1

Kupic bramakrza bo inaczej taka sraczka będzie ciągle

3

Ale to skurwialy sport 2 setki wyciaga im bramkarz a oni sobie strzelaja z 1 XDDD

0

Czy jak przegramy to Flick zacznie być kwestionowany?

0

@Kozinho. Nie można napisać swojej opinii o nim? On tego i tak nie czyta i jak ktoś chce krytykować to niech to robi

1

Yamal dzisiaj dublet, róbcie screena

0

@MatBac1991 tak samo jak Torre ktory wciaga dupa Fermina i Ferrana

0

@Criss18Barca a kto tam pressuje niby? Mbappe?

0

@BulaKG będziemy bic głową w mur po obwodzie, zobaczysz

1

@Limaker Gaviego bym nie wykluczal, prędzej Casado slabo zagrał

0

Czemu Olmo nie w podstawie? Trochę dziwna decyzja

0

@Hindus pokaż mi te komentarze, ja właśnie o tym pisałem i wtedy zostalem wysmiany i zwyzywany. Szkoda że nie da sie tego znaleźć

0

@Wojciech123 Fermin na skrzydle

0

Ładnie redkacja trolluje ludzików, których boli zdj piłkarza, jednocześnie ci sami włączają mecze i go ogladaja co tydzień

0

@Hindus bo nie zarabia 25 mln

0

Szczerze to ja nigdy nie lubiłem Araujo, często na boisku miał taką mine "zesraną" i już podejrzewalem, że tam mental nie jest odpowiedni

0

@Nightraider dobra słaba wędka, myślałem że wiecej sie złapie xDD

0

Ludzie, którzy chcieli w finale Mallorce nie powinni dzisiaj oglądać klasyku

0

@Criss18Barca a kto ma puchar. I tyle w temacie

0

@kuz ktoś musi wejść więc wejdzie

0

@Lucerfi szatnia wybierała przecież

0

@D10SLEO luz, widzialem wczoraj filmiki z tego

19

Teraz po rozwiązaniu problemu jego forma wróci

0

@D10SLEO wczoraj jak coś

0

@michaleu ja nie oczekuje od niego goli, ale mało daje prostopadlych podan w pole karne, jak chce osiągnąć poziom Iniesty to ten aspekt jest do sporej poprawy

0

Pedri: "Liczby są dla statystyków. Uważam, że dla napastników i skrzydłowych są dużo ważniejsze."
Zgadzacie sie z ta wypowiedzią? Wg mnie może pomocnik nie musi tyle strzelać, ale jednak asysty powinien zdobywać i to jest też jego obowiązek. Zaraz mi ktoś wyjedzie z Iniesta, przed tym polecam sprawdzic jego liczby co sezon na transfermarkt

0

@LeoMessiiBarcaPepa alergie nie muszą być spowodowane nie piciem. Przyjmujesz jakieś leki?

0

@karolpiłkarz jemu chodzi o kase

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Dejvo właśnie o to, dzięki

1

@KamQiX nie użyłem google ani razu, dla mnie to 0 funu jak za Ciebie gpt odpwiada. Za to rok temu przedostatnie miejsce xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?