Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zdrowych i Wesołych. Żeby następny rok był lepszy dla nas wszystkich.
0
@Damian11 też to dla mnie szalony pomysł, niech jeszcze puszczą w lipcu
0
I po co Polsat puszczal tego Kevina w Padzierniku, jak dzisiaj znowu puszcza
?
1
@Luciano99 od kogo on nie kopiuje. I tak najśmieszniejsze to te posty gdzie piłkarze Barcy pojechali na święta xd
1
W końcu cos dla Barcy
@Transu96
@Dejvo
0
@Manypijany nie przesadzaj z tymi szansami. Od czasów Xaviego nie dostal choćby kilku meczów z rzędu w podstawie. Każdy inny jak Ferran tak
0
Fati jak nie teraz to nigdy. Skoro Torres kontuzja
1
@Filipem chyba tak bo wysłali mi właśnie życzenia świąteczne. I wzajemnie
0
@agaFCB może ma inną jeszcze
1
@zodiak_10 Buenos Aires?
1
@Bilon87 Wesołych i zdrowych również
4
Jeszcze nigdy nie nie czułem tak bardzo świąt jak teraz, zupełnie nic. Wręcz sie czuje jakby byl jakiś Wrzesien a nie Grudzień. Ktoś też?
0
@AdrianFCB10 zobaczymy, jakbyś tego zarządu nie znał xD
0
@Kinginiesta to dla nich bezcenny zawodnik, dali mu nawet 10
2
@AdrianFCB10 oficjalny komunikat o jego wypożyczeniu
0
Przecież wypożyczenie jest na 2 lata, brednie
0
@LukaszFan nie ma takich obrońców, którzy by przez caly mecz nie dopuścili przeciwnika do sytuacji, nie wiem skad te chore wymogi
0
@Criss18Barca ok to Penia niech strzela jak nie broni, jak wszyscy to wszyscy
0
@Criss18Barca od tego jest bramkarz żeby nie wpuszczał bramek
0
@AFA ja tylko o Yamalu tak pisałem, cala reszta nie ma aż takiej magii
0
@Eklerek śmieje sie, pewnie mają prawa. Po prostu ta lm u nich to cyrk
0
@Eklerek tvp nabędzie prawa do finalu? Wątpię
0
Ale bym obejrzał mecz Realu z komentarzem Borka, ymbape ymbape ależ to zrobił
0
@Senstin Diaz Bellotti
0
@Coutinho007 ja myślę że to nie sama w sobie decyzja klubu a pilkarzy
0
@FcPortoFan1999 pewnie Sevilla
0
@DonCarletto obstawiam że on sam chce grać, do Brighton też poszedl grać. Tak samo Eric
1
Fati i Eric mają odejść z Barcelony w 2025
https://x.com/ManagingBarca/status/1870836351702302755
0
Może faktycznie ten treningi Pintusa tak dzialaja, Real zawsze na wiosne zaczyna grać
1
@Gibbon_FCB uratuje ich bramkarz jak zawsze