0

@norbi77 to jak oglądasz ich mecze? Masochizm

0

@norbi77 jak kogoś boli zdj jakiegoś piłkarza to ma problem ze sobą. Na notatniku często na głównej sa gracze Barcelony lub Laporta

26

Patrzcie kto tam jest


0

@kamiVeB Flick już go wystawia w nagrode za romanse z innymi klubami

1

@Comentateiro w Wawie deszcz i jesienna pogoda, ciepło

1

0

@FcPortoFan1999 Atleciąka, ale nie grają

4

Viniciusowi nawet z ławki wolno prowokować

0

@Technik przecież to widać po mowie ciała i zachowaniu na boisku. Widziałeś zeby ktos z naszych robil takie rajdy jak nie szlo? Np ten Raphinha? Nie nawet sie nie potrafil skoncentrować by dobrze podać piłkę

0

@FCB24 ale Flick jest ideałem

1

Ładny pass Brahima, fajnie bo będzie klasyk

0

@Technik na pewno nie w każdym meczu, wczoraj grał jak fajtlapa i nawet złości w nim nie bylo

4

Vinicius i Bellingham denerwuja ale ja bym chcial widziec taką zawziętość i chęć wygranej u nas. Kto tak robi? Gavi a reszta gra na wyjebce często

0

@joloskyy nie mowie o tym golu xD tylko o mentlau. Lepiej tańczyć piruety w okół 11

1

Bellingham wchodzi jak dzik i ładuje pod lade a u nas tańczą z tą piłka na przedpolu

2

Bellingham irytujacy ale ma jaja, czego naszym pomocnikom często brakuje

3

Jak gra Mafeo to ten Vinicius myśli tylko o nim a nie o grze, powinnismy go kupić na klasyki

0

@michal26 bardziej cieszy ich porażka z nami

0

@Azazel_Pazuzu każdy chce klasyk, a jak nie to tchórzycie

0

@MateS Vinicius go ujeżdżał

0

Niech ten Real wygra, bo chce widzieć jaak im Olmo strzela gola

1

@Stinger_ kto sie czubi ten sie lubi

0

Vinicius i Maffeo po prostu lecą na siebie, to widać

5

@Stinger_ bo Vinicius sie splakal a Mafeo robil gest płaczu i go przedrzeznial

0

Ale cyrki, to jeszcze piłka nożna?

19

Pamiętacie jak byl przepis, że nie można odezwac sie do sędziego bo to kartka z automatu? Za sprawa Viniciusa już nie obowiązuje

3

I taka to jest właśnie kara zawieszenia, brazol ma to w dupie i szaleje bo uniknął konsekwencji. Real na tym ostatecznie ucierpi

1

@KamQiX było kilka jak byl duży hejt na niego, że sie rzuca. Ale potem wszystko wróciło do normy

0

Jak go zlapal, teraz bezkarny to będzie ludzi bić na boisku

3

@KamQiX wpierdziel ze skutecznością Raphinhi i Lewego, podziwiam za optymizm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?