Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie oglądam Arsenalu ale głośno jest o tym Nwanerim, typ 17 lat i pełny zarost. Coś tam kręcone bylo?
1
@D10SLEO to chyba stosunek trwal ponad minute
2
@Krzty el jarek i uznanie winy ich gentelmena, niezła próba
2
Ogólnie słuszne czerwo dla Angola i zawieszenie tez. Wiemy ze to madryt i ich nie lubimy, ale 6 meczów za fak ju to trochę dużo by było
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Goralkov ktokolwiek nie zagra co moze zrobic gorzej? Wszystko partolą
0
Na tym etapie to nie wiem czy Yamal i Rapha nie graja za nazwisko
0
Ogólnie Olmo ma nabite te nogi przez to taki szklany? Ci co maja patyki są zdrowi
2
Olmo to jest zajebisty pilkarz
1
Co mi sie podoba w Gavim, ze przynajmniej schodzi z boiska bez focha
4
Yamal ma parcie na gole i bardzo slabe wykończenie. Kiedys w tej sytuacji by podawal
0
@fcbfan1993 ma dlatego nienhejtuje go, ale sam mowil o ZP
3
Mi sie wydaje ze Yamal sobie obral za cel ta ZP i gra już bardziej pod siebie
0
@Kidd będzie gral bo go trenerzy kochaja, niezaleznie od formy
0
W ogóle czemu Olmo na rezerwie przez te urazy? On potrafi cos z niczego, ma ten magic touch
2
Grają slabo bo sa wybici z rytmu, spora przerwa, w porównaniu do tego ze grali co 3 dni. I nie mieli kilka dni treningów
0
Forta troche ogladalem na początku sezonu w Barcy B i ten caly Fary robi lepsze wrażenie
0
@tbas ale patrzyl w powtorce na De Frutosa i tego drugiego typka ktorego w momencie podania tam nie powinno być
16
Tam przy spalonym skupial uwage Szczęsnego gosc na spalonym. Eleveniarze zapomnieli o tym przepisie? W tamtym sezonie Realowi co kolejke takie gole anulowali
0
@ViscaelBarca2007 wybiórcza pamięć, pojedyncze dobre mecze mial Dembele i zawsze pierwszy sklad, co by sie nie działo. Raphinha byl jego zmiennikiem
40
Ulubione zwierzę Bellinghama?
Offsiki
0
@wojopancer edzio listonosz
0
@ViscaelBarca2007 spadl, mial mecze gdzie grał dno ale potem i tak mial pierwszy sklad, nawet tu sie mówiło ze Dembele zagra tak jak wylosuje. Fati tej szansy nie dostal bo zawsze po gorszym występie jedyne co dostawal to ława
1
@Mario96w tzw szukanie akceptacji
0
@Gall nie byl bo Xavi to jego fanboj. Popatrz jak teraz gra a jak u nas. Każdy rozwinąć sie może skoro on mógł
0
@Gall jak taki Dembele je zrobil, to każdy może
7
Pomysł na innowacje w serwisie, negatywny herb z odgłosem następującym po kliknięciu
1
@Arden bo on taki nie jest
1
W ogóle to zabawne, że Robercik nigdy do sędziego nie powiedzial "pier*ol sie" jak widać można
0
@Fake69 jeśli robi postęp na treningu a będzie przewaga to dlaczego by mial nie wybiec?