Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to ma zrobić miejsce, skoro mu będą płacić. Może jestem głupi ale Rashford nie będzie gral za 3 mln
0
@KobeFR tylko Yamal, ale po przedłużeniu kontraktu jako bonus
0
@MirusAmisz bo nie chcial przedłużyć czyli mial w dupie Barce, ale jak zechcial to może jednak nie ma. Chyba logiczne
2
Wyzwiska na Deco i Laporte a oni robią swoje
0
@Gaz już bez przesady, w esktraklasie techniką nie maja podjazdu do dzieciaka z la masii
@LambiPL nikt nie mowi o grze w podstawie ale średnio 20 min na mecz żeby wychodzilo i już git. W brighton po kontuzji 3 miesiące nie gral dlatego nie chce iść
0
Fatiego powinni wypożyczyć z obowiązkiem grania. Barca płaci pensje, bo nikt inny tego nie zrobi ale w zamian ma obowiązek spędzić okreslona ilość czasu na boisku. Nie uwzględniając kontuzji
1
@gumaz miałem dwie od matmy stare, ale miały takie zajebiste poczucie humoru że nie dalo sie ich nie lubić, mimo że troche wredne
0
@ViscaelBarca2007 co ty porownujesz, pokasz mi ich wywiady w dorosłości jak mowili o miłości do Barcy
0
@Coutinho007 chcesz fana Realu i oczekujesz od niego ze będzie walczyl na boisku za Barce?
0
@MikeBajson Lewy i Yamal to ro,zumieja no wydaje mi sie że oni najbardziej te kontry odpalają
3
Laporta wyjaśnia hejterów
2
Pamiętam jak pokazal 15 kartek w meczu z Espanyolem. Jakie ABC to bylo?
0
@Kwiatek1899 i to też bylo po kontuzji w Brighton, wczesniej często byl starterem w pucharach i regularnie wchodzil z ławki
0
@Sulimo a co dla jaj sobie trenuje bez zaangazowania wiedząc, że jest na wylocie? Wiadomo, że te kontuzje mu siedzą głowie
2
Fati dwa razy sie rozwalił w tym sezonie, za presezon go Flick chwalil. Czyli pewnie strach przed kontuzja i nie przykłada sie przez to do treningów
0
@Awtameok_Klana nie tylko przez kaszel sie zarażasz
5
Ten Lewandowski to chyba na fcbarca.com wchodzi, bo skąd on wie o chęci odejscia Araujo, przecież tutejsze asy twierdzily, że to tylko pismaki wymyślają a Araujo nic takiego nie mówił.
Taka nauczka, czasami te gazety klamia, ale nie zawsze
1
@Eklerek z miesiąc temu tu pisalem, że pewnie chodzi o sprawy prywatne. Nikt z dnia na dzień nie staje sie słabym trenerem
0
@TR3YWAY według mnie red flagi to zachowania, nałogi, dziwne skłonności a nie np to czy miała ojca, czy miala swoj pokoj w dziecinstwie lub czy miała neostrade w dziecinstwie xD
Dla większości osób bez ojca to jest normalne i nie czuja sie w żaden sposób ulomne, tak jak dla Ciebie normalne jest go mieć
1
@TR3YWAY ale równie dobrze osoba z obojgiem rodziców może mieć powyższe problemy, to niczego nie definiuje. Wręcz rozpieszczona osoba, która np była córeczka tatusia też będzie złą partenerka i co wtedy
6
@FCB_dimiC ja miałem ojczyma, moja siostra też i ma normalną rodzine jako dorosła. Więc takie osobniki naczytaja się glupot na forach dla alfa, a potem myślą, że to ma przełożenie na normalne życie
7
@Kozinho. Nie wypisał narkomanek, alkoholiczek, więc to lepsze niż gdyby nie miała ojca
1
@FCB_dimiC po prostu brzmi jak typowy banan z idealnej rodzinki, wiec każdy inny jest gorszy
31
@TR3YWAY znajdź taką co nie ma chociaż jednego z tej listy.
Wychowanie bez ojca to tylko jakiś redpillowiec mógł sobie wymyslić, tak jak by to byla wina tej osoby
5
@escarabajo respić to akurat głupie określenie, bo ludzie sie nie respią losowo na mapie, tylko ktoś ich najpierw płodzi a następnie rodzi
2
@MesQueUnClub96 bo sie zmienia, ma 17 lat
0
@Tuc zależy co wygramy ale i tak dla mnie to Yamal prowadzi ten zespol, bez niego nie gramy nic
0
@krol211 Pudzian
0
@Mitch_Atleta boi sie wielkiej Barcy, wczoraj zniknął
0
Opis oceny sędziego z notatnika xD
"Jesús Gil Manzano zaliczył bardzo słaby mecz. W dwóch kluczowych sytuacjach ratował go VAR: przy rzucie karnym na Gavim i przy czerwonej kartce dla Szczęsnego. Mógł też pokazać dwie czerwone kartki graczom Realu, którzy faulowali już z jednym żółtkiem na koncie. I Camavindze, i Viníciusowi się wczoraj upiekło. Arbiter i tak rzecz jasna nie wpłynął na losy wczorajszego spotkania, ponieważ jedna z drużyn nie pojawiła się na boisku."