Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DonCarletto nie znam sie na przepisach, ale z Lengletem, Roque mieliśmy ta sama sytuacje. Najpierw ich rejestrowali
3
@Jersi1 nie traci waznosci, ma prawo rozwiązać umowe ale nie musi
1
@DonCarletto nie może zostać wypożyczony nie będąc zarejestrowanym
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Wojciech123 ogólnie większość ról super zagrana, ale ona to zrobila to tak przerysowanie że beka xD
7
Komentarz usunięty
1
@RoberDzik i strzelić kilka swojaków
11
Najlepsza rola drugoplanowa w Kevinie? Baba co wali bandytów na pasach w gębę
0
@PanMietek mi sie fajnie gra
0
@elcaminodelsol z długów klubu
0
Kiepscy w squid game xD
0
@MatBac1991 co wy ludzie piszecie, jest naszym piłkarzem, ma kontrakt i pobiera pensje
0
@Traba727 nie siedzimy w glowach tych pilkarzy, ale my za bardzo dramatyzujemy. Wyobraz sobie, ze jesteś takim Olmo. Uciekal bys od razu do innego klubu?
0
Jak któryś z naszych wypadnie na dłużej to zrobia znowu transfer medyczny dla Olmo
0
@Traba727 przez to, że tyle opuszcza przez kontuzje moze to na nim nie robić wrażenia
0
@A4ron nie wiem, nie jeden chcial sobie grzać dupe na plaży w Barcelonie, a tym bardziej to Hiszpan
@Traba727 bardziej mlodziakowi by to zaszkodzilo, on już skilla ma, trenowal bedzie a może mu sie mięśnie zregenerują
0
@Fantastyczny Chłopiec jak będzie chcial to zostanie tylko nie będzie grał
0
@MessiSuarezNeymar @RoberDzik gdzieś czytałem że do 23 lat może grać w rezerwach, ale mógłby ktoś z redakcji potwierdzić
3
@Lionel_Messi10 Piwo taki sportowiec, nie wierze
0
@Deviler po północy piosenka z Króla Lwa. Nie wiem kto to na polsacie
0
@Tarins Szczęśliwego
3
@Lionel_Messi10 fajny masz kubek.
Szczęśliwego roku
0
Niezła kontra
4
@Jonyx a co on takiego robil. Tez kupowal za sporą kase pilkarzy
0
@pero1983 jest i może normalnie trenować, nie ma tylko prawa do gry
0
@tbas co z tego, mają puchary do wygrania i kim będą grać na PO
0
@BulaKG dla Liverpoolu to grosiaki. Trzeba patrzeć pod kątem jego klubu i ich bogactwa. Na pewno wola go niz 20 mln xD
1
Real jakie dziady, chcą dać 20 mln za Trenta
1
@Cygan BRC w warszawie to już jesteśmy przyzwyczajeni
0
@takisobiektos no właśnie, klub na tym straci ale trochę nie rozumiem tej paniki