0

Ciekawe jak Parc de princes by powitalo Mbappe

0

Też was tak nudzi piłka obecnie? Tylko Barce mi się chce oglądać

1

Te dogrywki to taka nuda, powinny byc karne z automatu już we wszystkich rozgrywkach

0

@Rewolucja123 rezerwy i Pau Victor ktory gral świetny presezon?

0

@ViscaelBarca2007 no a Flick sobie nie rotuje zwłaszcza napadem, i do tego zmierzam. Ciężko będzie w LM

0

Ciekawe czy PSG nie ruszy po Davida jak nie mają 9

1

@GTBTP to jednak byl de la Fuente jak pisze @ViscaelBarca2007 pokręciłem coś

1

@ViscaelBarca2007 to byl mecz z Chorwacją z tego co pamiętam

0

@Firestone o Dembele tez mówili, że lepszy nie będzie. Póki zawodnik jest młody a ma talent do tego sportu to niewiadomo


0

Pamiętam jak Lucho prowadzil kadre i na final ligi narodów powolal Fatiego, już po tych kontuzjach. I zagral wtedy najlepszy mecz od tych kontuzji, nawet zdobyl MVP. Czyli Lucho ma swoje metody na piłkarzy

0

@turhiay szkoda, ze odpalil dopeiro teraz

1

Zawsze bylem fanem talentu Dembele, jak do nas przychodzil to byl nawet moim ulubiencem, teraz go nie cierpie, ale przyjemnie sie patrzy na jego grę. Francja będzie groźna jak utrzyma forme

2

Może wystarczylo dać mu 10 a nie Fatiemu

2

Dembele upokarzający Mbappe to bylby ciekawy widok xD

0

@Consigliere bo mieliśmy wuefistów

1

Dembele co za akcja, duży szacun dla Lucho ze go tak ogarnął

0

@Bocheno1 @ViscaelBarca2007 niby gdzie tak pisałem? Jak zawsze macie swoje urojenia.
Fati nie gra przez pensje i numer 10 dla Yamala

0

@Eklerek domówki mają czesto słabe

3

Te stroje psg ma zajebiste

3

Fermin okradziony z asysty przez sardynke

0

@Armin96 Araujo i LM brzmi groźnie

3

Kandydatem będzie ten co wygra trofea a w szczególności LM, także daleko do tego jeszcze

0

@kuz Alteitco rozłoży nogi

1

Nie rozumiem po co publicznie informować na instagramach, X czy gdzie sie da o rozstaniu

0

@Antimadridista_WR teraz każdej karcie dają finezki, bo tak popsuli gre, że power shoty czy te do główek są useless. Nawet Ronaldo ma finezke a nie Power shota haha

1

@Antimadridista_WR no git, tylko finezka + to najlepszy playstyle w tej popsutej grze a do tego rapid + i kazdemu ucieka. Tym nie gralem, to sie nie wypowiem.
Ale Ci poleciały z tej paki, u mnie najlepszy Neves który jest dramatyczny xD

1

@Transu96 Yamal z finezka i rapidem, zjada Mbappe

0

@Misugi14 można rowerem?

1

Super, ale to nic nie znaczy że byl królem strzelców. Guiu byl królem strzelców Euro młodzieżowego, a w Barcelonie i tak sie nie przebił

0

@FcPortoFan1999 ale wtedy zieloni do puli daja 700 wiec przy wygranej zyskuja 600? Ale mistrzowie traca 600 to w sumie racja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?