Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Miał 30 minut zeby podac Mambepe
0
@fmX Bellinghama tym razem
2
Bellingham uderzył bramke, co za prostak
12
Kibice Realu czasem mają dobry żart xD
https://zapodaj.net/plik-XvVrcy6RT5
0
Vinicius dziękujemy za spudlowanie karnego dla widowiska
6
Dawać Argentina na nich
6
Dogrywka, karne i Vinicjusek z powtórką dla widza
0
Jak to nie Mbappe strzelal jak on wywalczyl xDDD
0
Dobra interwencja tego Asensio teraz
0
Alvarez niezporny a kopyto ma mocniejsze niz Lewandowski gladiator
0
@clyde chodzi o to jak Barca jest na nich zmotywowana, a na jakies psg mogą byc pełne gacie
0
@clyde Real może powywalac groznych rywali, Atleti? Wątpię
0
Szczerze to nie wiem czy dla nas nie lepiej jakby Real przeszedl, Real doskonale znamy i ostatnio klepiemy na luzie, a Barca to chyba jedyny zespół którego oni sie boją
3
Marciniak dość obiektywny jak na fana Rralu
1
Griezman z dlugimi włosami zawsze byl slaby, tylko z krótkimi umie grać
1
Real jest taki cwaniacki z tymi karnymi, czemu Lewy tak nie robi i nie wywala sie w polu karnym co chwile? Jakis pozytek bylby większy
0
Ten Real bez 9 a z 3 lewoskrzydlowymi, serio ten Endrick dobrze wygląda i mógłby im te lukę wypełnić
0
Marciniak sędziował Barcelonie? Ciągle ten Real
1
To dzisiaj Atleti rozkłada nogi przed Realem. (Ostatnio zadziałało)
1
David pewnie zmotywowany przejść dalej i sie pokazać Barcy
0
@SinMistico Joker za kogo? Przeciez mialby 1 skład
0
Niesprawiedliwe
0
@Rastafarnianin masz kontakt ze wszystkimi dzieciakami z podstawowki czy na facebooku widziałeś?
1
@Bykunn u mnie na jednym telefonie da sie wejść a na drugim nie. Normalnie przez przycisk la rambla
0
@Pawlak1992 na mundialu też slabe zespoly mialy nie istniec, a takie Maroko dawalo rade. Na CA Brazylia nie umiala strzelic gola Kostaryce i ta nawet wyglądała lepiej w tym meczu. To jest sport a nie fifa
0
@Safrani jak najpierw sprzedadzą Mbappe to może
2
@Pawlak1992 tak Liverpol wszystko wygra, a Salah jest najlepszy, tak jak LM wygrał. Nie zdziwie sie jak wygra zespół z innego kontynentu xD
3
@Konus69 no idealnym bo podobny styl drewniany
0
@Kamiloza91 Messi też tam był także to jeszcze gorsze
0
@martiniloca PSG to prawie jak Barca, Messi, Ney, Lucho, Dembele