Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten Real by zle nie wyszedl jakby sprzedal Vinicjusza a postawil na Endrick, Mbappe
0
Czas doliczony gdy Real ma wynik to zawsze takie szczochy, a jak nie idzie to 10 minut
4
Endrick dzisiaj gra jak kocur, jak na to że praktycznie nie gra, bardzo dobra forma
2
Endrick poprzeczka
0
Ale oni maja farta do bramkarzy, czemu nie moga trafic jakiegoś ogórka na bramke
0
Tak obiektywnie Vinicius dzisiaj nie odwalal, więc tez bez przesady ze mają prawo go jechać
3
Chyba rasizm zgloszony
1
To czerwo powinno być
0
Ten Lunin to lepszy niz Curtuis obecnie
1
Ten Endrick lepiej wygląda niz ten nowy turecki Messi
1
No młody brazol cos tam potrafi, ma czutke do goli
0
Ten guler to taki leń sie wydaje na boisku, albo przez to jak jest wolny
2
@OskP ta typowy gracz ea fc też
1
Ten Endrick jak ma pilke to nie widzi opcji podania
0
Nie no to już przesada xD
0
@Barcanajlepszyteam poza boiskiem taki jest, na boisku to wiadomo ze wariat
2
@Coutinho007 aż dziwne, u mnie neutralna bo frajerstwo w tym klubie jest od dawien dawna
0
@MichuZ44 więc jesteś taki pewny jego pychiki, ciekawe na jakiej podstawie. Taki Pedri, Gavi to spokojne chlopaki i to widać, ale nie Lamine
0
@M_Kos stwierdzaj sobie, zobaczymy za jakiś czas kto sie mylil.
@MichuZ44 tak bo Lamine to nadczłowiek, jak Messi
19
Flick co ochlapal chlopa i wytarł xD
0
@Munio klub powinien zadbać o jego chłodną glowe, bo w tym wieku łatwo sodówa moze uderzyć a oni mu w tym pomagają. Powinien sie skupić na pracy i stawaniu sie lepszym, a nie myśleć, 'ok już jestem Messim'
0
@Jakchcesz znasz podstawy angielskiego? Nie ma nic kontrowersyjnego w takim wpisie? Już robia kolejnego najlepszego na świecie z 17 latka
0
Jakie dzbany w tych socialach, sami włażą w dupe dzieciakowi a zaraz będzie płacz, bo zechce 20 mln za sezon, a gra obecnie gorzej niż jakiś czas temu. Może kwestia zmęczenia, ale wystarczy tego lizania dupy? I robienia kolejnych Messich z dzieciaków
0
@ViscaelBarca2007 a nadaja sie? Jakby nie sytuacja finansowa to by klub szukal innych opcji
0
@Damiain leszczem
0
@Damiain za bardzo graja w kratke, jak piłkarz ma co drugi mecz słaby to jest sredniakiem po prostu
0
@Damiain najgorsze ze Gavi i Fermin już osiągnęli swoj sufit prawdopodobnie, taki mają styl i tyle
1
@bartulek98 fajnie sie ogląda, ale jak nie wygra żadnych trofeow to zacznie być kwestionowany. A niestety zajeżdżając sklad sobie nie pomaga
1
Niby la masia tak świetnie szkoli a najlepszy pomocnik jest spoza niej. Dzieciaki z La Masii o rozgrywaniu za wiele nie wiedzą
2
@bartulek98 bo tu ludzie myślą, ze Flick jest nieomylny. Xavi też byl, do czasu