1

@Gaz ale za to kase z lm zarobił, a to w naszej sytuacji jest ważne

2

@EkspertzOrlikq takim że pokonaliśmy Bayern ktory byl nasza zmorą, takim że mamy 2 miejsce w Europejskiej tabeli

0

@Katalonik97 które decyzje są nietrafione? Ostatnio zmianami wygrał mecz, zawsze sie to nie uda. Trochę zajeżdża np Yamala ale jak nie zajeżdża to jest znowu płacz o wyniki. Flick bez transferow wyciągnął z takiego Raphinhi, Casado 300%, szkoda tego Bernala

21

Ludzie teraz pierdzielą o Xavim, już zapomnieli na co narzekali jak on był trenerem. Że gra obrzydliwa, że mecze nudne, że woleli by przegrywać ale grać pięknie i widzieć progress w piłkarzach.
Piękne chorągiewki. Flick w 3 miesiące wprowadził ten zespół spowrotem do topu, gdzie nie byliśmy od wielu lat i za samo to należy mu sie zaufanie

6

@Azazel_Pazuzu xDDD ciągle kompromitacje w LE i w LM, nie wygranie z nikim poważnym.
To żadne porównania bystrzaku

0

@Azazel_Pazuzu a ile miał w LM

0

Czy my w każdym meczu musimy tracić gola? Jechałem po Ter Stegenie ale on mial sezon z rekordem czystych kont, a tym czasem Pena.. nie jest zły ale Szczęsny na pewno lepszy

1

@Joe_Barbaro łatwiej sie gra z lepszymi piłkarzami niz słabszymi. Na euro miał dobre liczby i grał świetnie

0

@FcPortoFan1999 prawdziwy pasjonata z Ciebie

1

Ciekawe czy jakby zmniejszyli ilość meczów, tak żeby pilkarze mieli chęci i siły by grać to paradoskalnie nie zarabiali by na tym więcej

0

@FcPortoFan1999 a coś o ekstraklasie pisałeś xd

1

Gówniany ten mecz, tak wygląda hit pl? Wyłączam i czekam na Barce

1

W ogóle Gundogan poszedl do tego City, tyle było kwiku nad nim. I on cos tam gra? Bo nie oglądam PL ale ich wyniki tego nie pokazuja i teraz w tym meczu klepie do najbliższego, a jak straci to nie idzie do tej piłki

0

@Luciano99 zadedykuj tej dziewczynie ta piosenke w radiu i jest Twoja


4

@ROBSSSON sprawdzałeś za odkurzczami?

0

@partymaker jakby im sie chciało to już by mieli majstra

0

@Nightraider tylko właśnie Barca nie byla sklonna go tam wypożyczyć, a z drugiej strony u nas i tak nie gra

0

@marcin62 to prawda, nie wiemy co to znaczy mieć tyle tych kontuzji ale jak on mimo wyleczenia nawet nie gra na 100%, to co można więcej zrobić. Kibicuje mu ale to już męczy

3

Fati sprawia wrażenie mięczaka, przecież on powinien wychodzić na to boisko wściekły i pełny agresji sportowej a wychodzi jak taka faja. Może jestem fanbojem ale potrafie skrytykować.
Z drugiej strony rozumiem po tych urazach strach, ale w takim razie musi wybrać albo chce grać w tym klubie albo nie daje rady z tym strachem i sie poddaje

0

@sevs no a teraz na 4, te mięśnie po co raz wiekszej ilosci operacji też to odczuwają

4

Fatiemu brak charakteru i jaj, a to problem niestety

0

@barcanawieki na drugi dzień byl na jakiejś gali. Pewnie mu zazdroszcza zarobków

0

@KrwawiaceoczyVEB to już jego druga kontuzja kostki, szkoda bo dobry jest

0

@sevs szklanka co sezon wypada na miesiąc/dwa

8

@Comentateiro i po braku słusznej czerwonej kartki dla naszego zawodnika

1

@Szklaner głosuję na koty bo psy mnie wnerwiają

18

Za to że Real to taki obrzydliwy hipokryta razem z ich kibicami i mediami, chciałbym żeby Barca dzisiaj wygrala po wydrukowanym karnym i golu po spalonym

0

@4drian0 raczej nie sądząc po jego wywiadach, podpala sie i tyle

6

Pomyśleć że Araujo sie rozwalil na Copa America i dopiero teraz wraca do gry. To tez jest szklanka niesamowita. Cały ten czas omija go rozwój

0

@gumaz naderwania więzadła po upadku na rowerze. Miałem tez kontuzje bez sportu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?