0

Nie oglądam Arsenalu ale głośno jest o tym Nwanerim, typ 17 lat i pełny zarost. Coś tam kręcone bylo?

1

@D10SLEO to chyba stosunek trwal ponad minute

2

@Krzty el jarek i uznanie winy ich gentelmena, niezła próba

2

Ogólnie słuszne czerwo dla Angola i zawieszenie tez. Wiemy ze to madryt i ich nie lubimy, ale 6 meczów za fak ju to trochę dużo by było

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Goralkov ktokolwiek nie zagra co moze zrobic gorzej? Wszystko partolą

0

Na tym etapie to nie wiem czy Yamal i Rapha nie graja za nazwisko

0

Ogólnie Olmo ma nabite te nogi przez to taki szklany? Ci co maja patyki są zdrowi

2

Olmo to jest zajebisty pilkarz

1

Co mi sie podoba w Gavim, ze przynajmniej schodzi z boiska bez focha

4

Yamal ma parcie na gole i bardzo slabe wykończenie. Kiedys w tej sytuacji by podawal

0

@fcbfan1993 ma dlatego nienhejtuje go, ale sam mowil o ZP

3

Mi sie wydaje ze Yamal sobie obral za cel ta ZP i gra już bardziej pod siebie

0

@Kidd będzie gral bo go trenerzy kochaja, niezaleznie od formy

0

W ogóle czemu Olmo na rezerwie przez te urazy? On potrafi cos z niczego, ma ten magic touch

2

Grają slabo bo sa wybici z rytmu, spora przerwa, w porównaniu do tego ze grali co 3 dni. I nie mieli kilka dni treningów

0

Forta troche ogladalem na początku sezonu w Barcy B i ten caly Fary robi lepsze wrażenie

0

@tbas ale patrzyl w powtorce na De Frutosa i tego drugiego typka ktorego w momencie podania tam nie powinno być

16

Tam przy spalonym skupial uwage Szczęsnego gosc na spalonym. Eleveniarze zapomnieli o tym przepisie? W tamtym sezonie Realowi co kolejke takie gole anulowali

0

@ViscaelBarca2007 wybiórcza pamięć, pojedyncze dobre mecze mial Dembele i zawsze pierwszy sklad, co by sie nie działo. Raphinha byl jego zmiennikiem

40

Ulubione zwierzę Bellinghama?
Offsiki

0

@wojopancer edzio listonosz

0

@ViscaelBarca2007 spadl, mial mecze gdzie grał dno ale potem i tak mial pierwszy sklad, nawet tu sie mówiło ze Dembele zagra tak jak wylosuje. Fati tej szansy nie dostal bo zawsze po gorszym występie jedyne co dostawal to ława

1

@Mario96w tzw szukanie akceptacji

0

@Gall nie byl bo Xavi to jego fanboj. Popatrz jak teraz gra a jak u nas. Każdy rozwinąć sie może skoro on mógł

0

@Gall jak taki Dembele je zrobil, to każdy może

7

Pomysł na innowacje w serwisie, negatywny herb z odgłosem następującym po kliknięciu



1

@Arden bo on taki nie jest

1

W ogóle to zabawne, że Robercik nigdy do sędziego nie powiedzial "pier*ol sie" jak widać można

0

@Fake69 jeśli robi postęp na treningu a będzie przewaga to dlaczego by mial nie wybiec?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?