0

@Mitch_Atleta widze jak Raphinha i Yamal obnizyli loty, Lewy zresztą też. To normalne ze 17 latek ma 3000 minut? I Yamal i Cubarsi

1

Flick rotuje wszystkimi tylko nie atakem i Pedrim, na najważniejszą część sezonu oni nie będą mieli siły biegać co już widzimy

0

@Luciano99 zbieżność sytuacji przypadkowa xD

1

@beter2 znam kobiete co mówiła o rozwodzie tydzień po ślubie, także ten

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Guess utrzymal ale mial kilka okazji do kontry i spowolnil wszystko. Przez co praktycznie nie kreowalismy sytuacji. Benfica miała ich mnóstwo więc co z tego utrzymania

4

Co za głąby przyznają te wyróżnienia? Pedri co takiego zrobil? Spowalnial kilka akcji, poza tym nie wiem za co ta nagroda, już prędzej Raphinha za tego gola, ale Szczęsny wyjął ich kilka

4

Nie wiem, ja nie widze obecnie Ter Stegena jako jedynke. Szczęsny go bije na łeb czystym talentem i refleksem. I on gra na takim luzie a Ter Stegen często sie boi piłki

0

Co on probuje wydrukowac? Za co ta minuta dodatkowa xD

0

Ten Rego to juz 3 zolte powinien miec, wszystko ataki na Pedriego

1

Szczęsny kazdy strzal to rekacja, Ter Stegen polowa tych sytuacji to by klęknął i patrzyl gdzie piłka leci

3

Słaba forma i zmęczenie ale chęciami zdobyl tego gol

0

@Coutinho007 nie mamy jednego zawodnika do rotacji, a ze Flick reszta nie gra to jego wybór . Jest tez szkółka

0

Lewy przynajmniej moze cos dobije, a Yamal moze po 10 strzalach strzeli. Logiczna decyzja

0

@MichuZ44 kazdy pisze swoje opinie ale do mnie sie musisz przyjebac jak zawsze xD żałosne

1

My z tym zajechanym napadem nie wygramy LM. Yamal 3 k minut , 17 lat

1

Cubarsi chcial zagrac na 0 kosztem wylotu z boiska

1

Raphinha nawet sie nie palil do tej pilki. On jest zajechany totalnie

1

Najlepsze wslizgi mial Mascherano

0

Ktos tu pisal przed meczem ze czerwo dla nas. Trafił

0

Klasyczek hahahaha

0

@PatrychoO przy spalonym zawalił, i przed chwilą zlamal linie znowu

0

Martinez objezdzany a pisalem dać Araujo to sie czepiam

1

Yamal ale to dobił xDD

1

Olmo robi show, szkoda ze nie wpadło mu

0

@Deeespacito to właśnie do dupy

0

@Muszynianka Szczęsny

1

@Donnie_Darko miliony godzin rozegrane. Dla fabuly i jak masz z kim to mega fun pograć razem

0

@PatrykBarca Zamiast Inigo, ewentualnie na prawej za Kounde czasami

0

Jak ten araujo już został to może pora dawać mu grać, żeby dawał nam spokój w defensywie jak kiedyś. Mimo wszystko byl klasowym stoperem a nasza obrona i tak jest dziurawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?