0

@Transu96 te sie nie liczą, powinni robić bazowo też dobre karty a nie tylko ewolucje.
Tym Yamalem mnie nie zawstydzisz
https://zapodaj.net/plik-YPIM894BWc

0

@takisobiektos no ciągle Yamala, albo ogórki jak De Jong, damskie karty mnie nie interesują. Taki Pedri czy Olmo grajac siwetnie nie dostali nic, Cubarsi to ea nawet nie wie kto to

0

@takisobiektos wiem, ale teraz zrobili karte dla cieniasa De Jonga, ktory nic nie gra w tym sezonie xD

0

Ale ta gra ea fc to gówno, ciągle daja karty tym madryciakom na każdy event a z Barcy Lewy dostał potm, Raphinha wieki temu i Yamal xD

3

@barcelonaLM bo wygląda jak langusta

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To już 5 raz w tym sezonie


1

@comtedurgell jego stary go spłodził

1

@Eklerek jeszcze ryba po grecku

1

@Eklerek sałatka warzywna

0

Śmieszą mnie argumenty z Fatim, że Barca Yamalowi powinna sypnąć śmieszną jak na jego umiejętności pensje, bo Fati. To jest biznes i wiek nie ma nic do tego ile powinien zarabiać jeśli jest najlepszym piłkarzem w zespole, który w pojedynke nas ciągnął nie raz i nie dwa. Warto zaznaczyć, że będzie lepszy jak nie u nas, to gdzieś indziej. Chłopak nie jest głupi i nie będzie ryzykował zajechania i swojej kariery za jakąś niską pensje

0

@ViscaelBarca2007 ale my na tym też tracimy finansowo. Czy taki Yamal grając w Barcy B bylby gorszy? Na pewno mniej doświadczony ale talent ma wrodzony, najwyżej później by go wykazywał, ale za to 5 lat kontrakt miałby niższy i siedzial na dupie a tak to płać. Druga kwestia, że wedlug mnie, w obecnej sytuacji mu sie należy za to jaki ma wplyw na zespol i jak zarabiają inni, wiek nie ma nic do rzeczy. Barca nie gra charytatywnie tylko wykorzystuje tych chłopaków dla zwycięstw a zwycięstwa to kasa i co pokazuje przykład Yamala, Barca sie nie liczy z jego zdrowiem i karierą i reszty tych zawodników
@malicinho tylko że poki co to klub do tego doprowadza. Fati miał pecha i niewiadomo jak to jego leczenie przebiegalo i czy to tez nie wina klubu, że tak to wygląda. Popatrz jak inni Pedri, Gavi są również zajezdzani od najmłodszych lat

1

@DonCarletto Messi w PSG czy Lewy w Barcy to też byla abstrakcja, mnie nic nie zdziwi w piłce

0

@adi7adi8 tym bardziej że taki Real go weźmie z pocałowaniem ręki, a sportowo Yamal nic nie traci wtedy

0

@ViscaelBarca2007 to po co dawać im grać? Zaraz sie sypia i maja wymagania z kosmosu. Nikt nie zmusza by stawiać na 15 latków. Zysk będzie większy jak ich najpierw przedłuża a rozwinąć sie też zdążą i nie beda styrani kontuzjami w wieku 20 lat. Taki Yamal jest zajeżdżany i nikt w klubie nie patrzy na jego zdrowie i on gra i naraża swoja kariere za jakieś 2 mln euro

0

@ini_barca legendarne? A kto przyciaga ludzi na stadion? Kto w pojedynke robi różnicę w meczach przez co do kasy wpadają miliony za LM? Barca sama robi glupote dając dzieciakom z rocznym kontraktem stać sie ważna postacia. Powinni najpierw przedłużyć na 5 lat, a potem wpuszczać do 1 drużyny a nie na odwrót

1

@malicinho jest jednym z najlepszych na świecie, generuje przychody. Tak to jest jak sie stawia na szczeniaków, mogli go ogrywać w Barcy B, teraz albo płacą albo kto inny to zrobi

0

@Messibestplayerintheworld śmieje sie, bo to jego konkurent a mu wystawia do pustej xD

0

@Marian_Pazdzioch kiedyś bylo za darmo, skandal

0

@LionelM95 może używka, w tej cenie pewnie karta zintegrowana na ktorej nie pograsz

0

Ładnie Vinicius pracujesz na zp dla Kyliana, ale Yamal to bierze

1

@Marian_Pazdzioch gdzie ogladacie? Wszędzie płatne

1

Wielka Paczucha ciśnie tych ogórków w białych kaftanach

5

@GigiAmoroso nie, to nie kwestia płci imienia a samego imienia. Jak sie przedstawisz jako Karolinka i nie masz 7 lat to też będą krzywo patrzeć

1

@NeroTFP1 co za głupek jest autorem? Jak sie przedstawi jako Tomek zamiast Tomasz to też wyjdzie na upośledzonego?

8

@MichuZ44 i mieli racje co pokazala afera premiowa. Slabiaki grali tylko dla kasy

0

Patrzcie na te komentarze kibicow realiku, 20 miejsce w tabeli a piszą jakby nadal byli na szczycie xD
jakby Barca wygrala ta LM to by piekły dupy


5

@malicinho ale byl 10x lepszy niz ten śmieszny Vinicius. Co za gość żalosny, zero skromności

14

Vinicius sam siebie nazwal najlepszym na świecie xD to chyba cr7 nie mial tak wyjebanego ego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?