0

Jak to ma zrobić miejsce, skoro mu będą płacić. Może jestem głupi ale Rashford nie będzie gral za 3 mln

0

@KobeFR tylko Yamal, ale po przedłużeniu kontraktu jako bonus

0

@MirusAmisz bo nie chcial przedłużyć czyli mial w dupie Barce, ale jak zechcial to może jednak nie ma. Chyba logiczne

2

Wyzwiska na Deco i Laporte a oni robią swoje

0

@Gaz już bez przesady, w esktraklasie techniką nie maja podjazdu do dzieciaka z la masii
@LambiPL nikt nie mowi o grze w podstawie ale średnio 20 min na mecz żeby wychodzilo i już git. W brighton po kontuzji 3 miesiące nie gral dlatego nie chce iść

0

Fatiego powinni wypożyczyć z obowiązkiem grania. Barca płaci pensje, bo nikt inny tego nie zrobi ale w zamian ma obowiązek spędzić okreslona ilość czasu na boisku. Nie uwzględniając kontuzji

1

@gumaz miałem dwie od matmy stare, ale miały takie zajebiste poczucie humoru że nie dalo sie ich nie lubić, mimo że troche wredne

0

@ViscaelBarca2007 co ty porownujesz, pokasz mi ich wywiady w dorosłości jak mowili o miłości do Barcy

0

@Coutinho007 chcesz fana Realu i oczekujesz od niego ze będzie walczyl na boisku za Barce?

0

@MikeBajson Lewy i Yamal to ro,zumieja no wydaje mi sie że oni najbardziej te kontry odpalają

3

Laporta wyjaśnia hejterów

2

Pamiętam jak pokazal 15 kartek w meczu z Espanyolem. Jakie ABC to bylo?

0

@Kwiatek1899 i to też bylo po kontuzji w Brighton, wczesniej często byl starterem w pucharach i regularnie wchodzil z ławki

0

@Sulimo a co dla jaj sobie trenuje bez zaangazowania wiedząc, że jest na wylocie? Wiadomo, że te kontuzje mu siedzą głowie

2

Fati dwa razy sie rozwalił w tym sezonie, za presezon go Flick chwalil. Czyli pewnie strach przed kontuzja i nie przykłada sie przez to do treningów

0

@Awtameok_Klana nie tylko przez kaszel sie zarażasz

5

Ten Lewandowski to chyba na fcbarca.com wchodzi, bo skąd on wie o chęci odejscia Araujo, przecież tutejsze asy twierdzily, że to tylko pismaki wymyślają a Araujo nic takiego nie mówił.
Taka nauczka, czasami te gazety klamia, ale nie zawsze

1

@Eklerek z miesiąc temu tu pisalem, że pewnie chodzi o sprawy prywatne. Nikt z dnia na dzień nie staje sie słabym trenerem

0

@TR3YWAY według mnie red flagi to zachowania, nałogi, dziwne skłonności a nie np to czy miała ojca, czy miala swoj pokoj w dziecinstwie lub czy miała neostrade w dziecinstwie xD
Dla większości osób bez ojca to jest normalne i nie czuja sie w żaden sposób ulomne, tak jak dla Ciebie normalne jest go mieć

1

@TR3YWAY ale równie dobrze osoba z obojgiem rodziców może mieć powyższe problemy, to niczego nie definiuje. Wręcz rozpieszczona osoba, która np była córeczka tatusia też będzie złą partenerka i co wtedy

6

@FCB_dimiC ja miałem ojczyma, moja siostra też i ma normalną rodzine jako dorosła. Więc takie osobniki naczytaja się glupot na forach dla alfa, a potem myślą, że to ma przełożenie na normalne życie

7

@Kozinho. Nie wypisał narkomanek, alkoholiczek, więc to lepsze niż gdyby nie miała ojca

1

@FCB_dimiC po prostu brzmi jak typowy banan z idealnej rodzinki, wiec każdy inny jest gorszy

31

@TR3YWAY znajdź taką co nie ma chociaż jednego z tej listy.
Wychowanie bez ojca to tylko jakiś redpillowiec mógł sobie wymyslić, tak jak by to byla wina tej osoby

5

@escarabajo respić to akurat głupie określenie, bo ludzie sie nie respią losowo na mapie, tylko ktoś ich najpierw płodzi a następnie rodzi

2

@MesQueUnClub96 bo sie zmienia, ma 17 lat

0

@Tuc zależy co wygramy ale i tak dla mnie to Yamal prowadzi ten zespol, bez niego nie gramy nic

0

@krol211 Pudzian

0

@Mitch_Atleta boi sie wielkiej Barcy, wczoraj zniknął

0

Opis oceny sędziego z notatnika xD
"Jesús Gil Manzano zaliczył bardzo słaby mecz. W dwóch kluczowych sytuacjach ratował go VAR: przy rzucie karnym na Gavim i przy czerwonej kartce dla Szczęsnego. Mógł też pokazać dwie czerwone kartki graczom Realu, którzy faulowali już z jednym żółtkiem na koncie. I Camavindze, i Viníciusowi się wczoraj upiekło. Arbiter i tak rzecz jasna nie wpłynął na losy wczorajszego spotkania, ponieważ jedna z drużyn nie pojawiła się na boisku."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?