Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo, że transfer Nico do klubu nie jest Raphinhi na rękę
0
@Marian_Pazdzioch
@Lanosss dziwne bo mam tak na dwóch telefonach, ale ok
0
@Antimadridista~ @Marian_Pazdzioch nie da sie zalogowac, sms nie przychodzi i tak od paru dni, a u was?
0
Używa ktoś aplikacji tmobile na telefonie?
0
@Gall nic nie spierdzielił. Yamalowi tyle nie da, albo i więcej to będziesz go oglądał w PSG. Tego nitk nie mogl przewidzieć, a eksploatowanie dzieciaków tez jest chore to teraz bulą odszkodowanie
0
@kaamil1910 o Neymarze w PSG to też były plotki
2
@Popitek12 ale wariat
0
@Gall ale my nie mamy dylematu czy sprzedawać Fatiego, bo go nikt nie kupi. Za to mamy dylemat z Araujo jak nie widzicie rożnicy to wasz problem
1
@Yoshi94 jak już zacząłem to odpowiadam, zwłaszcza że zadne argumenty by mnie przekonać nie padły. Najśmieszniejsze, że te same osoby które tak sie wzbraniają przed sprzedażą kogokolwiek z wartością krytykują najgłośniej zarząd i problemy finansowe klubu.
Możemy wziąć goscia za darmo spokojnie na tym samym poziomie, a drugiego gościa sprzedać z zyskiem. Dla mnie tu nie ma nad czym myśleć.
Wygraliśmy z Realem, Bayernem bez Araujo, to zamyka debate o tym czy jest niezbędny. Klasowy bramkarz by dal więcej korzyści niz 4 Araujo
1
@Salchent jak będzie Tah, Cubarsi, Araujo, Inigo i ktoś myśli ze jeden z nich usiądzie na lawie to xD a obroncami sie nie rotuje co mecz.W ogóle imwestucja powinien być klasowy bramkarz, a nie liczenie na cud, że obroncy nie dopuszczą nigdy do strzalu przeciwnika
1
@Salchent Ogórki z ligi tylko murowaly albo nie trafialy w bramke. Liga europy ich zweryfikowała i taki United
0
@Tomek54321 nikt go nie kupi, za to Araujo tak. Ale zatrzymajmy wszystkich a potem pretensje do Laporty o rejestracje xD
0
@Arden tak grala ze w lidze Europy dostaliśmy wpierdol. Niesamowita gra obrony.
W pierwszej kolejności niech sie skupia na kontraktach jakkolwiek zdrowotnie pewnych zawodnikach, Araujo takim nie jest
@Nightraider on chce sporej podwyżki, jak myślisz że bedzie walczyl na boisku z całych sil dopóki jej nie dostanie, to jesteś w błędzie
0
@Nightraider Ale Fati nie kwęka ze chce odejść i na jednym zarobisz a na drugim nic, gdzie tu porównanie
0
@Nightraider potrafil, następne klasyki dostawalismy wpierdziel 4:0 z Araujo pilnującym Viniciusa. Pół sezonu go nie ma i to już kolejna operacja w jego przypadku
3
@Arden nasza defensywa jest krucha od lat. W czym jest najlepszy jak nic nie umiemy wygrać z nim czy bez niego
2
@Nightraider czekajmy aż odejdzie za darmo, brawo
4
Araujo powinni sprzedać, często kontuzjowany, jakieś dziwne wypowiedzi i akcje z kontraktem a forma też nierówna. Mają wziąć Taha więc Araujo nie jest niezbędny
0
@Safrani ale Messi byl najlepszy na świecie a reszta jak ci wyżej co wymienilem dużo gorsi
1
@Mitch_Atleta bardziej te wszystkie Busquetsy, Alby, Suarezy. Na ich pensje mógł mieć wplyw Messi, byl ich kumplem
1
@Chada brak skibidi toilet?
0
@Sapos93 zapalenie ucha przeszło na nerw najprawdopodbniej
0
@kuz 5 lat bez transferów a potem kupno 20 graczy
0
Ciekawe czy to fejk ale trochę zabawne xd
0
@Derean to jeszcze lepsze
0
Haha, ale historia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gość co kopie rywali bez powodu i symuluje a robia mu takie filmiki jaki to on biedny
1
@Misiusessi najlepiej to sie udaj do rodzinnego i ci cos przepisze
1
@Misiusessi witamina b