Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Laporta przegląda la ramble
5
Kiedy ta Borusia sie zrobila takimi cwaniaczkami? Z realem potrafili tylko rozłożyć wiadomo co i przyjmowac kolejne gole
1
Ale ten murzyn sie kladzie i szuka karnego od poczatku meczu xD pluć na takich
0
@Rewolucja123 Olmo słaby i nic nie daje znawco
0
@Rewolucja123 zawsze bawi jak ktoś sie uzala w necie a sam jest wrednym chamem
1
Olmo dobra akcja po raz kolejny
1
Raphinha tez nic nie zrobil dobrze ale pretensje to już ma xD
0
@ObiektywnyKibic121 to ciekawe bo zawsze tu czytam że gadam glupoty xd ale dzięki
1
Wkurza takie liczenie na Yamala co on zrobi, czemu nikt inny nie zrobi czegoś ekstra, zwłaszcza pomocnicy
12
Tam nawet nie ma proby grania do przodu. Co sie stanie jak straca piłkę podajac prostopadle? Przecież i tak ja traca w inny glupi sposób
1
@SinMistico Pedri wszystko co do przodu to źle. Dla mnie to żaden talent na miare Iniesty
4
Niech wymienią ze soba 300 podan w obronie, tak na pewno zdobędą gola. Ta pomoc nic nie gra dzisiaj
1
@Lucyfffer wejdzie, bo nie będzie grał 90 min tym samym składem
0
@Stinger_ raczej Pep nie planuje tam być na lata. Wstępnie mial odejść po sezonie a teraz gadają o przedłużeniu
1
Geniusz
0
@Stinger_ może mu sie nie chce ich szkolić i uczyć na nowo i bierze tych już przez siebie wyszkolonych do jego stylu
0
@Stinger_ bo Pep sie nie przywiązuje do piłkarzy najwyraźniej. To jego pracownicy i mają robić swoją robote
7
@JimMorrisonFCB nie pozbyl sie, on chciał być podstawowym piłkarzem
0
@Pedri16Future De Jong odwala swoje głupie akcje, Olmo przynajmniej tego nie robi
0
@Pedri16Future Olmo przynajmniej nie psuje w defensywie nic. Tu nie chodzi o zysk a o straty
0
Hansi Flick ma pomysła
3
@Mario96w nie pamietam, chyba ktoś z Lig E i slynny Rabiot na Euro
0
Mourinho coś tam gadal o Yamalu wiec wydaje mi sie, że młody dzisiaj da nam spektakularne zwycięstwo. Zawsze tak jest jak gadają o nim
0
Mourinho jaka odklejka, dla niego Nico jest lepszy niz Yamal i nazywa 22 letniego chłopa dzieciakiem xD przeczytane na notatniku
0
Nie oglądam ostatnio meczów poza Barca, ale ten Vinicius wrócił i wszystkie zagrania psuje
1
@blakkudium ten Rodriguez chyba też co chwile kontuzje
0
Grać z kolegą Yamalem, który jest na takim poziomie to na pewno marzenie. Ostatnie zdanie glupie, Barcy i tak nie było na niego stać. Ciekawe jak będzie latem.
Ogólnie Nico to mus bo po pierwsze jest dobry, po drugie łatwiej będzie zostawić u nas Yamala
0
@AmigoBlancos Vinicius to najlepszy wasz pilkarz
3
@Kapitan hawk po drabinie
0
@priest9999 a gdyby trafil pierwszą setke od Lamine to by bylo 2 pkt więcej