0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Bez Lewego gramy i nic nie tracimy

5

Yamal 200 IQ w tym wieku

0

Ten De Jong dzisiaj tak zle nie gra, przeciął pare pilek

2

Yamal ale kreci, najlepszy skrzydlowy na świecie obecnie

1

Pedri mi dzisiaj imponuje, często gral zachowawczo, a dzisiaj do przodu kiedy można

2

Flick to geniisz co zrobil z tym zespolem, a ludzie chcieli z powrotem Xaviego xD

0

Raphinha zle decyzje mógł strzelac z dystansu

0

I o to chodzi Pedri, w koncu zagrywa czesciej prostopadle piłki

2

Pokazuja tego Martina jakby mu cos zrobil, a on tylko podawał xD

0

Kurde Olmo wez coś traf

0

Barca z Olmo w formie to o klase lepszy zespół

1

Podoba mi sie ze De jong próbuje grac z pierwszej pilki zamiast kręcić bączki

3

Olmo znowu zajebiste podanie

0

Roque cos tam kręci, moze jeszcze odpali

0

Olmo forma wraca, mowilem ze gra slabiej bo jest problem z rejestracją

0

@Hindus chodzi o te pretensje

5

Yamal troche gwiazdorzy dzisiaj

0

Pedri dobrze ze podal do srodka a nie do boku, tak musi częściej

0

Ale pograli, Gavi snajper

0

@MesQueUnClub96 w trakcie szpaleru

1

@Popitek12 dlaczego takie zaimki?

0

Fajnie ze z Roque pione zbili

0

@vangoor Betis to sredniak ktory Legia ograła

2

@Popitek12 bo o 10:22 jeszcze go nie napisałeś

3

Olmo dzisiaj hattrick i Lewy na ławkę?

7

Torre powinien uciekać. Nie ma szansy sie przebić przy tylu młodych wychowankach

0

Może Pau Victor nie mogl grać gdy nie byl zarejestrowany, ale za to teraz też nie może

0

@TheKlucha nie zmienia numeru w trakcie sezonu

0

@HypeR już dawno sie pogodzilem i sam jestem za wypożyczeniem i dalej nie rozumiem tego newsa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?