0

@Marcelinho99 zacznie mu sie dupa palić to szybko zmieni zdamie. On nie jest legenda i nie będzie tu chroniony

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@bartekvisca nie ma strzałów niemożliwych do obronienia co pokazywali topowi bramkarze od zawsze

1

@Kapitan hawk w 10 minucie karny

0

@Who_you_mam tylko że Lewego sie nie pozbędzisz a w pomocy sa Pedri, Gavi , Olmo i Casado

0

@Messibestplayerintheworld czesto podawal po ziemi z lewej strony pola karnego i to byly dokladne piłki, zamienione na asysty. Wczoraj z prawej wszystkie takie podania były słabe

0

@KamQiX nie przypominam sobie jego dobrego meczu na PS ani teraz, ani u Xaviego, wszystko co najwyżej przeciętne. Coś zrobi dobrze a potem popsuje

0

@TheNekro94 co ma do tego Fati jak to Raphinha ma grać na LS. Przeczytałeś to co napisalem?

1

Ogólnie odpisałem komuś w odpowiedzi, ale pewnie mało osób zobaczy. Większość tu pisze o braku LS, a wczoraj na PS Raphinha robil przewage dryblingiem, a jak przyszło oddać strzal czy podać to wszystko było niecelne lub słabe, bo miał to na swojej słabszej PRAWEJ nodze, czy naprawdę w sztabie tego nikt nie widzi? On nie korzysta z typowego dla PS zejścia na lewa noge i strzału z dystansu więc nie ma sensu by tam grał. Jego dobre mecze to te z Yamalem, bo wtedy to Yamal okupuje prawe skrzydło a Rapha porusza sie na lewej/środku i wtedy jest z niego korzyść

0

@Nightraider tak piłkarz co sie nie podnosi z ławki jest najbardziej winny. Na lewej powinien grac Raphinha, wszystko psul prawą nogą

13

Pewnie, że sie toczy zwłaszcza dla milionerów którzy mają co chca i sobie kopią balona. My wszyscy upadliśmy na łeb przejmując sie tym wszystkim. To tylko rozrywka jak bardzo byśmy sobie nie wkręcali różnych ideologii

1

@Stinger_ widocznie ogladaja tylko Barcelone i nie wiedzą o czym mowa

0

@Kuczek jego gra to nie klasa światowa. Nie twierdzę że zawala mecze, ale.tez ich nie ratuje. Taki przeciętny bramkarz jakich pełno

0

Niech ten klub zainwestuje w bramkarza klasy światowej, bez tego średniak to nasz szczyt możliwości

3

Gvi pokazal gotowość na pierwszy sklad dzisiejszym meczem

1

Najgorsze we Flicku, gra sie podoba ale deycjze personalne nie.
Na dzisiaj złe ustawienie Raphinhi i upartość przy Peni, który nie ma warunków fizycznych na topowy klub.

0

Pedei dzisiaj to czuje co Yamal w każdym meczu

0

Flick i jego Penia co wyciąga to co wleci w niego akurat. To nie jego wina, po prostu jest za niski

0

Wyjebane mam w to, tyle błędów glupiego sztabu, masakra

0

@Messi96_96 to Balde nie gra do Ferrana

1

Balde nigdy nie widzi skrzydlowego przed soba, w tym chlopie to tak irytuje. Yamala tam wystaw i on mu nie poda

1

Wszystkie te zajebiste asysty Raphinha dawal z lewej strony albo ze srodka, to samo gole

1

Raphinha nie strzelil bo mial pilke na prawej nodze, z lewej mogl tylko zewniakiem strzelic a ktos tu mi pisal że dobrze gra na tym skrzydle xD wszystko psuje

1

Pedri dzisiaj zamyka mi morde tymi podaniami, zawsze go krytykowalem za malo odważna gre

1

Zobaczcie współpracę Balde ze skrzydlowym, u niego ta forma taktyki nie istnieje

3

Olmo wygląda na takiego co sie chciał popisać na start, jaki jest dobry i uciszyc hejterów a teraz ma to w dupie bo go zaakceptowali

2

Usmieszek po takim kiksie lol

0

@Szymemdymek wszystkie podania do nikogo, zajebiscie to ty ogladasz. Drybluje ale nie podaje celnie

0

Raphinha na prawej to jakaś glupota, on nie umie grac prawą nogą. Co za głąb to wymyślił

0

Raphinha jest lepszy po lewej, on nie umie podawac prawą nogą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?