Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kupic bramakrza bo inaczej taka sraczka będzie ciągle
3
Ale to skurwialy sport 2 setki wyciaga im bramkarz a oni sobie strzelaja z 1 XDDD
0
Czy jak przegramy to Flick zacznie być kwestionowany?
0
@Kozinho. Nie można napisać swojej opinii o nim? On tego i tak nie czyta i jak ktoś chce krytykować to niech to robi
1
Yamal dzisiaj dublet, róbcie screena
0
@MatBac1991 tak samo jak Torre ktory wciaga dupa Fermina i Ferrana
0
@Criss18Barca a kto tam pressuje niby? Mbappe?
0
@BulaKG będziemy bic głową w mur po obwodzie, zobaczysz
1
@Limaker Gaviego bym nie wykluczal, prędzej Casado slabo zagrał
0
Czemu Olmo nie w podstawie? Trochę dziwna decyzja
0
@Hindus pokaż mi te komentarze, ja właśnie o tym pisałem i wtedy zostalem wysmiany i zwyzywany. Szkoda że nie da sie tego znaleźć
0
@Wojciech123 Fermin na skrzydle
0
Ładnie redkacja trolluje ludzików, których boli zdj piłkarza, jednocześnie ci sami włączają mecze i go ogladaja co tydzień
0
@Hindus bo nie zarabia 25 mln
0
Szczerze to ja nigdy nie lubiłem Araujo, często na boisku miał taką mine "zesraną" i już podejrzewalem, że tam mental nie jest odpowiedni
0
@Nightraider dobra słaba wędka, myślałem że wiecej sie złapie xDD
0
Ludzie, którzy chcieli w finale Mallorce nie powinni dzisiaj oglądać klasyku
0
@Criss18Barca a kto ma puchar. I tyle w temacie
0
@kuz ktoś musi wejść więc wejdzie
0
@Lucerfi szatnia wybierała przecież
0
@D10SLEO luz, widzialem wczoraj filmiki z tego
19
Teraz po rozwiązaniu problemu jego forma wróci
0
@D10SLEO wczoraj jak coś
0
@michaleu ja nie oczekuje od niego goli, ale mało daje prostopadlych podan w pole karne, jak chce osiągnąć poziom Iniesty to ten aspekt jest do sporej poprawy
0
Pedri: "Liczby są dla statystyków. Uważam, że dla napastników i skrzydłowych są dużo ważniejsze."
Zgadzacie sie z ta wypowiedzią? Wg mnie może pomocnik nie musi tyle strzelać, ale jednak asysty powinien zdobywać i to jest też jego obowiązek. Zaraz mi ktoś wyjedzie z Iniesta, przed tym polecam sprawdzic jego liczby co sezon na transfermarkt
0
@LeoMessiiBarcaPepa alergie nie muszą być spowodowane nie piciem. Przyjmujesz jakieś leki?
0
@karolpiłkarz jemu chodzi o kase
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Dejvo właśnie o to, dzięki
1
@KamQiX nie użyłem google ani razu, dla mnie to 0 funu jak za Ciebie gpt odpwiada. Za to rok temu przedostatnie miejsce xD