1

Miał 30 minut zeby podac Mambepe

0

@fmX Bellinghama tym razem

2

Bellingham uderzył bramke, co za prostak

12

Kibice Realu czasem mają dobry żart xD
https://zapodaj.net/plik-XvVrcy6RT5

0

Vinicius dziękujemy za spudlowanie karnego dla widowiska

6

Dawać Argentina na nich

6

Dogrywka, karne i Vinicjusek z powtórką dla widza

0

Jak to nie Mbappe strzelal jak on wywalczyl xDDD

0

Dobra interwencja tego Asensio teraz

0

Alvarez niezporny a kopyto ma mocniejsze niz Lewandowski gladiator

0

@clyde chodzi o to jak Barca jest na nich zmotywowana, a na jakies psg mogą byc pełne gacie

0

@clyde Real może powywalac groznych rywali, Atleti? Wątpię

0

Szczerze to nie wiem czy dla nas nie lepiej jakby Real przeszedl, Real doskonale znamy i ostatnio klepiemy na luzie, a Barca to chyba jedyny zespół którego oni sie boją

3

Marciniak dość obiektywny jak na fana Rralu

1

Griezman z dlugimi włosami zawsze byl slaby, tylko z krótkimi umie grać

1

Real jest taki cwaniacki z tymi karnymi, czemu Lewy tak nie robi i nie wywala sie w polu karnym co chwile? Jakis pozytek bylby większy

0

Ten Real bez 9 a z 3 lewoskrzydlowymi, serio ten Endrick dobrze wygląda i mógłby im te lukę wypełnić

0

Marciniak sędziował Barcelonie? Ciągle ten Real

1

To dzisiaj Atleti rozkłada nogi przed Realem. (Ostatnio zadziałało)

1

David pewnie zmotywowany przejść dalej i sie pokazać Barcy

0

@SinMistico Joker za kogo? Przeciez mialby 1 skład

0

Niesprawiedliwe


0

@Rastafarnianin masz kontakt ze wszystkimi dzieciakami z podstawowki czy na facebooku widziałeś?

1

@Bykunn u mnie na jednym telefonie da sie wejść a na drugim nie. Normalnie przez przycisk la rambla

0

@Pawlak1992 na mundialu też slabe zespoly mialy nie istniec, a takie Maroko dawalo rade. Na CA Brazylia nie umiala strzelic gola Kostaryce i ta nawet wyglądała lepiej w tym meczu. To jest sport a nie fifa

0

@Safrani jak najpierw sprzedadzą Mbappe to może

2

@Pawlak1992 tak Liverpol wszystko wygra, a Salah jest najlepszy, tak jak LM wygrał. Nie zdziwie sie jak wygra zespół z innego kontynentu xD

3

@Konus69 no idealnym bo podobny styl drewniany

0

@Kamiloza91 Messi też tam był także to jeszcze gorsze

0

@martiniloca PSG to prawie jak Barca, Messi, Ney, Lucho, Dembele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?