0

Najśmieszniejsze ze my bez Olmo o którego sie tak spłakali ich robimy hahaa

0

A wy nie chcieliscie klasyku w finale. Ale to da kopa na dalsza część sezonu

4

Yamal dzisiaj pokazuje ze jest klase lepszy od tych Vinicisow i Mbapppów

1

Ten mecz jak ze snu poki co, nie spodziewalem sie przed gwizdkiem xD

0

Yamal po złota piłkę leci

2

Yamal to pierdolony kocur, wszystko co dobre od niego sie zaczyna

0

Nienwiem czy to dobrze bo zaraz Hil sie wkurzy i zrobi wała dla Realu

0

Gabi dal karnego ale za niego Olmo na 2 polowe

0

@mekston ten sam nielegalny stream oglądamy

1

Szczerze to Ter Stegen na sprzedaz a Wojtek nr 1

4

To jest czerwo ale wałek XDD

1

Szanuje Manzano ze dal tego karnego, bo inny by przekręcił

0

Olmo ma dobitke i cos jeszcze wpadnie

0

Może Arauho ten mecz przestawi we łbie??

2

Ten Arauho niezle wygląda

0

Sorry Raohinha za pojazdy xDD

0

W ogóle zapomnialem ze Gavi gra, totalnie niewidzialny

0

I ten Raphinha będzie nietykalny tak grając

1

Raphinha ale debilne zachowanie teraz xDD

5

Ale.plot twist z tym Arauho

0

Yamal na 10 by wjezdzal w to pole karne regualrnie i tam go powinni przesunąć

1

Jemu trzeba dac kazda podwyzke jaka chce, bo bez niego to dupa będzie

0

Pisalem Yamal dyblet, jeszcze jednaaa

1

Olmo tu powinien wyjść w podstawie, to najlepszy pomocnik i drugi najlepszy pilkarz w tym zespole

0

Pedri wszystko do Balde musi podawac?

2

Zupelnie inny Real i Barcelona niz w październiku

0

Środek pola dzisiaj słaby

3

Vinicius i Mbappe wydamali nas bez mydła

0

Ale symulant z tego zolwia hahaha

1

Bez Olmo gowno zrobia w ataku, oisalem przed meczem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?