0

Fati korepetycje u Yamala bierze


1

Trochę bekowy post


0

@Kasy właśnie nie rozumiem gry Ferminem jako 4 pomocnikiem, ostatnio dal asyste ale sporo złych decyzji miał

0

@Sysia11 nie no Alvarez od mundialu już ma status gwiazdy

1

Cały sezon te sprawy z rejestracjami sie przewijają a tu marzenie o transferach na kolejny sezon. No nie wiem, nie wiem

2

Fati zaczął być regularnie powolywany, a nawet wychodzi na rozgrzewke. Czy to już progres?

4

@Pawlak1992 ten co chce hattricka w gorących osiągnąć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston przecież dobrze wiemy i Ty i jaka, ze przy każdej mozliwej okazji wtracasz mnie w temat i chcesz porobić sobie "jaja" tylko nikogo to nie bawi, wbijasz szpilki bez powodu, bo ostatnio coś napsialem a te 100 wcześniej mnie oznaczasz i prowokujesz z jakiego powodu? Na tym zakończenie temat, nic do Ciebie nie mam ale ile mozna, aż sie ulewa. Wiem ze tu kazdy chce zabłysnąć a najłatwiej czyims kosztem

5

@Luciano99 największy menel a najlepsze żarty

0

@mekston ale przecież to Ty mi piszesz o czym mam pisac, ego la bambowe wywaliło w kosmos, może masz tu fanów, ale to nie czyni Cie nadużytkownikiem xD ale chyba takim sie poczułeś, no cóż

0

@mekston to nie wyzwiska a fakty, trollujesz, prowokujesz wiec jak mam to nazwac? z pół roku nie pisałem o Fatim, a Ty tylko oznaczasz, albo piszesz głupie żarciki w moim kierunku, opanuj sie bo nie jesteś zabawny. Kazdy taki post od dzisiaj zgłaszam :)
Tutaj nagle nie ma zainteresowania a jak bym napsial, ze Fati ma grac to lawina komentarzy xDDD
To ty nie pisz bzdur o Mbappe i jego statystykach, zgoda. To nie notatnik, tam mu kibicuj

0

@maroon narazie doraźnie zalatalem, ale potrzeba będzie specjalisty

0

@mekston typie napisałem to przed konferencją, widać jaki z Ciebie troll i tylko szukasz zaczepki

0

@SnieguPlock taka plastikowa, nie znam sie xD mała, wąska

0

Skoro tu tyle oznaczeń na mój temat odnośnie Fatiego i głupich przytyków to wypowiem się. Tak wierzę Flickowi, że Fati sie opierdala.
I to nie prima aprilis, ale widać, ze szczerze mówił na konferencji


@mekston oznacze Ciebie, zebys dal sobie siana i nie zadawal w kółko tego pytania

0

@Seneka dobra dzięki, coś sie pomyśli

0

@heniusss ta woda już zakręcona

1

A mnie prima aprilis powitało pęknięciem rury w łazience, tak można żyć.
Jakieś tipy na małą dziurke z której pryska?

2

wjeżdża najlepszy gk w historii Barcy


0

@Kazragore to nie problem z tym dniem tylko poziomem żartów, ale tak tu jest na codzien to co sie dziwić xD

0

@SinMistico Holandia ma taki styl gry

0

De Jong takim listonoszem możesz być

0

Pedri próbuje tych triveli ostatnio

0

@Szymemdymek tylko to taki ofensywny typ jak Olmo a bardziej kreatywny pomocnik by sie przydal

0

Xavi miał Inieste, ciekawe jakby wyglądał Pedri z drugim magikiem u boku, może taki Torre ma potencjał

27

To zagadka rozwiązana czemu nie gra

0

Kozackie te korki


0

@mekston no Torre was już wyjasnia w każdym wstępie, ze to możliwe

1

@BorzyKrzys tu wystarczy dwa do dwoch dodac, chcial Rashforda Fati mu ten ruch zablokował, czego tu nie rozumieć? xD jaki dramtyczny by nie był przy takim wyniku nie ma innego powodu by go nie wpuscic i nie odciążyć Yamala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?