Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubsoleon Hiszpania zdominowala cale Euro, ale jest jeszcze Argentyna. A Mbappe już wygrał
0
Lamine Yamal może wygrać ligę mistrzów szybciej niż galaktyczny Mbappe
0
Nikt tam nie mówi o misji w tej reklamie. Jak już to adidas sobie dopisał
0
@NeroTFP1 nie bronie go, ale niewiadomo co Saka gadal a co on
0
@VeB 1899 albo 100 powrót do Barcelony
0
@cules100pro z koncertów nici więc kase oddać będą musieli
9
Gavi chyba dziś świętuje
0
@messi33 tak, zupełnie inaczej niż my wczoraj. Ale w Arsenalu w lidze odpoczywala większość skadu w przeciwieństwie do Barcelony
1
Real więcej najemników, mniej Hiszpanów tak jest dobrze, dobrze robią chłopaki
1
Vamos Martinelli, ale ladna akcja na koniec
3
Wszystko by się udało gdyby nie sędzia i ten wścibski Arsenal
2
Ale rakieta Boby ładnie
0
Ciekawe jak tam kibice Arsenalu po tym meczu, bo raczej byli team Real niz team Barca xD jeśli chodzi o np strone kanonierzy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Vinicius bez Mbappe od razu aktywniejszy. Ten Mbappe im tam popsul kolektyw
3
A Turecki Messi nie wchodzi na ratunek?
0
Teraz Rudiger zacznie rzeźnie
0
Martinelii hahaha ale sie zabwil z Bobym
3
Jak var tego nie sprawdzil jak bydlak depta typowi brzuch
1
Ale bydle ten rudiger
0
@clyde to raczej on jest problemem, nic nie gra tylko nurkuje
0
@Murazor jak mamy wygrać LM to chce jak najłatwiejszych rywali
0
Byłem za tym żeby przeszli słabsi (Real) ale patrząc na ich chamstwo, nury i inne brzydkie akcje to tylko Arsenal to musi dowieźć
0
@Borry nie działa
2
Stawianie na Endricka by im na lepsze wyszlo niz granie tym żółwiem nurkowym
2
Wielki Real pol sytuacji nie umie stworzyc poza symulkami
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W lidze by dali karnego, wspanialy sędzia jeszcze minuty ukradł
10
On non stop szuka tych karnych wkurzajacy typ, gorzej niz Vinicius
0
Ale nur tego bandyty, ten Mbappe to taki nurek od przyjscia do Realu