0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@FcPortoFan1999 bo przekonał mnie do nominacji niżej pod postem @Hosh.
W dodatku ilość komentarzy zobowiązuje

0

@Prorokk no właśnie to osmeka i osmeke mialem rwaną, bo mialem je nieparzyscie i mi zeszla w dol az dotykala dziąsla. Dlatego nie chcialbym rwać

0

@Prorokk nie, mialem rwanego. Ale już co nieco wiem od kolegi z pw

0

@Krzysztof1987
@Prorokk nie, dopiero mi sie zrobila dziura i chcialem sie zorientować w cenach i jak to sie odczuwa czy potem boli, cholerna ósemka..

2

@Encore jeszcze Antony, Dest

0

@LeoMessiiBarcaPepa poszło pw

5

@Heros11 odpowiedź znajdziesz na Euro 2024

0

Miał ktoś w ostatnim czasie robioną plombe w zębie? Mam pytanko

1

@patrix211 głupi ten śnieg

0

@Nightraider skąd te informacje że trzeba od razu go spłacić w takiej sytuacji?

0

@XaviDenzel wystarczy że rozwiąże kontrakt i podpisze z nimi z klauzula odejscia po sezonie

0

@Nightraider Fati zaczął by wykorzystywać polowe tego co ma i każdy by sie jarał jak kiedyś. Dla mnie nie zagral źle, gral na jeden kontakt tak jak ktos tu oisal, bardziej trzymał pozycje, tylko musi sie ogarnąć z urazami

0

@Nightraider trenuje, ale Flick już zauwazyl że jest kruchy. Ansu tu jest hejtowany mocno niezaleznie od tego co zrobi. Zmarnowal sytuacje ale jakby wykorzystal chociaż jedna narracja bylaby inna. Skuteczność wroci jak sie ogra. Oglądałem go w Brighton i widze poprawe, wchodzi w kontakt z rywalem, czego tam nie robil w ogóle. Dochodzi tez do sytuacji łatwo co jest na plus

0

@Nightraider ja go nie wypycham, ale będąc pod forma nie powinien grać w 11.
Ansu dopiero wraca z kontuzji, znowu. Jeszcze sie okaże

0

@Nightraider tylko jemu mieli blokować sklad a poki co on to robi. Guille też ma potencjal

8

W ogóle to ciekawe jaki jest dalszy plan na Fermina, Torre go zjada a do składu będzie pukal powoli Toni Fernandez

1

@alone49 łącznie im zsumowali żeby nie bylo że ktoś ma więcej

1

@KamQiX Top jak Top Chips

0

@TridenteMSN otóż można

1

@Arden ja od dawna pisałem ze on jedyne co ma to strzał, teraz już nawet tego nie. To bylem jechany

1

Ea fc i Manchester City. Sory za jakość XD
https://zapodaj.net/plik-gtTR6TcQBg
Nowoczesna taktyka
https://zapodaj.net/plik-6lj4QuUbN9

1

@BORO_12 nie jest, ale widać ze ma sufit wysoko

0

Pablo Torre biorąc pod uwage liczbe minut do g/a to nasz najlepszy pomocnik. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym

0

@PatrykBarca pisze o treningach, skoro nie gra a postęp robi to właśnie na treningach

9

Flick ma swoje głupie deycyzje ale taki Torre jest przykladem, że u niego zawodnik nawet na treningu sie rozwija. Bo w Gironie czy Barcy wcześniej byl kilka poziomów niżej. Taki Yamal, Raphinha, Inigo tez zrobili postęp

0

@daniel32778 Fermin będzie gral, status wychowanka i przedluzony kontrakt 10 razy w ciągu roku. Teraz każdy mądry a tak to o Torre pisalisice ze sie nie nadaje bo w Gironie nie grał

0

@Reviven a co ma zrobic? Sprzedaje aktywa źle, nie sprzedaje źle. My jesteśmy w finansowej dupie

5

@barcelonaLM kroos

0

@barteq no zmarnowal strzaly, ale poza tym nie oceniam tego wystepu źle.
@Technik teraz gra Fermin który tez jest tragiczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?