Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 cała butle, to jedna porcja
0
@Cule1797 niby nie ma a z drugiej strony zajeżdża 17 latka, jak Yamal nie gra wybitnego meczu to tez nie ma sensu go na sile trzymać
0
@mekston pod artykulem
0
@Mitch_Atleta czyli wcale treningi nie decyduja o składzie
0
Z Fatim mam dwie teorie
1. Flick chce nim wstrząsnąć, albo gra to co kiedyś przed tymi kontuzjami i wtedy dostanie szanse, albo w ogóle
2. Coś tam zaszło jakieś fochy, pretensje i to tez decyzja pozasportowa.
Żeby tak być olanym to nie wiem musial by nie trafiac w piłkę na treningu żeby az tak sie narazić, a na filmikah tego nie widać
0
@Kgorecki2500 eafc za 150 zl
0
@beter2 ale nie jest w tej formie czego dowodem sa Yamal i Raphinha
0
@Popitek12 na budowie na pewno
2
Trochę slabe, az dwa dwumecze to sa starcia z tych samych lig
25
17 letni Yamal ma rozegranych 5800 minut w dorosłej piłce, to prawie tyle samo co 22 letni Fati, który ma ich 6100. Niezłe jaja
3
Szczęsny
1
@Transu96 najgorzej ze cala Barca ma jakieś twarze ai przez te wspolprace z Konami
1
Gra w fc i pyta o trivelki a ambasadoruje Konami. W tym konami tez idioci zamiast zrobic nowa gre to wydaja miliony na ambasadorów..
0
@Borneo @lucca87 specyfika Gaviego jest tak, ze z Olmo i Pedrim grać nie może
2
Maffeo obrabiający dupe w mediach tez nie jest lepszy
0
@ViscaelBarca2007 i dlatego Barca na tym traci, z nim wskakujemy na poziom wyżej
0
Skillowo Gavi to nie jest poziom Olmo chociaż mial dobre mecze, tez w ataku. Ciekawe czy Flick posadzi tego drugiego kosztem Gaviego i jak to wtedy nazwać jak nie robienie sobie pupilków?
1
Odpalilem ten mecz i sobie myślę to w Miami taki mróz, ale ze mnie łeb xD
0
@ptrx ja Pedriemu dodalem tiki take na plusie i chodzi aż milo. Z tymi Gavim to dziwna rzecz jego model w fut jest dziwny i gorszy niz w grze offline
0
@Rewolucja123 postawiłeś na to City?
4
Ile psycha znaczy u pilkarza, na początku Mbappe miał taką mine przestraszoną i zle gral, teraz ma luz i gra dobrze
0
Z dwojga zlego dobrze ze Mekmbe strzela anie ten Vinicjusz
0
@Hindus nie wiem czy za Flicka, ale kiedyś mysie że tak
4
Też hejtowalem Gundogana w presezonie więc cos tam sie znam
0
@Luciferrrro chyba Xavi go chciał
3
Jakie te City słabe, stoi chlop i pokazuje palcem gdzie będzie podawał xD
0
City to są takie pudelki a Real jak wilczury i to różni te zespoły
0
Taki mecz w LM Barca - Real moglby być ciekawy
1
Klasa żółwia, talent to talent
0
@ptrx ja mam Pedriego z sbc i daje rade