Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mitch_Atleta oczywiście że to nie będzie działać na dłuższą mete, bo jak Barca ćwiczy te pulapki, tak przeciwnicy ćwiczą by w nie nie wpadać
0
Ale jaka kondycja, on zawsze był niezdarą w defensywie i albo on kogoś sfauluje albo ktoś jego i mu skręci kostke
0
@Marian_Pazdzioch myślę ze Penia będzie nr 1, bez żartów
0
@dariooo w artykule pisza o zębie i tu jest błąd. Na zdjeciu widać wyraźnie że ma prawdziwy ząb, tylko spilowany do licówki
0
@Pnog37 mimo wszystko Olmo byl bliski gola wczoraj, malo dostawal pilek od Pedriego i Casado i byl troche za wysoko ustawiony.
On może z niczego coś wyczarować
0
@BORO_12 żaden z nich nie jest lepszy, naucz się sam. Nie potrafisz prowadzić dyskusji tylko sie rzucasz od razu
9
@Azazel_Pazuzu przeciez wystarczy zobaczyć co robil Avila bezkarnie i wyciągnąć wnioski
2
@BORO_12 nie no pisać ze jakis Fermin, De Jong czy Gavi grają lepiej od Olmo to już odklejka.
Gavi gral z Mallorca na pozycji Casado i zarał dramat
2
To nie ząb a licówka, prawdziwy ząb ten spilowany ma na miejscu
0
@BORO_12 a ja ci odpisalem ze zaden z nich nie gra lepiej od Olmo, Pedri tu nie ma nic do rzeczy
0
@BORO_12 pytam kto ma zastąpić Olmo w skladzie a ty mi tu z Pedrim który gra w każdym meczu. Najlepszy pomocnik to Casado, bez niego gra sie calkiem sypie
0
@BORO_12 przeciez Pedri gra co mecz, ma grac za Olmo? Wytrzeźwiej, potem pisz.
A najlepszy gracz to Yamal i nikt nie jest nawet blisko
2
@BORO_12 nikt z nich nie prezentuje wyższej formy niż Olmo
0
Jest tu narzekanie na Olmo, w takim razie kto powinien grać zamiast niego? De Jong? Fermin?
1
Jest Pedrito w sbc w fc
0
@kanver_ krótka wasza pamięć, ile akcji robil taki Olmo np z Valladolid, z Rayo, jak strzelal gole z roznych pozycji, albo posylal prostopadle podania. Kazdy ma wahania formy, Raphinha podn nieobecnosc Yamala też nie błyszczał. Lewy w niektórych meczach też byl niewidoczny
1
@don'T.R.I.P.e Ter Stegen jedyny dobry mecz w tym sezonie mial z Villareal, po tym jak go hejtowali ostro w mediach społecznościowych
0
@FcPortoFan1999 na wypożyczenie ok
0
@matkep to jednak pierwszy sezon. Póki co wygląda ze wnioski wyciaga, np dzisiaj nie wpuscil Fermina, który ostatnio kiepsko grał
0
@FcPortoFan1999 a bierz, tylko Fatiego zostaw
0
@FcPortoFan1999 bardzo to miłe z twojej strony. Widac ze jednak Barca ci nie jest obojętna
0
@FcPortoFan1999 Barca prosi o podpowiedź
0
@FcPortoFan1999 to są drogie rzeczy
1
Lamine, De Jong i Ferran vs Betis
0
Gavi po kontuzji na razie inny zawodnik, nie widać chceci walki
8
Szkoda tylko tego Yamala, chłop może walczyć na poważnie o ZP, ale te łamagi niektóre mu utrudniają
0
@adamek20151 de jong, to Flick to wpuscil wiec może o głupich decyzjach trener
0
Sprzedajna liga, brak żółtek dla bandyty, 8 minut doliczonych z dupy, tak sie wypacza wyniki
5
Yamal powinien każdemu strzelic po pysku w szatni
0
@zygzakmaklini nie, bo dostal czerwo