3

Zdrowych i Wesołych. Żeby następny rok był lepszy dla nas wszystkich.

0

@Damian11 też to dla mnie szalony pomysł, niech jeszcze puszczą w lipcu

0

I po co Polsat puszczal tego Kevina w Padzierniku, jak dzisiaj znowu puszcza
?

1

@Luciano99 od kogo on nie kopiuje. I tak najśmieszniejsze to te posty gdzie piłkarze Barcy pojechali na święta xd

1

W końcu cos dla Barcy


@Transu96
@Dejvo

0

@Manypijany nie przesadzaj z tymi szansami. Od czasów Xaviego nie dostal choćby kilku meczów z rzędu w podstawie. Każdy inny jak Ferran tak

0

Fati jak nie teraz to nigdy. Skoro Torres kontuzja

1

@Filipem chyba tak bo wysłali mi właśnie życzenia świąteczne. I wzajemnie

0

@agaFCB może ma inną jeszcze

1

@zodiak_10 Buenos Aires?

1

@Bilon87 Wesołych i zdrowych również

4

Jeszcze nigdy nie nie czułem tak bardzo świąt jak teraz, zupełnie nic. Wręcz sie czuje jakby byl jakiś Wrzesien a nie Grudzień. Ktoś też?

0

@AdrianFCB10 zobaczymy, jakbyś tego zarządu nie znał xD

0

@Kinginiesta to dla nich bezcenny zawodnik, dali mu nawet 10

2

@AdrianFCB10 oficjalny komunikat o jego wypożyczeniu

0

Przecież wypożyczenie jest na 2 lata, brednie

0

@LukaszFan nie ma takich obrońców, którzy by przez caly mecz nie dopuścili przeciwnika do sytuacji, nie wiem skad te chore wymogi

0

@Criss18Barca ok to Penia niech strzela jak nie broni, jak wszyscy to wszyscy

0

@Criss18Barca od tego jest bramkarz żeby nie wpuszczał bramek

0

@AFA ja tylko o Yamalu tak pisałem, cala reszta nie ma aż takiej magii

0

@Eklerek śmieje sie, pewnie mają prawa. Po prostu ta lm u nich to cyrk

0

@Eklerek tvp nabędzie prawa do finalu? Wątpię

0

Ale bym obejrzał mecz Realu z komentarzem Borka, ymbape ymbape ależ to zrobił

0

@Senstin Diaz Bellotti

0

@Coutinho007 ja myślę że to nie sama w sobie decyzja klubu a pilkarzy

0

@FcPortoFan1999 pewnie Sevilla

0

@DonCarletto obstawiam że on sam chce grać, do Brighton też poszedl grać. Tak samo Eric

1

Fati i Eric mają odejść z Barcelony w 2025
https://x.com/ManagingBarca/status/1870836351702302755

0

Może faktycznie ten treningi Pintusa tak dzialaja, Real zawsze na wiosne zaczyna grać

1

@Gibbon_FCB uratuje ich bramkarz jak zawsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?