4

Ludzie tu srają po gaciach a Olmo ma chillku. To jest ten mental który w nim lubię


0

@Dieselzor za Fatiego łatwiej

5

@Pnog37 xDD w sumie byloby smiesznie jakby go dali. Troll roku

4

Szczęśliwego nowego roku Cules i nie tylko


0

Muzyka z Krola Lwa wow

0

Plus taki że te wszystkie Ferminy, Torre pokażą ile dla tej drużyny moga wnieść, ale z jednym juz sie uwiazali kolejnym długim kontraktem

0

@betonito ma to w pi i grubo imprezuje

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PIWOSZ89 Olmo byl w formie to mecze wygrywalismy, takie fakty

1

Nico sobie może szukać innego klubu. Z Barcą to sie nie wydarzy

1

@MesQueUnClub96 znam go z Twoja twarz brzmi znajomo

1

@MesQueUnClub96 Oskar Cyms

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Dani Olmo sie świetnie bawi na scenie Poslatu

0

@addept Balde nawet selekcjoner repry u siebie nie widzi, to coś znaczy

0

@addept Kounde sie tego nauczyl szybciej niz Balde i tyle

0

Pamiętam jak pod narodowym Big Cyc śpiewało piosenke z Kiepskich na Sylwestra. Co to byly za piękne czasy

1

@Who_you_mam kiedyś to było

0

Lubilem te miastowe imprezy na żywo jak jeszcze organizowali w Warszawie, teraz to bida i skandal od kilku lat

3

Kłopoty z rejestracja a oni wrzucaja brameczki Olmo z treningu, niesamowici


0

Może Olmo dzięki braku gry przez pòł sezonu sie zregeneruje i nie będzie juz taki szklany. Patrzmy na pozytywy

8

@draxidox efektem będzie masowa emigracja. Co jak ktoś nie ma z kim robic dzieci, albo jest bezplodny. Ma mieć je na siłe i wychowywać w nieszczęśliwym domu

1

@Filipem fakt, Raphinha powinien na LS grać a nie PS, ale.tez nie przypominam sobie jego super wspolpracy z Balde

0

@partymaker @Filipem wiadomo, że Fati i Ferran orłami nie są, ale to mi sie rzucilo w oczy jak grali na LS w tym sezonie. Balde 90% piłek wrzucal do środka albo pomijal skrzydlwoych i zbiegal z piłką do środka

1

Przede wszystkim to on nie ma pojęcia o grze kombinacyjnej ze skrzydłowym i wspolpracy. Xavi dawał mu cała flanke na lewej, przez co ten etap rozwoju pominął. Jak ma skrzydłowego to gra do środka, zamiast kombinować coś razem

0

Ogólnie z tym Olmo jak sie nie uda go zarejestrować to kazdy klub w la liga by go wziął na pol roku. Pytanie czy da sie podpisać kontrakt na pół roku

0

@BORO_12 źródło takie jak zawsze, notatnik. Nie biore info z kosmosu

1

@BORO_12 nie, netto. Brutto to on ma juz teraz

1

Vinicius za zdobycie The Best dostał podwyzke do 20 mln Euro netto, zapis w kontrakcie. Za ZP też mial dostać podwyzke. To już wiemy o co tyle płaczu i foszków, o kase

7

Śmieszne jak ludzie jadą po tym Olmo, że niepotrzebny. A wszystko przez niekompetencje zarządu. Jest to piłkarz który ma w sobie szczyptę magii i potrafi zrobić cos z niczego, większość w Barcelonie tego czegoś nie ma.
Może jego spadek formy to też problemy z ta rejestracją itp, chłop sie mogl przejmować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?