Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Real 0 argumentów, lepsi wygrali
5
Ten to jest geniusz hahaha
0
@Ryoumen zawadza ale też zaczął zle grać jak przyszedl Mbappe
0
Real bez Mbappe groźniejszy niż z nim. Serio Vinicius ciągnął ten Real w ostatnich latach w ataku, a teraz ma focha to i nie ma ataku
0
Real nie umie w obrone w tym sezonie, co lepszy zespol to sie po nich przejeżdża
0
O kurła Real na łopatkach
0
Rice ma apetyt na hattricka
0
A pomyślałem nie zrobisz tego drugi raz xDD hahhaa
0
Beliś już sie rzuca
0
Ale zajebisty wolny trzeba przyznać, jak piłka minęła ten mur
0
Golazoo hahaha, vanos Arsenal
1
Viniciusowi albo Arabia w glowie, albo zazdrosny o Mbappe, jest jaki jest ale w LM zawsze latał jak wściekły i robil różnicę
0
@Konus69 w tym przypadku by sie zgodzili
0
Endrick robi lepsza robote w tym Realu ostatnio, niż ci dwaj brazole po 180 mln
0
@Luciano99 a właśnie sprawdzilem. Dziwne ze po Ferrana nie cisneli, bo kiedyś go chcieli i moze to jest ten zainteresowany klub z plotek
0
@Luciano99 a co z tym Neketiah? Jak kiedyś oglądałem to strzelal te bramki
2
@kuz to jakiś absurd w ogóle
5
Taki Ferran bylby gwiazda w Arsenalu. Merino na 9 xD
1
Kurtula klasyczek wyciąga im te gola
1
Saka dużo lepsze akcje niz te brazole z Realu
0
Bellingham czasami pidda fajnie, Mbape co psuje xD
3
Yamala czasami ciśniemy, ale jak sie patrzy na tych innych skrzydlowych to tym bardziej sie go docenia
0
@Lucyffffer1922 no tak ale na mocne ekipy tak często nie graja, Barca ich zmiazdzyla
0
W sumie ten Real przez to, ze w lidze głównie atakuje może mieć problemy z obroną, my mieliśmy to przez lata w Europie, ale Flick ogarnął
0
@Lucyffffer1922 fajnie się oglada otwarta gre świetnych pilkarzyl, po prostu
0
@Lucyffffer1922 ale często mecze w PL sa nudne, Barca u Real by jeszcze podniosly poziom
0
Jak to sie dziwnie ogląda jak ktos z Realem gra otwarcie, albo z Barca, bo w la liga to obrona i obrona. Jakby te 2 kluby byly w PL to by ta liga nie miala konkurencji
0
@Konus69 żeby móc tak pisać musisz być z redakcji
1
@kamar24 2-2 nie wiem czemu
1
@Hosh trzeba łączyć kultury i stare babcie tutaj by wniosły swój światopogląd