0

Valdes mi się bardzo podoba w tym meczu.

0

Bez Xaviego może być ciężko, jak to dość często bywa :/

0

Sevilla gra imponująco, na poziomie półfinału ligi mistrzów, nie jeden Manchester by dziś z nimi przegrał.

0

Mam pytanie kiedy będą multimedia z meczu? Nie mogłem go wczoraj obejrzeć :(

0

Alba zgasił Naniego, wreszcie naprawdę mnie przekonał do siebie jako lewy obrońca, bo o jego wartości w ofensywie byłem już dawno przekonany. (Współpraca Alba - Mathieu w Valencii)

0

Ja bym nie chciał Hummelsa, jakoś nie widzi mi się niemiec w obecnej Barcelonie, nawet taki dobry. Priorytet to Jordi Alba.

0

Według mnie Krysia jest wielkim frustratem. Denerwuje mnie to jak co chwila prosi o podanie, (po którym strzela lub dośrodkowuje w nogi obrońców) a jak nie go nie dostanie zaczyna się rzucać. Irytujący gość, a na dodatek hipokryta z obsesją na punkcie Leo.

0

Nie jestem pewien czy w jednej drużynie zmieści się aż tyle ŚO, sądzę, że Thiago S. po tym ewentualnym transferze grałby mało (szczególnie na początku, podobnie jak to było z Masche). Takim transferem poszkodowany byłby Pique i Masche, bo to oni grali by mniej kosztem brazylijczyka, bo Puyol jeśli będzie zdrowy będzie grał dużo szczególnie w trudnych meczach i w lidze, jego nikt nie pozbawi minut. Wg mnie prorytetem jest Jordi Alba, przydałby się też Drogba jako joker na ważne mecze, choć z nim byłby problem jeśli chodzi o charakter.

0

Skoro mówisz, że Puyol jest jedynym normalnym to jak mógłbyś powiedzieć, że ten idiota którego masz w nicku jest normalny...

Widać, że ciężki z ciebie przypadek.

0

A ja bym chciał Pedro za Keite od 50 minuty, lub Tello, ale dopiero po 70 minucie.

0

Rzadko podaje linki do meczu, ale dziś złapałem super transmisję, jeśli chcecie to sprawdźcie ;]

http://www.lshunter.tv/index.php?option=com_lsh&view=lsh&event_id=81231&tid=241769&channel=0&tmpl=component&layout=popup&Itemid=327

0

Nie dziwie się reakcji Fabregasa.

0

Jak Messi strzeli gola to się przełamie i w następnym też strzeli, to nie przez zmęczenie fizyczne nie strzela, na pewno nie przez to.

0

Według mnie Ci co marudzą na naszych nie widzieli meczu z Villarealem, teraz grają kilka razy lepiej, mamy niezłe rozegranie (porównajcie z poprzednim meczem), mamy okazje bramkowe, piłkarze są zmotywowani. Pamiętajcie, że to jest mecz z Valencią , na wyjeździe, jak dla mnie gramy dobrze, mecz ogólnie ładny, ładniejszy od El Clasico, nie ma takiej rzezi (mimo, że tu polała się krew, a w Gran Derbi jakimś cudem znowu nie).

Vamos!!

0

Busi wymiata za to, wszystko czyści.

0

Jakby tak grali przez cały mecz...

0

Byłby gol.....

0

Tello da nam zwycięstwo! Zobaczycie!!

0

Przepraszam, nie wchodziłem dziś na stronę, a teraz nie zauważyłem newsa, szkoda że znów ma kontuzje. Nie ma Sancheza, Villi i Iniesty (którzy często grali na jego pozycji) i gdyby nie kontuzja mógłby zagrać kilka meczów w podstawowym składzie.

0

GDZIE JEST PEDRO!?

Miałem wielką nadzieje na jego występ w pierwszym składzie, miałby szanse na odzyskanie dawnej formy/dyspozycji, a tu nie ma go nawet na ławce..

0

Bardziej interesujący dla każdego cules jest wielki powrót Henry'ego do Arsenalu i jego udany debiut. Dzięki jego bramce Arsenal wygrał mecz w FA Cup.

0

Rychu

Niezły popis fascynującej elokwencji i duszącej gardło frustracji.

Szkoda, że dajecie się wyprowadzić z równowagi, ten śmieszny człowiek karmi się waszą agresją.

Zobaczymy czy ten 'Wielki Real' pokaże tą obiecywaną wyższość na boisku.

0

BOOOOSKOOO!!! TAK OBSTAWIŁEM!

Gole mogły by być ładniejsze(sam. Marcelo, gol Benzemy), ale mecz świetny, niebezpieczne kontrataki, dośrodkowania Alvesa, zejścia Iniesty.

Czy wy też uważacie, że Kaka mocno ożywił grę Realu? Według mnie grał świetnie, lepiej niż Mesut, ale zmiana Di Marii osłabiła ich dynamikę, bo Higuain to klasyczna 9'tka, a Benzema trochę za bardzo drewniany.

P.S. Przed meczem typowałem zmiany: Keita->Cesc, Alexis->Villa, Iniesta->Thiago. Prawie trafiłem.

BOOOOOSKOOOOO!!!
VISCA EL BARCA!

0

Tak się was zapytam czy też się tak denerwujecie przy kontrach Realu? Najgorsze jest te podniecenie (okrzyki itd) kibiców na stadionie, jak przechwycą i jak grają kontrę, od razu się denerwuję, że coś strzelą.

0

Brakuje mi Masche... jest szybszy od Puyola, zwinniejszy, a Pique musi zostać, bo on najlepiej wyłapuje dośrodkowania.

Alexis walczy jak lew :] podoba mi się to, ale niech troszkę zwolni, bo kartkę złapał, tak samo Messi.

0

Pewnie tak samo "kibice" pisaliby jakby Messi przestał strzelać na około 3 miesiące, albo Xavi lub Iniesta traciliby piłkę przy co drugim podaniu, ja uwielbiam Davida i muszę się przyznać że najbardziej się cieszę kiedy to On (lub Thiago) strzela gole. Mam nadzieję, że wróci do formy i uciszy "kibiców", tak jak Messi to zrobił z madridistami.

0

Villa - oliwa sprawiedliwa.

0

Dzieciaki się zleciały i marudzą na Ville, według mnie świetnie gra.

0

skubus

Opierasz się na wiedzy z onet.pl? Czy może oglądałeś je tylko w skrótach na YT? Ja wstawałem w nocy i oglądałem, Messi w każdym meczu, w którym grał, był najlepszy ze swoich rodaków, lub jednym z najlepszych.

0

Ja w obecnej sytuacji przesunąłbym alvesa do obrony, zdjął keite i wstawił D.Ville.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?