0

Ten Real by zle nie wyszedl jakby sprzedal Vinicjusza a postawil na Endrick, Mbappe

0

Czas doliczony gdy Real ma wynik to zawsze takie szczochy, a jak nie idzie to 10 minut

4

Endrick dzisiaj gra jak kocur, jak na to że praktycznie nie gra, bardzo dobra forma

2

Endrick poprzeczka

0

Ale oni maja farta do bramkarzy, czemu nie moga trafic jakiegoś ogórka na bramke

0

Tak obiektywnie Vinicius dzisiaj nie odwalal, więc tez bez przesady ze mają prawo go jechać

3

Chyba rasizm zgloszony

1

To czerwo powinno być

0

Ten Lunin to lepszy niz Curtuis obecnie

1

Ten Endrick lepiej wygląda niz ten nowy turecki Messi

1

No młody brazol cos tam potrafi, ma czutke do goli

0

Ten guler to taki leń sie wydaje na boisku, albo przez to jak jest wolny

2

@OskP ta typowy gracz ea fc też

1

Ten Endrick jak ma pilke to nie widzi opcji podania

0

Nie no to już przesada xD


0

@Barcanajlepszyteam poza boiskiem taki jest, na boisku to wiadomo ze wariat

2

@Coutinho007 aż dziwne, u mnie neutralna bo frajerstwo w tym klubie jest od dawien dawna

0

@MichuZ44 więc jesteś taki pewny jego pychiki, ciekawe na jakiej podstawie. Taki Pedri, Gavi to spokojne chlopaki i to widać, ale nie Lamine

0

@M_Kos stwierdzaj sobie, zobaczymy za jakiś czas kto sie mylil.
@MichuZ44 tak bo Lamine to nadczłowiek, jak Messi

19

Flick co ochlapal chlopa i wytarł xD


0

@Munio klub powinien zadbać o jego chłodną glowe, bo w tym wieku łatwo sodówa moze uderzyć a oni mu w tym pomagają. Powinien sie skupić na pracy i stawaniu sie lepszym, a nie myśleć, 'ok już jestem Messim'

0

@Jakchcesz znasz podstawy angielskiego? Nie ma nic kontrowersyjnego w takim wpisie? Już robia kolejnego najlepszego na świecie z 17 latka

0

Jakie dzbany w tych socialach, sami włażą w dupe dzieciakowi a zaraz będzie płacz, bo zechce 20 mln za sezon, a gra obecnie gorzej niż jakiś czas temu. Może kwestia zmęczenia, ale wystarczy tego lizania dupy? I robienia kolejnych Messich z dzieciaków


0

@ViscaelBarca2007 a nadaja sie? Jakby nie sytuacja finansowa to by klub szukal innych opcji

0

@Damiain leszczem

0

@Damiain za bardzo graja w kratke, jak piłkarz ma co drugi mecz słaby to jest sredniakiem po prostu

0

@Damiain najgorsze ze Gavi i Fermin już osiągnęli swoj sufit prawdopodobnie, taki mają styl i tyle

1

@bartulek98 fajnie sie ogląda, ale jak nie wygra żadnych trofeow to zacznie być kwestionowany. A niestety zajeżdżając sklad sobie nie pomaga

1

Niby la masia tak świetnie szkoli a najlepszy pomocnik jest spoza niej. Dzieciaki z La Masii o rozgrywaniu za wiele nie wiedzą

2

@bartulek98 bo tu ludzie myślą, ze Flick jest nieomylny. Xavi też byl, do czasu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?