0

@Juan007 tak mało nie gra, wchodzi w każdym meczu

0

@Ptasior De Jong i Fermin gra. Ale z pierwszą częścią zgoda

1

Niewiele szans Araujo dostaje, gościu od dwóch spotkań jest dostępny. Jeśli to prawda z ostatniej aktualizacji to jaja

0

@barca__rządzi Fati miał komplikacje i kilka operacji

3

@Azrik ciekawe jakie by liczby zrobil Ferran w 180 minut

0

@ViscaelBarca2007 nie, może cos nie tak z charakterem. Ale nie uważam że sportowo nie jest w stanie dać wiecej niz Fermin czy Ferran przy ograniu

0

@Messibestplayerintheworld a co ma robić jak nawet nie dostaje szans xD zobacz pupilka Ferminka co wychodzi w podstawie a gra na poziomie Roberto

0

@Filipem Fati powinien jak najszybciej uciekać poki ktoś go jeszcze chce

0

@narciarz grał z Barbastro i przynajmniej dochodził do sytuacji. Co robil Fermin? Co wczoraj robil Raphinha i Lewy? Ale ich kara nie dotyczy

0

Jakby Flick byl taki konsekwentny i wysłał na trybuny każdego kto marnuje setki w meczu.
Mam nadzieję że odejdzie i jeszcze zamknie mordy tym co go skreślili

0

@soczeq @FcPortoFan1999 bo brzydzi sie tą nagrodą

0

@MesQueUnClub96 Yldiz 19 lat kontrakt do 2029, z Araujo jestesmy w dupie, nie teraz to za rok za free

0

@MesQueUnClub96 kto normalny Ci odda zawodnika ma którym buduje przyszłość klubu

1

@BORO_12 ja wierze, bo sytuacja z Dembele i Neymarem już mnie nauczyła. W każdej plotce jest ziarno prawdy

1

@BORO_12 Newsy mogą być prawdziwe albo nie, to że są na zlecenie to Twoje domniemania, a nie fakty.
Fabrizio i Moretto to nie są pionki Laporty

0

@bart_azz ty byś pewnie tak zrobił

0

6

@maroon chętnie wysłucham co ma @jowita do zaoferowania

2

@messi33 Real. Chce klasyk a nie nudny niszowy mecz po raz kolejny

0

@luki9v jako fan optuje za wypożyczeniem do Betisu lub Girony

0

@michal26 znamy, jakby on pragnął tu grać a zarząd go chcial wywalić to jego wypowiedzi w wywiadach by to przedstawialy, a przypomnij sobie jego wypowiedzi na temat kontraktu

0

@michal26 Araujo chce iść za kasą, każdy tu narzeka na chore pensje a jak zarząd nie chce sie ugiąć i takiej przyznać, to też źle

1

@ShawnC idzie a płacą latem, za to więcej niz jakby poszedl latem

2

@ShawnC jak ktoś nie chce tu grać to niech idzie. Bez Dembele mieliśmy nie istnieć

0

@michal26 trochę zabawne, że byłeś skłonny sprzedać Yamala by ratować budżet, ale Araujo to już nie

0

0

@MOLESTA bylo zainteresowanie Bayernu przed otwarciem okienka, wystarczyło sie dogadać. Nie wmówisz mi ze od 1 czerwca do 15 Lipca byl na kadrze
@Ryoumen nie od Czerwca?

1

@Ryoumen przed Copa. Dostał w trakcie
@MOLESTA doinformuj sie i przestań sie do wszystkich rzucać

0

W ogóle Araujo jest w gronie kapitanów nadal?

0

@xvcWinterSoldier tyle moglismy dostać latem i to należało zrobić, ale zarząd zaspal znowu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?