0

@MatiSh mi tylko gówno

0

@HypeR kurde, co to, nigdy tego nie widziałem

0

Co jest bardziej irytujace okienko logowania la bamby czy Vinicius?

0

@Niedzwiad na ławce

0

Komentarz usunięty

0

Co raz częściej to gówno wyskakuje

1

@Lionel_Messi10 a nie TavierJebas?

0

@MatBac1991 wart jest 20 max

13

Raphinha dobry występ. W tej bajce były smoki?

2

Mam beke z ludzi, którzy piszą o piłkarzu X aby sie nie podnosił z ławki, jednocześnie chcą aby ten piłkarz X został sprzedanym. Trzeba być naprawdę głupim aby myśleć, że dwie rzeczy połączone w całość mają prawo sie wydarzyć

0

@Nightraider i to jest hipokryzja tego klubu, Fati nie zawala bramek, wylot na trybuny, De Jong zawala co mecz, wchodzi regularnie na plac xD
@Gaucho jest, ale poczytaj komentatze pod artykulem o Araujo już są posty, że powinien dostać 15 mln id klubu

0

@Nightraider to sa 2 przyklady na 10 naszych z chorymi pensjami, gdzie zarabiali grube siano i kompromitowali sie w LM przez 10 lat

0

@ViscaelBarca2007 i niech to samo zrobia z De Jongiem, Araujo nie będzie robil proboemow z odejściem

0

@ShawnC i dlatego Barca jest w ruinie, bo sprostała każdym żądaniom finansowym pilkarzy, a Real sobie kupuje i rejestruje bez problemu

0

W Realu u Pereza jakby ktoś odwalał cyrki z kontraktami jak De Jong, Araujo, to trybuny i nara albo szukaj sobie klubu, a u nas sie pieszczą z tymi rozkapryszonymi gwiazdkami

29

Klub ma dotrzymać mu obietnice, które skladal gdy ten dyrygowal linią obrony, podczas gdy potem zawalil mecz, glupo sie wypowiadał i dodatkowo wylecial na pół sezonu?
Duży plus dla zarządu, że nie daje tym gwiazdkom wejść na łeb jak kiedyś

2

@BORO_12 mistrz europy i król strzelców Euro Olmo przychodzi tu grać za 10 mln brutto, a wiecznie kontuzjowany rezerwowy obrońca ma dostać 15?

3

@daniel32778 nigdy sie nie loguj do podejrzanych okienek, taka rada

0

@Filipem ja wole kogoś kto ma problem o wszystko bo mu zależy, niz dingi donga co podaje do przeciwnika i patrzy jak strzela gola. Za dużo sie napatrzelismy na zniewiesciale zachowanie naszych piłkarzy

4

@Kamiloza91 z jednej strony to sa buraki, a Gaviego za podobne rzeczy chwalimy. Vinicius to już odklejka ale Jude ma jaja i ostatnio go zaczynam szanować, bo walczy o swój klub

1

@shinthps u mnie to samo teraz wyskoczyło

0

0

@BORO_12 dalej taki pewny, że Araujo zostanie a wszyscy co twierdza inaczej to debile? Rozumiem fanatayzm, ale bez przesady

0

@Bogan dobry wybór najlepszego piłkarza klubu

2

@Luciano99 przyznaj sie co z nią zrobiłeś i że chcesz przejąć miliony z tej nagrody

1

@Eklerek to samo było z Neymarem i Dembele

0

@SergioBusquets5 wiemy Serdżio że Ty doileś klub, ale nie każdy może

1

@norbi77 dla mnie to dziecinne wkurzać sie o zdjecie pilkarza, to w końcu tylko sport

0

Lewandowski i Raphinha muszą być w zajebistej formie


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?