Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Lekcja pokory dla Bellinghama, bo ten typ mysli ze jest doskonały
0
@kuz dla mnie tam jest sufit wysoko i ma skilla, ogladalem troche Bilbao po Euro i gral bardzo dobrze. On w Barcy by mial nowa motywacje, bo umiejętności ma
0
@BORO_12 zrobil kilka akcji po wejściu, jak mam Ci wymienic co zrobil. Odpal powtorke z jego wejściem na plac
1
Jakby Barca zgarnęła Nico to pomyśleć ile by wiatru robil z tym Yamalem. Ludzie mówią, że slaby ale ostatnio wejściem w polfinale pokazał jakość. Ma tylko za słabych partnerów do gry
0
@Mitch_Atleta nie potrafi stawiać na mlodych. Guler po świetnym euro przyspawany do ławy
1
@JordiAlbion Perez tez jest winny brakiem transferów
7
Trochę źle sie zestarzalo po wczoraj
0
Mbappe w PSG rozjeżdzal Barce, w Realu to on jest rozjeżdzany, a podobno zmienil klub na lepszy
7
Bronić to my zaczęliśmy po czerwie, tak to atakowaliśmy
0
@wojopancer chyba 5:0 tylko
0
@MarshallLAW nie, ale lamal linie spalonego
0
@Murazor z taka Francja dal impuls i odmeinil mecz
13
Yamal gra w ta fife a potem robi to samo na boisku
8
Oni mu kazali kucnąć a ten na kolana xD
7
Olmo jaka fota
1
@blakkudium a taki za Realem byl
0
Raphinha w takiej formie, ciekawe czy jest w stanie pociągnąć swoja repre tak jak Yamal to zrobil. Bo inni brazole wiadomo, że nie
5
Flick na pewno odmeonil mental tej druzyny. Myślę ze tez Yamalowi, Pedriemu pomoglo euro gdy poczuli sie potężni i przenieśli to na klub
9
Ten Laporta na kolanach xDDD
5
Vamos Barca, zajebista robota wszystkich ale Yamal mvp
3
Bez dogrywek ale doliczony czas obu polow niczym dogrywka
1
Bellignham widac po minie ze psychicznie rozwalony
1
Olm odobra zmiana w defensywie
0
Na Yamala zaczeli polowac to moze i dobrze
0
Vinicius pewnie chce karnego za to
2
Szczesny odjebal to co na Euro 2012 xDD
0
Az sie czerow Szczesnego z euro przypomnialo
1
Przeciez jak my tak Real rozjezdzamy to z odpowiednim mentalem każdego możemy
2
Barcelono co Ty robisz
1
Raphinha przepraszam za ostatni hejt