0

@fotohobby a co zrobili? W obronie nic i w ataku nic

0

@alianta2 ale Cubarsi już nie zgodzi sie być głębokim rezerwowym. Poza tym odpocznie i będzie lepiej

0

@Fake69 Gavi nie był taki widowiskowy z piłką jak bez niej. Póki co pewnie siedzi mu w głowie kontuzja

1

@tkankowski na pewno. Pierwsza polowa koncert klepania po obwodzie

2

Yamal, Ferran, Raphinha, Olmo coś zrobili, reszta nic

0

@Katalonik97 Yamal ma ze wszystkimi dobry kontakt

0

W pełni zasłużone


0

@parpe ale sie 5 w linii ustawia a kolejnych 3 wbiega i weź ich upilnuj

0

@clyde Guile Fernandez mógłby dostać szanse

1

@Coutinho007 Jak my gralismy sparing z tymi Chińczykami to on byl najlepszy na boisku

1

@Kapitan hawk niewiele zabraklo, mialem czutke xD

0

Na ogórków powinni wychodzić bez Yamala i uczyć sie grać

0

@Lucyfffer on psychicznie nie daje rady, grać umie

0

Zasluga taktyki Flicka, Bvb zaatakowala bo Barca pokazala gen frajerstwa, zrobilo sie miejsce i mamy gole

1

Yamal ma chyba udział przy 90 % goli

0

@Rewolucja123 no nie wiem nawet na stronie la ligi chyba był cięższy niz Lewy, ja widze różnicę

0

Ferran po presezonie wyglądal jakby przytyl, teraz po kontuzji jakiś smuklejszy i lepszy

0

Haha a pisalem o hatttricku Ferrana xd Brawo Yamal

3

Ten De Jong jest taki pokraczny, że to aż śmieszy

0

Ta obrona łapie na spalonego jak maja jednego goscia do pilnowania, jak sobie 3 wybiega z linii to już nie takie łatwe

8

W koncu te wyjscia Peni sie tak musiały skończyć

2

Ale cala akcja sie znowu zaczela od Yamala i otwierajacego podania do Kounde

1

Trafilem z golem rekina, jeszcze 2

2

Ferran z hatttrickiem

1

Ciekawe czy Yamal nie ma urazu bo po jednej akcji dziwnie chodzil i od tamtej pory przestał biegać

0

@pt9 wszyscy sie wydaja zajechani, pressing po 90 min wychodzi teraz

2

Fajna kontra teraz była xD

2

Laporta przegląda la ramble

5

Kiedy ta Borusia sie zrobila takimi cwaniaczkami? Z realem potrafili tylko rozłożyć wiadomo co i przyjmowac kolejne gole

1

Ale ten murzyn sie kladzie i szuka karnego od poczatku meczu xD pluć na takich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?