Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fotohobby a co zrobili? W obronie nic i w ataku nic
0
@alianta2 ale Cubarsi już nie zgodzi sie być głębokim rezerwowym. Poza tym odpocznie i będzie lepiej
0
@Fake69 Gavi nie był taki widowiskowy z piłką jak bez niej. Póki co pewnie siedzi mu w głowie kontuzja
1
@tkankowski na pewno. Pierwsza polowa koncert klepania po obwodzie
2
Yamal, Ferran, Raphinha, Olmo coś zrobili, reszta nic
0
@Katalonik97 Yamal ma ze wszystkimi dobry kontakt
0
W pełni zasłużone
0
@parpe ale sie 5 w linii ustawia a kolejnych 3 wbiega i weź ich upilnuj
0
@clyde Guile Fernandez mógłby dostać szanse
1
@Coutinho007 Jak my gralismy sparing z tymi Chińczykami to on byl najlepszy na boisku
1
@Kapitan hawk niewiele zabraklo, mialem czutke xD
0
Na ogórków powinni wychodzić bez Yamala i uczyć sie grać
0
@Lucyfffer on psychicznie nie daje rady, grać umie
0
Zasluga taktyki Flicka, Bvb zaatakowala bo Barca pokazala gen frajerstwa, zrobilo sie miejsce i mamy gole
1
Yamal ma chyba udział przy 90 % goli
0
@Rewolucja123 no nie wiem nawet na stronie la ligi chyba był cięższy niz Lewy, ja widze różnicę
0
Ferran po presezonie wyglądal jakby przytyl, teraz po kontuzji jakiś smuklejszy i lepszy
0
Haha a pisalem o hatttricku Ferrana xd Brawo Yamal
3
Ten De Jong jest taki pokraczny, że to aż śmieszy
0
Ta obrona łapie na spalonego jak maja jednego goscia do pilnowania, jak sobie 3 wybiega z linii to już nie takie łatwe
8
W koncu te wyjscia Peni sie tak musiały skończyć
2
Ale cala akcja sie znowu zaczela od Yamala i otwierajacego podania do Kounde
1
Trafilem z golem rekina, jeszcze 2
2
Ferran z hatttrickiem
1
Ciekawe czy Yamal nie ma urazu bo po jednej akcji dziwnie chodzil i od tamtej pory przestał biegać
0
@pt9 wszyscy sie wydaja zajechani, pressing po 90 min wychodzi teraz
2
Fajna kontra teraz była xD
2
Laporta przegląda la ramble
5
Kiedy ta Borusia sie zrobila takimi cwaniaczkami? Z realem potrafili tylko rozłożyć wiadomo co i przyjmowac kolejne gole
1
Ale ten murzyn sie kladzie i szuka karnego od poczatku meczu xD pluć na takich