Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najśmieszniejsze ze my bez Olmo o którego sie tak spłakali ich robimy hahaa
0
A wy nie chcieliscie klasyku w finale. Ale to da kopa na dalsza część sezonu
4
Yamal dzisiaj pokazuje ze jest klase lepszy od tych Vinicisow i Mbapppów
1
Ten mecz jak ze snu poki co, nie spodziewalem sie przed gwizdkiem xD
0
Yamal po złota piłkę leci
2
Yamal to pierdolony kocur, wszystko co dobre od niego sie zaczyna
0
Nienwiem czy to dobrze bo zaraz Hil sie wkurzy i zrobi wała dla Realu
0
Gabi dal karnego ale za niego Olmo na 2 polowe
0
@mekston ten sam nielegalny stream oglądamy
1
Szczerze to Ter Stegen na sprzedaz a Wojtek nr 1
4
To jest czerwo ale wałek XDD
1
Szanuje Manzano ze dal tego karnego, bo inny by przekręcił
0
Olmo ma dobitke i cos jeszcze wpadnie
0
Może Arauho ten mecz przestawi we łbie??
2
Ten Arauho niezle wygląda
0
Sorry Raohinha za pojazdy xDD
0
W ogóle zapomnialem ze Gavi gra, totalnie niewidzialny
0
I ten Raphinha będzie nietykalny tak grając
1
Raphinha ale debilne zachowanie teraz xDD
5
Ale.plot twist z tym Arauho
0
Yamal na 10 by wjezdzal w to pole karne regualrnie i tam go powinni przesunąć
1
Jemu trzeba dac kazda podwyzke jaka chce, bo bez niego to dupa będzie
0
Pisalem Yamal dyblet, jeszcze jednaaa
1
Olmo tu powinien wyjść w podstawie, to najlepszy pomocnik i drugi najlepszy pilkarz w tym zespole
0
Pedri wszystko do Balde musi podawac?
2
Zupelnie inny Real i Barcelona niz w październiku
0
Środek pola dzisiaj słaby
3
Vinicius i Mbappe wydamali nas bez mydła
0
Ale symulant z tego zolwia hahaha
1
Bez Olmo gowno zrobia w ataku, oisalem przed meczem