0

Patrzcie na te komentarze kibicow realiku, 20 miejsce w tabeli a piszą jakby nadal byli na szczycie xD
jakby Barca wygrala ta LM to by piekły dupy


5

@malicinho ale byl 10x lepszy niz ten śmieszny Vinicius. Co za gość żalosny, zero skromności

14

Vinicius sam siebie nazwal najlepszym na świecie xD to chyba cr7 nie mial tak wyjebanego ego.

0

@Tarins mistrz photoshopa

2

@Gaz a cały poprzedni sezon Gavi gral po 90 min co mecz i ledwo biegal od 60 minuty

0

@FCB24 a mimo to połowa podań do niego idzie, to takie przewidywalne

0

@Objectivo no nie wiem, psycha tez moze ściąsc jak zobaczy ze jest 5 w kolejce do gry a hejt w necie już widze na niego

0

@Objectivo powinien sie ogrywać gdziekolwiek, Fatiemu tez brakowalo formy i minut i mamy co mamy
@FCB24 mnie to irytuje ze Balde praktycznie robi za skrzydłowego i wszyscy do niego kierują te pilki a potem z akcji wychodzi nic

0

A jakby Gaviego spróbować na LO? Czy bylby gorszy niz Martin?

2

Jak miałem zwichnięta kostke to nie mogłem stanąć na nodze a co dopiero mówić o bieganiu, więc skręcenie to na pewno nie jest

5

@Gaz a kto zajechał Gaviego? To wprawadzanie młodych tak młodo to wcale nie zaleta co pokazuje większość przypadków w tym klubie. Nie dość, że wymagaja wysokich kontraktów to jeszcze łapią kontuzje. Pedriego też ogarnął Flick

1

@pete w tej cenie żaden nie powinien mulić

0

@analitykTaktyki moja matka nie pracuje w opiece nad chorymi umysłowo

0

@analitykTaktyki cóż za fachowa analiza. Polsat sport już dzwonił?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Lukikiki to jest zmieniony stan psychiczny i inna chemia w mózgu, ktoś z tym naturalnym stanem nie jest w stanie zrozumieć

0

To samo bylo z Fatim po kontuzji, ale wtedy każdy obarczal jego wina. Ciekawe co będzie z Gavim

0

@Hindus jest gorszy, gal juz bez Yamala i jakoś nas do zwycięstwa nie prowadzil

0

Łatwo sie mówi, jak trenerom grozi utrata stołka, bo reszta zawodników nie dojeżdża do jego poziomu

0

@MesQueUnClub96 nie ma osoby 10/10 to jest subiektywne

0

@bartekvisca tak, chodzi mi o trailer

0

@bartekvisca w angielskiej wersji brzmi lepiej

0

@D10SLEO lewe skrzydło

0

@ACMaldini3 może ostatnia szansa dla Fatiego

0

@Mitch_Atleta Gavi też zlekceważył i na razie źle to wygląda po powrocie

1

@narciarz pdpoczynek dla Yamala to od razu nie stawianie na młodych?

1

Ten uczuć kiedy chcesz zatwierdzić komentarz i właśnie w miejscu przycisku wyskakuje ci okienko z reklamą

3

Kibice Barcy mają taka reakcje jak widzą miejsce w tabeli Realu w LM

0

@GigiAmoroso nie poznałem typa

0

Wirtz przedłużył kontrakt z Bayerem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?