0

@tbas bez Olmo, Yamal, Fati skrzydlo, Spo Raphinha i wtedy sie określić co z nim dalej

0

Fati powinien odstać ostatni sprawdzian, 5 meczów w podstawie w dobrym składzie, aby sie psychicznie odbudowal i jak to nie pomoże to wtedy faktycznie ciężko będzie mu wrócić. Od czasow Xaviego nie mial takiej ani jednej szansy, w Brighton tez. Fermin, Ferran i inne gałgany mieli taką szanse

0

Toni kolejny talent, tego Fermina przedłużyli i beda go pchać do skladu a są lepsi od niego

0

@Ptasior ale pisac ze nie walczyl to odklejka, walczyl o glowki, zastawial sie, oddal strzaly, biegał . Jakby jeden strzal wykorzystal to bylaby tu podnieta

0

@Ptasior Fati tez walczyl ale wy hejtujecie z zasady

0

@Ptasior biega bo chujowo gral caly mecz

0

Fati odzyska skuteczność i jeszcze będzie pożytek z niego. Potrzebuje minut

0

Toni dobre wejście

1

Fati od miesięcy poza gra a ludzie oczekuja ze wykorzysta każda setke. Jest pod gra i znajduje sytuacje i to na plus. Psycha zjechana u niego przez takich kibiców

0

Kurde szkoda, ale nienwyglada zle, 3 strzaky w 15 minut

0

Fati fajnie gra, możecie hejtowac, przynajmniej pewniejszy siebie niz zwykle

0

Ale trick Fatiego, ma jeszcze przeblyski talentu

0

@HypeR Fermin mu strzal blokowal

2

Fermin sie plata pod nogami i jeszcze przeszkadza, co za drewno

5

Jak Flick dalej będzie w hierachii przed Torre widzial Fermina to znaczy że ma pupilków

2

Torre to potwór

0

Torre zajebisty mecz dzisiaj

0

Nie wiem czy to madre Gavi na tej murawie xd

1

@tbas możesz pomarzyc, dwukrotnie z nim kontrakt przedłużyli

2

Torre 3 gole, 2 asysty w 300 minut

19

Jakby Torre byl w rytmie meczowym i mial minuty do rozwoju to bylby kawał grajka. Ma podanie, strzal, drybling, szybkość

1

Toree kolejna dobra akcja, ale po sezonie pewnie go sprzedadzą i bedą grac Ferminem na skrzydle

0

@4drian0 na tle calego tego seoznu

1

@PaPo bo Flick ma swoich pupilków. Penia jest gorszy a gra

4

Pisalem przed sezonem, ze Torre talentem to wciaga Lopeza to sie ze mnie śmiali

1

Ma ktos linka do obrony Szczesnego?

2

Torre zjada tego Ferminka Gwiazdorka

1

Mozecie nazywac fanbojem ale nie rozumiem co ten fermin takiego robi ze daje mu tyle szans przed Fatim. Tamten jak gral to do jakichs sytuacji dochodzil przynajmniej. Flick nie majac napastnikow powinien tych zmiennikow chociaz trochę starac sie odbudować

0

@zazaraza a wystarczylo ogladac Barce B

1

@zadafcb a to lipa. Pewnie nadajnik, sprawdze na drugim tele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?