Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nightraider nie wiem czy Girona nadal chce. Ale jak jest więcej zainteresowanych to na plus dla Barcy
0
@Ryoumen lepiej niech idzje nawet jak Barca będzie placic pensje. Nie ma pożytku z siedzenia na ławce. Mógłby łapać minuty nawet z ławki bo tam nie ma takiej konkurencji
2
@FCB24 Roque tez mial nie grać. To dla niego odpowiedni poziom na teraz by sie przebić
1
I to byłby zajebisty ruch, ale lepiej niech siedzi na trybunach w Barcelonie
0
@BORO_12 tu bym sie zgodził, gdyby nie fakt, że taki Fermin gra w podstawie. Też nic z tego nie mamy, a gra.
Tylko potem nie piszcie o sprzedaży bo nikt kota w worku po 10 operacjach nie kupi.
Tylko przypomne, ze byla opcja oddania go do Sevilli to woleli kisic na lawce i nie mieć ani sznasy odbudowy na kolejne lata
0
@Nightraider póki nie znamy szczegółów negocjacji to możemy sobie gdybać.
Sprzedażą bym tego nie nazwal, Fati pewnie wypożyczenie najpredzej, De Jong będzie bimbał do końca kontraktu a Lenglet pojdzie za darmo. Wielki zysk xD
Jak oni mają zamiar sprzedac Fatiego nie dając mu sie pokazać to powodzenia, to sie nie wydarzy
0
@BORO_12 on ma rodzine i dla niego kasa sie liczy i nie można miec mu za zle. Barce nie stac aby dac mu np 7 mln netto, chyba ze kogos sprzedadzą
0
@Nightraider mi to przypomina sytuacje Neymara, tez nikt nie wierzył. Czy byl jakiś pilkarz Barcy, którego łączono z innym klubem i zostal u nas?
Nie dadzą mu dużej podwyzki bo nie zepną ffp i pójdzie za kasą
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@BORO_12 tamten troll ktorego jedyne posty to wyzwiska? XDD boli strasznie. Nie ma nic do powiedzenia i wchodzi tu wyzywać, a ty nie lepszy. Kultura dno i chamstwo.
Nie potraficie dyskutować na poziomie i z takimi osobnikami nie zamierzam
0
Komentarz usunięty
4
@Kwiatek67 powinien wyjść, ale nie wyjdzie
1
@matirix20 ciekawe jak chcesz mu zarejestrować ta podwyżkę. Priorytet to Yamal który co najmniej 15 mln brutto zaśpiewa.
A czy zasługują? Poza Christensenem tak, bo przynajmniej sa dostępni
0
@MysticCat i co, że rok, przedłuża do lata albo arivederci. Chyba że chcesz aby poszedl za darmo
1
Bayern już stracił zainreresowanie?
3
@szymonekk wszyscy na ten temat milczą a o Negreirze trąbią dzień i noc, to te detale
4
Co do zawieszenia Viniciusa, przytaczam wypowiedź byłego prezesa Valencii Fransico Alfonso. To jest część artykulu z notatnika, bo tu nie widziałem artykułu:
"Czy znam Florentino Péreza? Rozmawiałem z nim dwa razy. Jestem przyjacielem Gerardo Gonzáleza i spotkałem Florentino dwa razy zanim został prezesem Realu. To capo hiszpańskiej piłki. On rządzi."
"To dobrze czy źle? Dobrze dla niego. On... Niech ktoś mi wytłumaczy, dlaczego piłkarzowi Realu pokazują czerwoną kartkę na Mestalli za obrażanie i potem ją anulują, bo przyszedł Florentino. Głupek dotyka się po jajach i mówi wszystkim kibicom na Mestalli, że spadamy do Segundy. Pokazywał tak palcami. Ale co to ma być? To wszystko uratował Real. Przy okazji, powiedzmy, gdzie są teraz ci czterej piłkarze Realu, którzy uprawiali seks z czterema dziewczynami na Wyspach Kanaryjskich. Gdzie oni są? Jakie dostali kary? Panuje cisza. Capo mówi, że nie i wszyscy milczą. Florentino nie jest tym, który ma największą władzę. On po prostu rządzi."
0
@AmigoBlancos czyli dalszy ciąg przekrętów w ldize za sprawa Pereza, który trzęsie Hiszpanią
11
@Technik Perez rządzi w Hiszpanii, dobrze mowil prezes Valencii w którymś z wywiadów
0
Niezły kot
0
@Encore oglądałem z nim Big Brothera
0
@Bajson lepszym po paru meczach stwierdzamy? Raphinha bez Yamala też super nie grał w tym sezonie, Olmo mial dobre mecze i złe, ale Raphinha tez jak ten gdzie psul setke za setką, juz nie pamiętam z kim
0
@trolownik jedyne rozwiązanie to przesunięcie Yamala na środek i pozbycie sie Lewego
0
@addept nie mógłby bo jest Olmo, Pedri i ŚPD w systemie Flicka
0
@MesQueUnClub96 raczej od pierwszej rozmowy
0
@BORO_12 @Encore tak czy siak Nico był chciany w Barcelonie i to kumpel Yamala, co może mieć wplyw na jego przedłużenie
0
@kuz nie media, jakiś kibic a on to komentowal na instagramie
0
Ta wypowiedź Raphinhi to sugestia do Nico? Wie, że on pewnie sie zapozna z ta konferencja i nagle taka gadka. A już latem robil dziwne akcje, bo ktoś sobie kupil koszulke Nico z numerem Raphinhi
1
@MatBac1991 żeby zszedł z pensji