tego jest Pep i Villanova. Powiem tylko: Wierzę, że Pep wie co robi. Mam nadzieję na udane transfery jak w tamto lato.

Visca el Barca

0

Kolejny zakompleksiony kibic Realu? Śmieszne jest to jak część kibiców Realu wierzy w to co im wmawia The Special Five. Przykro mi, że w Polsce są tacy fanatycy, wątpie żeby w Hiszpani też mu tak wierzyli. Ciekawe jak za kilka lat będą o tłumaczu mówili kibice Realu. żPOR QUE?

0

A. Masczerano :D

0

Veb90

Mi wydawało się, że któryś z leków uznano za doping.

0

Jaką mieliście pierwszą myśl jak zobaczyliście tego posta? Ja myślałem, że po leczeniu raka przez Abiego wykryli coś co mogło by być dopingiem.

0

Niby to jest korupcja, ale niech lepiej zajmą się sprawą ogórków, bo na tym państwo więcej traci.

0

Urugwajowi w tamtych mistrzostwach nie należał się półfinał, chyba pamiętacie mecz Ghana vs Urugwaj, rękę Suareza i nie wykorzystany karny po tej ręce w końcówce dogrywki btw według mnie w tym roku wygraliby Portugalczycy lub Hiszpanie.

0

Urugwajowi w tamtych mistrzostwach nie należał się półfinał, chyba pamiętacie mecz Ghana vs Urugwaj, rękę Suareza i nie wykorzystany karny po tej ręce w końcówce dogrywki btw według mnie w tym roku wygraliby Portugalczycy lub Hiszpanie.

0

BarcaGladiator

Apropos katastrof transferowych nie zapominaj o Eto'o, K9, Hlebie i Cacaresie.

0

Kolejny temat z znakiem zapytania na końcu... Czekam na jakąś pewną informację.

0

Chlip chlip a tak go chciałem.

0

Powinien na siebie bardziej uważać.

0

Powinien na siebie bardziej uważać.

0

Jak ja nie lubię określenia "epicki". Ale co racja to racja mecz byłby niesamowity.

0

Nie ma kwestionowania !!! MVP najlepsi! Affelay jest świetny ale jeszcze mu brakuje czegoś. FETA FETA FETA! Albo tak jak Abidal VAMOS! VAMOS! VAMOS!

0

Pele nastrzelał bramek przeciętniakom z Brazylii i uważa się za najlepszego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?