Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Bez Lewego gramy i nic nie tracimy
5
Yamal 200 IQ w tym wieku
0
Ten De Jong dzisiaj tak zle nie gra, przeciął pare pilek
2
Yamal ale kreci, najlepszy skrzydlowy na świecie obecnie
1
Pedri mi dzisiaj imponuje, często gral zachowawczo, a dzisiaj do przodu kiedy można
2
Flick to geniisz co zrobil z tym zespolem, a ludzie chcieli z powrotem Xaviego xD
0
Raphinha zle decyzje mógł strzelac z dystansu
0
I o to chodzi Pedri, w koncu zagrywa czesciej prostopadle piłki
2
Pokazuja tego Martina jakby mu cos zrobil, a on tylko podawał xD
0
Kurde Olmo wez coś traf
0
Barca z Olmo w formie to o klase lepszy zespół
1
Podoba mi sie ze De jong próbuje grac z pierwszej pilki zamiast kręcić bączki
3
Olmo znowu zajebiste podanie
0
Roque cos tam kręci, moze jeszcze odpali
0
Olmo forma wraca, mowilem ze gra slabiej bo jest problem z rejestracją
0
@Hindus chodzi o te pretensje
5
Yamal troche gwiazdorzy dzisiaj
0
Pedri dobrze ze podal do srodka a nie do boku, tak musi częściej
0
Ale pograli, Gavi snajper
0
@MesQueUnClub96 w trakcie szpaleru
1
@Popitek12 dlaczego takie zaimki?
0
Fajnie ze z Roque pione zbili
0
@vangoor Betis to sredniak ktory Legia ograła
2
@Popitek12 bo o 10:22 jeszcze go nie napisałeś
3
Olmo dzisiaj hattrick i Lewy na ławkę?
7
Torre powinien uciekać. Nie ma szansy sie przebić przy tylu młodych wychowankach
0
Może Pau Victor nie mogl grać gdy nie byl zarejestrowany, ale za to teraz też nie może
0
@TheKlucha nie zmienia numeru w trakcie sezonu
0
@HypeR już dawno sie pogodzilem i sam jestem za wypożyczeniem i dalej nie rozumiem tego newsa