0

@kamiVeB Arda Guler to może czyścić buty Yldizowi póki co

1

@Eoren dla mnie wystarczy jeden komentarz w danym roku jako kryterium. Tak już masz jasność za co mu dajesz ten głos, bo przecież nie za polecajki czy czytanie artykułów, czego nie jesteśmy w stanie ocenić jak napisał @Stinger_ . Jakby to był konkurs na najlepszy nick, albo najlepiej wykreowana postać to taka @jowita byłaby słuszną kandydaturą.
Fajnie, że rozważacie zmiany

0

@kanver_ 50 w górę już będzie dobrze, ale pewnie będzie 40 i zmienne

1

@kaamil1910 przed chwilą pisałeś, ze zostanie i kocha klub, zdecyduj się xD

0

@robsesh co? To jak piłkarz nie zacznie grać na najwyższym szczeblu w wieku 16/17 lat to będzie nikim? To właśnie Barca zaczęła grać dziećmi i szachować ich zdrowiem, podejmuje ryzyko wiec nie ma co potem beczeć o pensje. Barca nie dba o swoich młodych co pokazuje przypadek Yamala i Cubrsiego z tego seoznu

0

Ogólnie to mnie śmieszy jak jest jazda po młodych, że dostają wysokie kontrakty. Zobaczcie takiego Cubarsiego, który jest zarzynany jak kobyła. Co gdyby złapał kontuzje? (tfu) co wtedy dalej z kego karierą, która by sie mogla różnie potoczyć i zarobkami.
Tak samo można podać przyklad Fatiego. Tak dostaje wysoka pensje, a kto mu dał grać jako dzieciak z nieukształtowanym organizmem na dorosłych chłopów którzy go połamali? Tak, pokrywdzona Barcelona, która teraz placi jego pensje.
I to samo z Yamalem już po kontuzji gra, bo nie ma kto tworzyć zagrożenia w tym klubie a zarabia jak na piłkarza tej klasy drobniaki

1

@Roobo może mu tak powiedzial, bo zobaczył że ten ma w d.. Barcelone?

1

@Hosh kojarze ten film, tytul? A dobra jest w opisie xD

0

Mieliście kiedyś mysz w domu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Aragorn33 pewnie gra Mbappe w fifie

0

@daniel32778 trochę gorzej z wyjsciami, ale to kwestia nauki

5

Flick nie wyciąga wnioskow. De jong już 5 razy wchodzi z ławki i coś psuje i ja jago nie winie, on taki jest, nieogarnięty. Flick go wystawia i tak samo w następnym meczu wystawi Penie, bo nie dostrzeże tego, że warto dać szanse Szczęsnemu

0

@zeko0 w dupie będzie, nie ma już motywacji bo mu każdy slodzil, na początku sezonu mial

0

Pół składu to przereklamowame przeciętniaki, a trener jak ma gracza który sie stara i blyszczy - Torre, to go wsadza do zamrażalki

1

Nie ma szans na normalnego trenera w tym klubie, kazdy cos odpierdala. Chyba tylko Guardiola umiał myśleć

3

Wy nie srajcie na De Jonga tylko na trenera co wpuszcza nazwiska a nie takiego Torre

2

Flick i jego zajebiste decyzje, bardzo fajnie

0

Nie wiem w czym Fati jest gorszy od tych melepet Fermin, Ferran. Niech idzie do tego Betisu

0

Nico nie ma czego szukac przy Raphinhi w Barcy, takie wczoraj mądre komentarze tutaj czytałem

0

Macie slabego Nico ci co wczoraj mnie wyzywali od artykulem xDDD a tfu

3

Ludzie co pisali ze Nico slaby, w 5 minut dzisiaj zezarl tego Raphinhe. Po prostu gra w takim zespole że nie ma jak sie wykazać

1

Fati wyjebane i w telefonie, nie dziwie mu sie

0

Tak sie podcina skrzydla, jak taki Torre ma podtrzymac motywacje do dobrej gry

0

Wchodzi Pupilek. Flick byl zajebisty ale już zmieniam zdanei o nim

3

Ludzie juz nazywali najlepszym pilkarzem Raphinhe, fakty takie ze do 17 latka to nie ma podjazdu

0

Toni i Torre na boisko, gorzej nie będzie

0

Czy Lewy dzisiaj gra lepiej niz Fati ostatnio? Pytanie retoryczne

2

Hahahaaa xDDD Gavi

2

Szczęsny co wyciąga, wygrywa dzisiaj sklad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?