Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mitch_Atleta widze jak Raphinha i Yamal obnizyli loty, Lewy zresztą też. To normalne ze 17 latek ma 3000 minut? I Yamal i Cubarsi
1
Flick rotuje wszystkimi tylko nie atakem i Pedrim, na najważniejszą część sezonu oni nie będą mieli siły biegać co już widzimy
0
@Luciano99 zbieżność sytuacji przypadkowa xD
1
@beter2 znam kobiete co mówiła o rozwodzie tydzień po ślubie, także ten
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Guess utrzymal ale mial kilka okazji do kontry i spowolnil wszystko. Przez co praktycznie nie kreowalismy sytuacji. Benfica miała ich mnóstwo więc co z tego utrzymania
4
Co za głąby przyznają te wyróżnienia? Pedri co takiego zrobil? Spowalnial kilka akcji, poza tym nie wiem za co ta nagroda, już prędzej Raphinha za tego gola, ale Szczęsny wyjął ich kilka
4
Nie wiem, ja nie widze obecnie Ter Stegena jako jedynke. Szczęsny go bije na łeb czystym talentem i refleksem. I on gra na takim luzie a Ter Stegen często sie boi piłki
0
Co on probuje wydrukowac? Za co ta minuta dodatkowa xD
0
Ten Rego to juz 3 zolte powinien miec, wszystko ataki na Pedriego
1
Szczęsny kazdy strzal to rekacja, Ter Stegen polowa tych sytuacji to by klęknął i patrzyl gdzie piłka leci
3
Słaba forma i zmęczenie ale chęciami zdobyl tego gol
0
@Coutinho007 nie mamy jednego zawodnika do rotacji, a ze Flick reszta nie gra to jego wybór . Jest tez szkółka
0
Lewy przynajmniej moze cos dobije, a Yamal moze po 10 strzalach strzeli. Logiczna decyzja
0
@MichuZ44 kazdy pisze swoje opinie ale do mnie sie musisz przyjebac jak zawsze xD żałosne
1
My z tym zajechanym napadem nie wygramy LM. Yamal 3 k minut , 17 lat
1
Cubarsi chcial zagrac na 0 kosztem wylotu z boiska
1
Raphinha nawet sie nie palil do tej pilki. On jest zajechany totalnie
1
Najlepsze wslizgi mial Mascherano
0
Ktos tu pisal przed meczem ze czerwo dla nas. Trafił
0
Klasyczek hahahaha
0
@PatrychoO przy spalonym zawalił, i przed chwilą zlamal linie znowu
0
Martinez objezdzany a pisalem dać Araujo to sie czepiam
1
Yamal ale to dobił xDD
1
Olmo robi show, szkoda ze nie wpadło mu
0
@Deeespacito to właśnie do dupy
0
@Muszynianka Szczęsny
1
@Donnie_Darko miliony godzin rozegrane. Dla fabuly i jak masz z kim to mega fun pograć razem
0
@PatrykBarca Zamiast Inigo, ewentualnie na prawej za Kounde czasami
0
Jak ten araujo już został to może pora dawać mu grać, żeby dawał nam spokój w defensywie jak kiedyś. Mimo wszystko byl klasowym stoperem a nasza obrona i tak jest dziurawa