Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LambiPL to sobie graj, ja nie muszę na pokaz robić wpłatę. Nie raz wysylalem na takie cele i nie muszę sie z Toba zakladac, będziesz chcial to wpłacisz
0
@mekston czemu lubisz kłamać? Sam ostatnio napisalem, że wierze Flickowi. To jak NIE MIALO TO ZNACZENIA kłamczuszku?
0
@mekston no ale tu masz wywiad ze trenuje dobrze a gość nazywa grubasem i leniem, czyli to zwykły hejter a nie obiektywny użytkownik. Czyli jak trenuje źle to Flick mowi prawde, ale jak dobrze to już nie. Pokrętna ta wasza logika
I znowu wkręcasz, ze cos tam sie dla mnie nie liczylo to zacytuj, bo ja od pół roku na ten temat nie pisze a Ty swoje
5
Zapominamy o sztabie a oni kawal roboty robia jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne
0
@Joe_Pesci w innym klubie sie nie nauczy tyle co w Barcy na treningu
0
Komentarz usunięty
0
@LambiPL wiesz lepiej niż trener, brawo Ty
1
Coś tam ruszyło pod kopułą?
0
@MesQueUnClub_87 od Viniciusa sie nie umie odbić
0
A ile zarabia ten talent? Pewnie z tego względu nawet nie bylo szans
0
Ten Real to tak naprawdę biedota, jak kogoś chca to za darmo.
Puszka po komserwie przynosi straty?
0
@fc20barca w jaki sposób objawia sie kibicowanie? Ich gry nie da sie oglądać
0
@SelloutCrowd mogą byc ustawienia telefonu
https://www.t-mobile.pl/blog/konfiguracja-internetu-w-telefonie" target="_blank" rel="nofollow">https://www.t-mobile.pl/blog/konfiguracja-internetu-w-telefonie
Zrób te kroki z punktem dostępu
1
@Cule1234 jak podtrzyma passe zwycięstw to powinni mu dać sporą podwyżkę, i może zostanie na dłużej
2
Sweterek bylby niebieski i nikt by sie nie dowalil, jak dla mnie wcale nie wygląda na damski akurat na Yamalu. Stereotypowe myślenie o kolorach
1
@Coutinho007 oba te transfery byly nieporozumieniem ze wzgledu na cene
0
@Foro cały twitter o tym trąbi, ale to moje nieobiektywne toerie xD
0
@MesQueUnClub_87 ale zachowanie Yamala nie ma nic do obiektywizmu w strone Fatiego, chyba właśnie odwrotnie, ze to Yamal go chcial a nie trener, to gdzie tu aprobata dla Fatiego?
Przed tym meczem lataly ich wspólne zdjęcia na IG, więc widocznie chcial mu pomóc
0
@MesQueUnClub_87 Yamal pokazywał gest zmiany, ja tam nie widziałem uspokajania, ze chce zostać.
1
@MesQueUnClub_87 Flick nie musi mówić prawdy, Fati nawet nie byl na rozgrzewce
0
@Zoker Fati ma wsparcie szatni więc tym bardziej nie odejdzie, i dla Flicka prościej by bylo dawać mu te ogony, może stanie sie cud, a inni odpoczną. Jedyne co to 10 może oddać Yamalowi
2
@gumaz pamiętam, że na necie siedzialem i ludzie pisali, że takiego coś sie wydarzyło a ja myślałem, że sobie robią jaja
1
Na Leganes Pedri ława, kto za? Jemu też by dobrze zrobił odpoczynek i dać Torre, Gavi, Fermin albo De Jong, zapominam o nim xD
0
@mercurial2000 może to plan Flicka by mu ostudzić głowę i spokornial, tego nie wiemy czy aż tak go nie chce. Okaże sie w następnym sezonie i w okienku
0
@Bykunn przecież pressowal, dopóki nie wjedzie komuś sankami po odbiór to tu zawsze będą stękać że mu nie zależy
0
@mercurial2000 przypomnij sobie co robil Ferran na początku sezonu, byl bardziej drewniany niż Lewandowski. Fati praktycznie rok bez gry ma błyszczeć XD
0
@Seledynowy prędzej za Raphinhe bo jak Yamal mu pomaga, to by grał na niego
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Damiain dla nnie Raphinha to nie jest decydujacy gracz, ma świetny liczby ale to Yamal kreuje gre, daje znakomite podania jak wczoraj do Fermina i robi rzeczy godne najlepszego na świecie, nie Raphinha
0
Kogo Flick chce okłamać, wyraźnie Yamal pokazywal zmiane a Fati w ogóle byl na rozgrzewce?