Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@supraomnes1 pewnie byłby to casus jakiegoś Athura. Akurat Real stwial na niego nawet jak grał słabo, u nas taki ktoś jest skreślany a nie budowany
2
@Popitek12 masz kaca?
0
@tadzik447 nie za tyle siana. A potem sie dziwić ze Yamal chce tyle zarabiac i on jako jedyny zasłużył
0
Myślałem że nasza ulubiona strona padła a jednak nie
0
@MatBac1991 @tadzik447 wygodnie przemilczany lewy z 1 miejsca
0
@Comentateiro @fart większość z nich znam, dlatego licze na jakąś inwencje albo coś nowszego. Klasyki znamy wszyscy, ale i tak dzięki. Ten Sanctum obczaje
1
Znacie jakieś thillery/horrory z motywem grupa przyjaciół, przeprowadzka, podróż? Ciężko cokolwiek wygooglować
0
@July_6_BcN pewnie tak, kiedyś chodziły po mojej okolicy, a nawet do jednej szkoly to jestem pewien ile miały lat
0
@damian16161212 pedofilstwo, bo tak sobie prawo wymyśliło, że od 15 lat stosunek jest legalany, a wieku 14 już nie xD. Kiedyś było pełno cyganów i tam 12 latki już chodziły w ciąży, ale też wyglądały dużo dojrzalej niż Polki.
0
@gumaz ciekawe czy ktoś dostał perma z okazji dnia niewiniątek
0
Komentarz usunięty
2
Jak tu nie ma moderatoroa to znaczy że można przeklinać, oznaczać nieoznaczonych itd? Sprawdzamy?
4
@Kapitan hawk walcze z ostrym cieniem mgły
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Commando ale jaki tytuł?
@Fantastyczny Chłopiec kto go zbanuje jak go zgłosimy?
2
Dzisiaj dzień niewiniatek w Hiszpanii. Czyżby element zrobil najlepsza wkręte w historii? xD
1
@wpwelement dzięki za dbanie o serwis, bany i przymykanie oka czasem
0
@dawidlampa teraz git
0
Fajnie jakby te linki działały. Kto by to kopiował xD
0
@Herato może do Barcy B go
1
@Sulimo jeśli chodzi o czarne koemdie to np "Porąbani". Nie horror ale zajebista komedia "Zagniewani Młodociani".
Tu lista
https://www.filmweb.pl/ranking/film/genre/47
3
@agaFCB to na tym drugim zdj 3 top
2
@agaFCB to wycięcie pod biustem troche za mocno, ale ogólnie ładna
0
@AFA ja czasem lubie posłuchać, ale meczów nie ma to nagrywa na siłe o niczym
2
@agaFCB jedynka, trójka taka właśnie zdzirowata wg mnie
1
Ten Ćwiąkała już chyba nie ma o czym nagrywać. Odcinek czmu Szczęsny nie gra i 30 min gadania o tym samym, a ostateczny wniosek, który każdy zna to lepsza gra na przedpolu Peni
0
@MesQueUnClub96 wartości nic, ale to niejako świadczy o przydatności pilkarzy dla zespołu
0
Na notatniku artykuł o problemach z Olmo, za to brak artykulu o ich piłkarzu Mbappe i o tym jak to 17 latek go przerósł pod względem wartości rynkowej. Może to ból dupy, a może świąteczne opóźnienie
2
Ale sie odjebało z Olmo, mogą go spłacać a pogral w klubie 2 miesiące xD
11
Skoro jest taka tragedia finansowa, to mogli go sobie darować. Teraz nie będzie Olmo i będą spłacać 60 baniek?
Jak do tego dojdzie to będzie największa kompromitacja w historii tego klubu