Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gaz ale za to kase z lm zarobił, a to w naszej sytuacji jest ważne
2
@EkspertzOrlikq takim że pokonaliśmy Bayern ktory byl nasza zmorą, takim że mamy 2 miejsce w Europejskiej tabeli
0
@Katalonik97 które decyzje są nietrafione? Ostatnio zmianami wygrał mecz, zawsze sie to nie uda. Trochę zajeżdża np Yamala ale jak nie zajeżdża to jest znowu płacz o wyniki. Flick bez transferow wyciągnął z takiego Raphinhi, Casado 300%, szkoda tego Bernala
21
Ludzie teraz pierdzielą o Xavim, już zapomnieli na co narzekali jak on był trenerem. Że gra obrzydliwa, że mecze nudne, że woleli by przegrywać ale grać pięknie i widzieć progress w piłkarzach.
Piękne chorągiewki. Flick w 3 miesiące wprowadził ten zespół spowrotem do topu, gdzie nie byliśmy od wielu lat i za samo to należy mu sie zaufanie
6
@Azazel_Pazuzu xDDD ciągle kompromitacje w LE i w LM, nie wygranie z nikim poważnym.
To żadne porównania bystrzaku
0
@Azazel_Pazuzu a ile miał w LM
0
Czy my w każdym meczu musimy tracić gola? Jechałem po Ter Stegenie ale on mial sezon z rekordem czystych kont, a tym czasem Pena.. nie jest zły ale Szczęsny na pewno lepszy
1
@Joe_Barbaro łatwiej sie gra z lepszymi piłkarzami niz słabszymi. Na euro miał dobre liczby i grał świetnie
0
@FcPortoFan1999 prawdziwy pasjonata z Ciebie
1
Ciekawe czy jakby zmniejszyli ilość meczów, tak żeby pilkarze mieli chęci i siły by grać to paradoskalnie nie zarabiali by na tym więcej
0
@FcPortoFan1999 a coś o ekstraklasie pisałeś xd
1
Gówniany ten mecz, tak wygląda hit pl? Wyłączam i czekam na Barce
1
W ogóle Gundogan poszedl do tego City, tyle było kwiku nad nim. I on cos tam gra? Bo nie oglądam PL ale ich wyniki tego nie pokazuja i teraz w tym meczu klepie do najbliższego, a jak straci to nie idzie do tej piłki
0
@Luciano99 zadedykuj tej dziewczynie ta piosenke w radiu i jest Twoja
4
@ROBSSSON sprawdzałeś za odkurzczami?
0
@partymaker jakby im sie chciało to już by mieli majstra
0
@Nightraider tylko właśnie Barca nie byla sklonna go tam wypożyczyć, a z drugiej strony u nas i tak nie gra
0
@marcin62 to prawda, nie wiemy co to znaczy mieć tyle tych kontuzji ale jak on mimo wyleczenia nawet nie gra na 100%, to co można więcej zrobić. Kibicuje mu ale to już męczy
3
Fati sprawia wrażenie mięczaka, przecież on powinien wychodzić na to boisko wściekły i pełny agresji sportowej a wychodzi jak taka faja. Może jestem fanbojem ale potrafie skrytykować.
Z drugiej strony rozumiem po tych urazach strach, ale w takim razie musi wybrać albo chce grać w tym klubie albo nie daje rady z tym strachem i sie poddaje
0
@sevs no a teraz na 4, te mięśnie po co raz wiekszej ilosci operacji też to odczuwają
4
Fatiemu brak charakteru i jaj, a to problem niestety
0
@barcanawieki na drugi dzień byl na jakiejś gali. Pewnie mu zazdroszcza zarobków
0
@KrwawiaceoczyVEB to już jego druga kontuzja kostki, szkoda bo dobry jest
0
@sevs szklanka co sezon wypada na miesiąc/dwa
8
@Comentateiro i po braku słusznej czerwonej kartki dla naszego zawodnika
1
@Szklaner głosuję na koty bo psy mnie wnerwiają
18
Za to że Real to taki obrzydliwy hipokryta razem z ich kibicami i mediami, chciałbym żeby Barca dzisiaj wygrala po wydrukowanym karnym i golu po spalonym
0
@4drian0 raczej nie sądząc po jego wywiadach, podpala sie i tyle
6
Pomyśleć że Araujo sie rozwalil na Copa America i dopiero teraz wraca do gry. To tez jest szklanka niesamowita. Cały ten czas omija go rozwój
0
@gumaz naderwania więzadła po upadku na rowerze. Miałem tez kontuzje bez sportu