Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Juan007 tak mało nie gra, wchodzi w każdym meczu
0
@Ptasior De Jong i Fermin gra. Ale z pierwszą częścią zgoda
1
Niewiele szans Araujo dostaje, gościu od dwóch spotkań jest dostępny. Jeśli to prawda z ostatniej aktualizacji to jaja
0
@barca__rządzi Fati miał komplikacje i kilka operacji
3
@Azrik ciekawe jakie by liczby zrobil Ferran w 180 minut
0
@ViscaelBarca2007 nie, może cos nie tak z charakterem. Ale nie uważam że sportowo nie jest w stanie dać wiecej niz Fermin czy Ferran przy ograniu
0
@Messibestplayerintheworld a co ma robić jak nawet nie dostaje szans xD zobacz pupilka Ferminka co wychodzi w podstawie a gra na poziomie Roberto
0
@Filipem Fati powinien jak najszybciej uciekać poki ktoś go jeszcze chce
0
@narciarz grał z Barbastro i przynajmniej dochodził do sytuacji. Co robil Fermin? Co wczoraj robil Raphinha i Lewy? Ale ich kara nie dotyczy
0
Jakby Flick byl taki konsekwentny i wysłał na trybuny każdego kto marnuje setki w meczu.
Mam nadzieję że odejdzie i jeszcze zamknie mordy tym co go skreślili
0
@soczeq @FcPortoFan1999 bo brzydzi sie tą nagrodą
0
@MesQueUnClub96 Yldiz 19 lat kontrakt do 2029, z Araujo jestesmy w dupie, nie teraz to za rok za free
0
@MesQueUnClub96 kto normalny Ci odda zawodnika ma którym buduje przyszłość klubu
1
@BORO_12 ja wierze, bo sytuacja z Dembele i Neymarem już mnie nauczyła. W każdej plotce jest ziarno prawdy
1
@BORO_12 Newsy mogą być prawdziwe albo nie, to że są na zlecenie to Twoje domniemania, a nie fakty.
Fabrizio i Moretto to nie są pionki Laporty
0
@bart_azz ty byś pewnie tak zrobił
0
@LeoMessiiBarcaPepa ja
6
@maroon chętnie wysłucham co ma @jowita do zaoferowania
2
@messi33 Real. Chce klasyk a nie nudny niszowy mecz po raz kolejny
0
@luki9v jako fan optuje za wypożyczeniem do Betisu lub Girony
0
@michal26 znamy, jakby on pragnął tu grać a zarząd go chcial wywalić to jego wypowiedzi w wywiadach by to przedstawialy, a przypomnij sobie jego wypowiedzi na temat kontraktu
0
@michal26 Araujo chce iść za kasą, każdy tu narzeka na chore pensje a jak zarząd nie chce sie ugiąć i takiej przyznać, to też źle
1
@ShawnC idzie a płacą latem, za to więcej niz jakby poszedl latem
2
@ShawnC jak ktoś nie chce tu grać to niech idzie. Bez Dembele mieliśmy nie istnieć
0
@michal26 trochę zabawne, że byłeś skłonny sprzedać Yamala by ratować budżet, ale Araujo to już nie
0
@MesQueUnClub_87 dzisiaj sie już odnosiłem do tego
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15175243#comment-15175243
0
@MOLESTA bylo zainteresowanie Bayernu przed otwarciem okienka, wystarczyło sie dogadać. Nie wmówisz mi ze od 1 czerwca do 15 Lipca byl na kadrze
@Ryoumen nie od Czerwca?
1
@Ryoumen przed Copa. Dostał w trakcie
@MOLESTA doinformuj sie i przestań sie do wszystkich rzucać
0
W ogóle Araujo jest w gronie kapitanów nadal?
0
@xvcWinterSoldier tyle moglismy dostać latem i to należało zrobić, ale zarząd zaspal znowu