Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 to jak oglądasz ich mecze? Masochizm
0
@norbi77 jak kogoś boli zdj jakiegoś piłkarza to ma problem ze sobą. Na notatniku często na głównej sa gracze Barcelony lub Laporta
26
Patrzcie kto tam jest
0
@kamiVeB Flick już go wystawia w nagrode za romanse z innymi klubami
1
@Comentateiro w Wawie deszcz i jesienna pogoda, ciepło
1
@FcPortoFan1999 Nie
0
@FcPortoFan1999 Atleciąka, ale nie grają
4
Viniciusowi nawet z ławki wolno prowokować
0
@Technik przecież to widać po mowie ciała i zachowaniu na boisku. Widziałeś zeby ktos z naszych robil takie rajdy jak nie szlo? Np ten Raphinha? Nie nawet sie nie potrafil skoncentrować by dobrze podać piłkę
0
@FCB24 ale Flick jest ideałem
1
Ładny pass Brahima, fajnie bo będzie klasyk
0
@Technik na pewno nie w każdym meczu, wczoraj grał jak fajtlapa i nawet złości w nim nie bylo
4
Vinicius i Bellingham denerwuja ale ja bym chcial widziec taką zawziętość i chęć wygranej u nas. Kto tak robi? Gavi a reszta gra na wyjebce często
0
@joloskyy nie mowie o tym golu xD tylko o mentlau. Lepiej tańczyć piruety w okół 11
1
Bellingham wchodzi jak dzik i ładuje pod lade a u nas tańczą z tą piłka na przedpolu
2
Bellingham irytujacy ale ma jaja, czego naszym pomocnikom często brakuje
3
Jak gra Mafeo to ten Vinicius myśli tylko o nim a nie o grze, powinnismy go kupić na klasyki
0
@michal26 bardziej cieszy ich porażka z nami
0
@Azazel_Pazuzu każdy chce klasyk, a jak nie to tchórzycie
0
@MateS Vinicius go ujeżdżał
0
Niech ten Real wygra, bo chce widzieć jaak im Olmo strzela gola
1
@Stinger_ kto sie czubi ten sie lubi
0
Vinicius i Maffeo po prostu lecą na siebie, to widać
5
@Stinger_ bo Vinicius sie splakal a Mafeo robil gest płaczu i go przedrzeznial
0
Ale cyrki, to jeszcze piłka nożna?
19
Pamiętacie jak byl przepis, że nie można odezwac sie do sędziego bo to kartka z automatu? Za sprawa Viniciusa już nie obowiązuje
3
I taka to jest właśnie kara zawieszenia, brazol ma to w dupie i szaleje bo uniknął konsekwencji. Real na tym ostatecznie ucierpi
1
@KamQiX było kilka jak byl duży hejt na niego, że sie rzuca. Ale potem wszystko wróciło do normy
0
Jak go zlapal, teraz bezkarny to będzie ludzi bić na boisku
3
@KamQiX wpierdziel ze skutecznością Raphinhi i Lewego, podziwiam za optymizm