5

Real 0 argumentów, lepsi wygrali

5

Ten to jest geniusz hahaha

0

@Ryoumen zawadza ale też zaczął zle grać jak przyszedl Mbappe

0

Real bez Mbappe groźniejszy niż z nim. Serio Vinicius ciągnął ten Real w ostatnich latach w ataku, a teraz ma focha to i nie ma ataku

0

Real nie umie w obrone w tym sezonie, co lepszy zespol to sie po nich przejeżdża

0

O kurła Real na łopatkach

0

Rice ma apetyt na hattricka

0

A pomyślałem nie zrobisz tego drugi raz xDD hahhaa

0

Beliś już sie rzuca

0

Ale zajebisty wolny trzeba przyznać, jak piłka minęła ten mur

0

Golazoo hahaha, vanos Arsenal

1

Viniciusowi albo Arabia w glowie, albo zazdrosny o Mbappe, jest jaki jest ale w LM zawsze latał jak wściekły i robil różnicę

0

@Konus69 w tym przypadku by sie zgodzili

0

Endrick robi lepsza robote w tym Realu ostatnio, niż ci dwaj brazole po 180 mln

0

@Luciano99 a właśnie sprawdzilem. Dziwne ze po Ferrana nie cisneli, bo kiedyś go chcieli i moze to jest ten zainteresowany klub z plotek

0

@Luciano99 a co z tym Neketiah? Jak kiedyś oglądałem to strzelal te bramki

2

@kuz to jakiś absurd w ogóle

5

Taki Ferran bylby gwiazda w Arsenalu. Merino na 9 xD

1

Kurtula klasyczek wyciąga im te gola

1

Saka dużo lepsze akcje niz te brazole z Realu

0

Bellingham czasami pidda fajnie, Mbape co psuje xD

3

Yamala czasami ciśniemy, ale jak sie patrzy na tych innych skrzydlowych to tym bardziej sie go docenia

0

@Lucyffffer1922 no tak ale na mocne ekipy tak często nie graja, Barca ich zmiazdzyla

0

W sumie ten Real przez to, ze w lidze głównie atakuje może mieć problemy z obroną, my mieliśmy to przez lata w Europie, ale Flick ogarnął

0

@Lucyffffer1922 fajnie się oglada otwarta gre świetnych pilkarzyl, po prostu

0

@Lucyffffer1922 ale często mecze w PL sa nudne, Barca u Real by jeszcze podniosly poziom

0

Jak to sie dziwnie ogląda jak ktos z Realem gra otwarcie, albo z Barca, bo w la liga to obrona i obrona. Jakby te 2 kluby byly w PL to by ta liga nie miala konkurencji

0

@Konus69 żeby móc tak pisać musisz być z redakcji

1

@kamar24 2-2 nie wiem czemu

1

@Hosh trzeba łączyć kultury i stare babcie tutaj by wniosły swój światopogląd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?