Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gavi w podstawie dużo lepiej gra niż z ławki
4
De Jong jak mi zaimponowal xD
0
Czemu oni zawsze muszą grac do boku, mogl Gavi probowac grac do Ferrana to podaje do Martina
1
Araujo sie nie popisal, on chyba tylko w niskim bloku daje rade
0
Yamal jak dostal w kostkę to tez troche wyhamowal, tam w ogóle kartki nie bylo xD
1
Pedri zajechany, jak schodzili do szatni to bylo widać. Chyba sie coś nie sprawdza, ze on musi grac w każdym meczu, de Jong by więcej wniósł
0
Sędzia zapomniał okularów na ten mecz, w ogóle nie widzi fauli jednych i drugich
0
@regatta52 bo bez Yamala nasz atak sobie nie radzi
0
@tomek8756 patrzy tak jakby coś od niego chciała
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Arsenal troche porotowal
0
@maroon tylko połowa piłkarzy tyle zarabiała. O jego poziomie też sie dużo mówiło
5
@sergio5 szukali winy w piłkarzach a trenerzy byli jacy byli
4
Bo wynik im sie nie zgadza to chca przekładać mecz. Było biegać w Londynie. Pewnie 3:0 to wina Tebasa i skorumpowanej ligi
1
@Mario96w Arsenal musi zagrać z kontry, Real w ataku pozycyjnym sie męczy
0
Ten Gundogan to wygląda jak oldboy nie tylko z ruchów ale i postury
0
@Darek_Maruszczak to Toni zrobi to samo? Przecież to 2 miesiące rożnicy wieku
0
Yakobishvili znowu z świetną paradą
0
Niektórzy grają w Barcy B i juvenilu? Np Landry?
0
Już 16 latkowie chcą grac w pierwszym składzie, albo odejdzie :D każdy taki co odszedł z Barcy raczej ma czego żałować.
Zresztą on juz byl na presezonie i Toni robi dużo lepsze wrażenie
0
@dariooo niedługo tego Forta Fary z Barcy B wygryzie, on dupy nie urywa
1
Bez Yamala chyba nigdy Flick nie wyjdzie, bo od niego zależy cała ofensywa
1
@Barca_Big_Moment nawet myślę, że to wsparcie takiego gigachada jak Yamal może być większa motywacja, bo kibice byli zawsze za nim, oczywiście nie ci z la bamby
0
@LambiPL ok, trollować trzeba też umieć
0
@QQL5 realmadrid tv
0
@LambiPL skończ trollowac bo tobie tylko o to chodzi
0
@ViscaelBarca2007 tylko dolicz jeszcze hiszpańskie podatki. Z tego co widziałem Olmo ma chyba 5 netto
0
@mekston madryckiego nurka aha
0
@mekston kibicujesz Mbappe, jak to jest gdy jest sie kibicem Barcy?
0
@mekston taki jak Twoj do Mbappe