2

Usmieszek po takim kiksie lol

0

@Szymemdymek wszystkie podania do nikogo, zajebiscie to ty ogladasz. Drybluje ale nie podaje celnie

0

Raphinha na prawej to jakaś glupota, on nie umie grac prawą nogą. Co za głąb to wymyślił

0

Raphinha jest lepszy po lewej, on nie umie podawac prawą nogą

0

@Katalończyk 99 to ze nie ma interwnecji z kosmosu jak taki Curtuis

1

Granie tym Penią to tez totalna glupota, to nie bramkarz którzy odmieni wynik meczu. A tym bardziej jak sędziowie sa przeciwko nam

0

Casado gra 1 sezon w poważnej pilce, nie bedzie Omnibusem. Tragedia to ta liga oszukana

0

Wyjebane w ta ustawioną lige, nie chce mi sie tym przejmować. Oby w lm cos zdziałali bo to wieksza kasa i wieksza sprawiedliwość

4

Swiecicki to madryciak? Ingoruje każda pomyłkę sędziego

1

Fermin ile setek jeszcze zmarnuje

0

Girezman zawsze z Barca jest obsrany tak jak i byl w niej

0

Fermin to nie skrzydlowy więc nie dziwne ze nie gra dobrze

1

Ile w piłce znaczy odpoczynek, motywacja pewnie po części też

1

Wątpilismy w brazylijskosci Raphinhi a on gral ze spętanymi nogami przez głowę. Dlatego nadal wierze w Fatiego xd

0

Rękawkiem bylo, żenada

4

Cieszy performance Gaviego, bo pokazuje że ta kontuzja go nie skreśla

0

Dobrze ze Pedri wlazl tam i uderzyl, kiedyś by sie zastanawial co zrobić z piłką

2

Gavi dzisiaj super

0

Raphinha i drybling w zeszłym sezonie bysmy sie pukali w czoło xD

0

Gavi jai z procy, szkoda ze mu nie wpadło

1

Tebas sypie pewnie oremie dla sędziów ktorzy sadziuja pod madryt

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Znowu dużo podan do boku i brak prób prostopadłych

0

Widać świeżość, ta skaba forma to pewnie wynik zajechania

0

Tak myślałem ze Gavi na Atleti sie zmobilizuje jak dawniej

1

Widzieliście wywiad ze Szczęsnym? Powiedzial że sobie poczekamy xD

0

Flick kombinuje to samo z 4 pomocnikami, jakoś Xaviemu to nie wyszło i tak samo nie wychodzi Flickowi.. zobaczymy po meczu, ale wygląda jakby się bal i stawiał na nazwiska. Ferran chyba by więcej zamętu robił

0

@PizzerMan tak jak @Elvisek pisze co tą lampa infrared? Tez ci to doradzałem

6

@La Pulgaa ludzie nawet sobie nie zdają sprawy z uzależnienia, ja sam byłem na tym etapie że musiałem sie napić raz na wieczór co juz uwazam za uzależnienie. Strach po tej akcji co mialem mnie od razu wyleczył

1

@Szczygiel06 ze zdrowiem to ja mam różne akcje ale to nie ma związku z alko. Na pewno wyglądałem gorzej jak piłem, cera itd, starzej, sucha skóra, teraz dużo lepiej. U mnie 2 lata minęły jak nie pije, poza sylwkiem rok temu, to moge nie pamiętać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?