Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Usmieszek po takim kiksie lol
0
@Szymemdymek wszystkie podania do nikogo, zajebiscie to ty ogladasz. Drybluje ale nie podaje celnie
0
Raphinha na prawej to jakaś glupota, on nie umie grac prawą nogą. Co za głąb to wymyślił
0
Raphinha jest lepszy po lewej, on nie umie podawac prawą nogą
0
@Katalończyk 99 to ze nie ma interwnecji z kosmosu jak taki Curtuis
1
Granie tym Penią to tez totalna glupota, to nie bramkarz którzy odmieni wynik meczu. A tym bardziej jak sędziowie sa przeciwko nam
0
Casado gra 1 sezon w poważnej pilce, nie bedzie Omnibusem. Tragedia to ta liga oszukana
0
Wyjebane w ta ustawioną lige, nie chce mi sie tym przejmować. Oby w lm cos zdziałali bo to wieksza kasa i wieksza sprawiedliwość
4
Swiecicki to madryciak? Ingoruje każda pomyłkę sędziego
1
Fermin ile setek jeszcze zmarnuje
0
Girezman zawsze z Barca jest obsrany tak jak i byl w niej
0
Fermin to nie skrzydlowy więc nie dziwne ze nie gra dobrze
1
Ile w piłce znaczy odpoczynek, motywacja pewnie po części też
1
Wątpilismy w brazylijskosci Raphinhi a on gral ze spętanymi nogami przez głowę. Dlatego nadal wierze w Fatiego xd
0
Rękawkiem bylo, żenada
4
Cieszy performance Gaviego, bo pokazuje że ta kontuzja go nie skreśla
0
Dobrze ze Pedri wlazl tam i uderzyl, kiedyś by sie zastanawial co zrobić z piłką
2
Gavi dzisiaj super
0
Raphinha i drybling w zeszłym sezonie bysmy sie pukali w czoło xD
0
Gavi jai z procy, szkoda ze mu nie wpadło
1
Tebas sypie pewnie oremie dla sędziów ktorzy sadziuja pod madryt
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Znowu dużo podan do boku i brak prób prostopadłych
0
Widać świeżość, ta skaba forma to pewnie wynik zajechania
0
Tak myślałem ze Gavi na Atleti sie zmobilizuje jak dawniej
1
Widzieliście wywiad ze Szczęsnym? Powiedzial że sobie poczekamy xD
0
Flick kombinuje to samo z 4 pomocnikami, jakoś Xaviemu to nie wyszło i tak samo nie wychodzi Flickowi.. zobaczymy po meczu, ale wygląda jakby się bal i stawiał na nazwiska. Ferran chyba by więcej zamętu robił
0
@PizzerMan tak jak @Elvisek pisze co tą lampa infrared? Tez ci to doradzałem
6
@La Pulgaa ludzie nawet sobie nie zdają sprawy z uzależnienia, ja sam byłem na tym etapie że musiałem sie napić raz na wieczór co juz uwazam za uzależnienie. Strach po tej akcji co mialem mnie od razu wyleczył
1
@Szczygiel06 ze zdrowiem to ja mam różne akcje ale to nie ma związku z alko. Na pewno wyglądałem gorzej jak piłem, cera itd, starzej, sucha skóra, teraz dużo lepiej. U mnie 2 lata minęły jak nie pije, poza sylwkiem rok temu, to moge nie pamiętać