3

@Filipem klub nie ma pieniędzy, a nie przekonania

4

@Eklerek stary notatnik, nostalgia

1

@Eklerek gdzie można obejrzeć?

0

@zgiru skąd ten obrazek?

1

@ptrx gralem po północy i gameplay był super. Na PC gram jak coś. Często muli itd ale ogólnie gameplay mi sie podoba.
Mysle nad ewolucją Gabriela ale nie wiem czy lepiej nie poczekać, jest zajebiscie zwinny

1

@GigiAmoroso cudowne podania, jakich dzisiaj nam brakuje. Dlatego często krytykuje Pedriego bo on za malo próbuje a talent ma, co pokazal ostatnim meczem i tymi podaniami

3

@Popitek12 bo ci węzniowie, kryminaliści mają lepsze warunki niz porządni ludzie

7

@Popitek12 tak, w grzaniu ławy bije go doświadczeniem na łeb

0

@DonCarletto właśnie kojarze, że jakaś kontuzja a wcześniej fajnie w tym Arsenalu grał

0

@BulaKG na bogato

0

Grałem sobie w fifke i tak mi sie fajnie grało Totw kartą Gabriela Jesusa. Co sie z nim porobilo? Nie oglądam za dużo Arsenalu ale chyba dość dlugo nie grał. Fajny zawodnik

0

@norbi77 tak zwana ustawka

1

@norbi77 w tym kraju nic nie zdziwi. Współczuć pozostaje bo od takiej sytuacji można depresji dostać

1

@norbi77 bo wola kogoś wrócić a placenie niz sami jako państwo płacić. Test dna nic nie da jak nie ma podejrzanego o ojcostwo. To jest chore ale państwo nas okrada

0

@blakkudium bez przesady, pilkarsko każdy z nich top

0

Swoich wraków nie umiemy ogarnąć a chcemy cudze

0

@mekston jak na to ile minut rozegrał nic szokującego

0

@sevs zalezy gdzie. W Wawie przed chwilą piękne pomarańczowe niebo, w Grudniu xD

0

@Arden aż myślałem że to przeróbka, sociale Barcy, jak ich nie kochać

0

@Gaz Yamal był na Gali i pewnie po to tam pojechał

0

Gavi wszystkie staty dryblingu na 99. Grał już ktoś tym wariatem?


0

@Gronek to gitara, ja mam obecnie mała zajawke na piłke i tylko Barce oglądam

0

@Salchent drybling Belinghama to zastawianie sie i kółeczko

0

@Gronek spkojnie a Tobie?

0

@Gronek no mam wade wzroku, to nie nowość xD

0

@Salchent ma forme od miesiąca a od polowy tamtego seoznu był słaby. Yamal ma forme non stop i jest dzieciakiem

0

@Gronek fakt, oczy juz nie dowożą xD

0

@Barceloniarz987 Barca by też mogla ale nie ma na rejestracje

0

@Szklaner on walnął w samolot inny?

0

@Filipem im daje a innym nie daje.
W Barcy hejtuje sie każdego zawsze przy słabszej formie, tak bylo z Fatim i tak bylo z Gavim do ostatniego meczu gdzie zagral fajnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?