0

@Popitek12 cała butle, to jedna porcja

0

@Cule1797 niby nie ma a z drugiej strony zajeżdża 17 latka, jak Yamal nie gra wybitnego meczu to tez nie ma sensu go na sile trzymać

0

@mekston pod artykulem

0

@Mitch_Atleta czyli wcale treningi nie decyduja o składzie

0

Z Fatim mam dwie teorie
1. Flick chce nim wstrząsnąć, albo gra to co kiedyś przed tymi kontuzjami i wtedy dostanie szanse, albo w ogóle
2. Coś tam zaszło jakieś fochy, pretensje i to tez decyzja pozasportowa.
Żeby tak być olanym to nie wiem musial by nie trafiac w piłkę na treningu żeby az tak sie narazić, a na filmikah tego nie widać

0

@Kgorecki2500 eafc za 150 zl

0

@beter2 ale nie jest w tej formie czego dowodem sa Yamal i Raphinha

0

@Popitek12 na budowie na pewno

2

Trochę slabe, az dwa dwumecze to sa starcia z tych samych lig

25

17 letni Yamal ma rozegranych 5800 minut w dorosłej piłce, to prawie tyle samo co 22 letni Fati, który ma ich 6100. Niezłe jaja

3

Szczęsny


1

@Transu96 najgorzej ze cala Barca ma jakieś twarze ai przez te wspolprace z Konami

1

Gra w fc i pyta o trivelki a ambasadoruje Konami. W tym konami tez idioci zamiast zrobic nowa gre to wydaja miliony na ambasadorów..


0

@Borneo @lucca87 specyfika Gaviego jest tak, ze z Olmo i Pedrim grać nie może

2

Maffeo obrabiający dupe w mediach tez nie jest lepszy

0

@ViscaelBarca2007 i dlatego Barca na tym traci, z nim wskakujemy na poziom wyżej

0

Skillowo Gavi to nie jest poziom Olmo chociaż mial dobre mecze, tez w ataku. Ciekawe czy Flick posadzi tego drugiego kosztem Gaviego i jak to wtedy nazwać jak nie robienie sobie pupilków?

1

Odpalilem ten mecz i sobie myślę to w Miami taki mróz, ale ze mnie łeb xD

0

@ptrx ja Pedriemu dodalem tiki take na plusie i chodzi aż milo. Z tymi Gavim to dziwna rzecz jego model w fut jest dziwny i gorszy niz w grze offline

0

@Rewolucja123 postawiłeś na to City?

4

Ile psycha znaczy u pilkarza, na początku Mbappe miał taką mine przestraszoną i zle gral, teraz ma luz i gra dobrze

0

Z dwojga zlego dobrze ze Mekmbe strzela anie ten Vinicjusz

0

@Hindus nie wiem czy za Flicka, ale kiedyś mysie że tak

4

Też hejtowalem Gundogana w presezonie więc cos tam sie znam

0

@Luciferrrro chyba Xavi go chciał

3

Jakie te City słabe, stoi chlop i pokazuje palcem gdzie będzie podawał xD

0

City to są takie pudelki a Real jak wilczury i to różni te zespoły

0

Taki mecz w LM Barca - Real moglby być ciekawy

1

Klasa żółwia, talent to talent

0

@ptrx ja mam Pedriego z sbc i daje rade

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?