0

@Kubsoleon Hiszpania zdominowala cale Euro, ale jest jeszcze Argentyna. A Mbappe już wygrał

0

Lamine Yamal może wygrać ligę mistrzów szybciej niż galaktyczny Mbappe

0

Nikt tam nie mówi o misji w tej reklamie. Jak już to adidas sobie dopisał

0

@NeroTFP1 nie bronie go, ale niewiadomo co Saka gadal a co on

0

@VeB 1899 albo 100 powrót do Barcelony

0

@cules100pro z koncertów nici więc kase oddać będą musieli

9

Gavi chyba dziś świętuje


0

@messi33 tak, zupełnie inaczej niż my wczoraj. Ale w Arsenalu w lidze odpoczywala większość skadu w przeciwieństwie do Barcelony

1

Real więcej najemników, mniej Hiszpanów tak jest dobrze, dobrze robią chłopaki

1

Vamos Martinelli, ale ladna akcja na koniec

3

Wszystko by się udało gdyby nie sędzia i ten wścibski Arsenal

2

Ale rakieta Boby ładnie

0

Ciekawe jak tam kibice Arsenalu po tym meczu, bo raczej byli team Real niz team Barca xD jeśli chodzi o np strone kanonierzy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Vinicius bez Mbappe od razu aktywniejszy. Ten Mbappe im tam popsul kolektyw

3

A Turecki Messi nie wchodzi na ratunek?

0

Teraz Rudiger zacznie rzeźnie

0

Martinelii hahaha ale sie zabwil z Bobym

3

Jak var tego nie sprawdzil jak bydlak depta typowi brzuch

1

Ale bydle ten rudiger

0

@clyde to raczej on jest problemem, nic nie gra tylko nurkuje

0

@Murazor jak mamy wygrać LM to chce jak najłatwiejszych rywali

0

Byłem za tym żeby przeszli słabsi (Real) ale patrząc na ich chamstwo, nury i inne brzydkie akcje to tylko Arsenal to musi dowieźć

0

@Borry nie działa

2

Stawianie na Endricka by im na lepsze wyszlo niz granie tym żółwiem nurkowym

2

Wielki Real pol sytuacji nie umie stworzyc poza symulkami

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W lidze by dali karnego, wspanialy sędzia jeszcze minuty ukradł

10

On non stop szuka tych karnych wkurzajacy typ, gorzej niz Vinicius

0

Ale nur tego bandyty, ten Mbappe to taki nurek od przyjscia do Realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?