1

Gavi w podstawie dużo lepiej gra niż z ławki

4

De Jong jak mi zaimponowal xD

0

Czemu oni zawsze muszą grac do boku, mogl Gavi probowac grac do Ferrana to podaje do Martina

1

Araujo sie nie popisal, on chyba tylko w niskim bloku daje rade

0

Yamal jak dostal w kostkę to tez troche wyhamowal, tam w ogóle kartki nie bylo xD

1

Pedri zajechany, jak schodzili do szatni to bylo widać. Chyba sie coś nie sprawdza, ze on musi grac w każdym meczu, de Jong by więcej wniósł

0

Sędzia zapomniał okularów na ten mecz, w ogóle nie widzi fauli jednych i drugich

0

@regatta52 bo bez Yamala nasz atak sobie nie radzi

0

@tomek8756 patrzy tak jakby coś od niego chciała

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Arsenal troche porotowal

0

@maroon tylko połowa piłkarzy tyle zarabiała. O jego poziomie też sie dużo mówiło

5

@sergio5 szukali winy w piłkarzach a trenerzy byli jacy byli

4

Bo wynik im sie nie zgadza to chca przekładać mecz. Było biegać w Londynie. Pewnie 3:0 to wina Tebasa i skorumpowanej ligi

1

@Mario96w Arsenal musi zagrać z kontry, Real w ataku pozycyjnym sie męczy

0

Ten Gundogan to wygląda jak oldboy nie tylko z ruchów ale i postury

0

@Darek_Maruszczak to Toni zrobi to samo? Przecież to 2 miesiące rożnicy wieku

0

Yakobishvili znowu z świetną paradą

0

Niektórzy grają w Barcy B i juvenilu? Np Landry?

0

Już 16 latkowie chcą grac w pierwszym składzie, albo odejdzie :D każdy taki co odszedł z Barcy raczej ma czego żałować.
Zresztą on juz byl na presezonie i Toni robi dużo lepsze wrażenie

0

@dariooo niedługo tego Forta Fary z Barcy B wygryzie, on dupy nie urywa

1

Bez Yamala chyba nigdy Flick nie wyjdzie, bo od niego zależy cała ofensywa

1

@Barca_Big_Moment nawet myślę, że to wsparcie takiego gigachada jak Yamal może być większa motywacja, bo kibice byli zawsze za nim, oczywiście nie ci z la bamby

0

@LambiPL ok, trollować trzeba też umieć

0

@QQL5 realmadrid tv

0

@LambiPL skończ trollowac bo tobie tylko o to chodzi

0

@ViscaelBarca2007 tylko dolicz jeszcze hiszpańskie podatki. Z tego co widziałem Olmo ma chyba 5 netto

0

@mekston madryckiego nurka aha

0

@mekston kibicujesz Mbappe, jak to jest gdy jest sie kibicem Barcy?

0

@mekston taki jak Twoj do Mbappe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?