0

@Eklerek sam mu na to pozwolił

1

@MesQueUnClub96 można tez przesadzić w druga strone albo gadałeś głupoty

0

@MesQueUnClub96 to czemu w szkole taki wygadany jak tutaj nie jesteś?

1

Barca gra sparing na treningu
https://www.youtube.com/live/IA-NoGMStx0?si=DtgGnU5WAkrRP303

0

@gumaz skoro wyczuł zapach to wiadomo co to było

1

@Jakchcesz ale on ma ta łatwość i rajdy, może biec pół boiska z piłką a prostopadłe podanie latwiej dać ze srodka niż ze skrzydła, więc fajnie jakby częściej schodził

0

Wczoraj znowu zajebiste podania dawał Yamal typowo ze środka, mi sie wydaje, ze gdyby grał na tej pozycji co Messi to by siał jeszcze większe zniszczenie. Ze skrzydła nie ma takiego wplywu na kreacje, głównie to wspolpraca z Kounde

0

@Encore nie, ci co prowokują czyli typowo coś pisza nie na temat

0

@gumaz każdy kto mi pisze o Fatim jest w ignorowanych

0

@Safrani po co ty mnie oznaczasz? Jakie to ma znaczenie czyj ulubieneic, kolejny napalony na zielone

0

@Irmscher10 Yamal ma ten problem, że on potrafi podać a nikt praktycznie w zespole nie potrafi podac jemu dlatego sie chami. Raphinha za to wczoraj zagral partidazo, ani w kreacji ani wykończenia

0

Hiszpan i gra w kadrze, wiec nie takie nadzwyczajne

0

Jak to bylo, dziś sędziuje sedzia który pozwalal na skrobanie Viniciusa w meczu z Mallorcą xD

0

@pioz123 ale macie nasrane już

0

Yamal na środku byl by jeszcze lepszy z tymi podaniami, majstersztyk

0

Co to bylo teraz xD

0

Yamal to i robote za pomoc wykonuje

1

Yamal jak na taki wiek w waznych meczach dowozi

0

Ale te studio tvp to żenada, gra Barca i Altetico a tam jeden temat to Lewandowski i Szczęsny i 1000 razy o nich gadają

1

@PIWOSZ89 no kliknac w losowym momencie

2

Jak u was? U mnie 0:1 Barca


0

@Kinginiesta kibice jednego klubu by sie sami unicestwili xD tego jeszcze nie grali

0

@onetwo może, nie zwróciłem uwagi, ale kiedyś chyba częściej byly nawet jesienią

2

Serio 21:30 to późna pora na mecz, 21 to jeszcze jest normalnie. W ogóle la liga kiedyś nawet grała o 22, a teraz chyba nie

0

@dejwidn gdyby nie moderacja to bylby tu taki sam rynsztok, witamy

1

@macio_944 ja dzisiaj wyczuwam odpadnięcie, dlatego że za długo trwa ta seria bez porażki

1

Tip na Ter Stegena


0

Fati korepetycje u Yamala bierze


1

Trochę bekowy post


0

@Kasy właśnie nie rozumiem gry Ferminem jako 4 pomocnikiem, ostatnio dal asyste ale sporo złych decyzji miał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?