Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Najśmieszniejsze, że głosy na @jowita to potenjalne głosy @Luciano99 więc sam robi sobie pod górkę, ale wyrgywa xD gratki
I dla @escarabajo za quiz również i dla @FcPortoFan1999 of course
0
@Eoren ok dzięki
0
@KamQiX na tel u mnie nie. Wpisujesz kod i pisze zeby wpisac kod xdd
2
To zajebisty quiz nie da sie wejść
8
Obsunięcie gali o 5 minut, @jowita nie może sie przecisnąć przez futryne drzwi
3
@RoberDzik nagroda 100 000 zl, nieodebrana wplywa na konto redakcji
0
@ViscaelBarca2007 nie uspokoje, bo on sie nie nadaje na skrzydło
0
@ViscaelBarca2007 Flick woli Fernina na skrzydle
4
Trochę beka, że cały notatnik i ogólnie kibice białych oburzeni o rejestracje Olmo, a teraz wychodzą kwiatki, że Perez mógł w tym po cichaczu pomóc
0
@MesQueUnClub_87 co oznacza opanowanie to wiem xd ale w kontekście dryblingu to już tak niejasne dla mnie, ale dzięki
0
@MesQueUnClub_87 nie, coś do dryblingu ale kij wie
0
Jest jakaś stronka która opisuje co daje dany parametr w ea fc? Np opanowanie?
@Transu96 może Ty wiesz
@Dejvo
0
@Litman Javi Miguel gówno wie, od zawsze po nim jechał już jak byl Xavi
0
Powinni puścić go gdziekolwiek gdzie mógłby grać
2
To @jowita w top 15, już wiemy
0
@MesQueUnClub96 aha, super dałeś info. Chodzi o posta zasadami, gdzie co i jak, bo byl ale nie każdy to zapamięta i będzie szukal newsa
5
@Kessie użytkownik sukcesu, jak ma szanse na ZP to nagle sie loguje
0
@July_6_BcN po prostu masz okienko pomarańczowe z informacja do kiedy ban i za co
1
@wpwelement może podepnijcie posta z zasadami quizu?
1
Tak się ośmieszaliśmy na rynku transferowym, że oferuje takie kwoty
1
@Arden nie, na pozycji gdzie gral Messi przed kupnem Suareza. Wtedy by strzelal wiecej i ma świetne podania prostopadle
0
@matirix20 Bellingham też lubi leżeć od byle kontaktu, ale poza tym to lider
1
@July_6_BcN ban tak nie wygląda
0
@Joe_Barbaro Yamala bym przesunal na pozycje Messiego i kupil Nico
0
Kolejny odc przygód Barcelony wg fantasty
0
@messi33 Olmo i Victor z ławki, a potem gest kozakiewicza
0
@kanver_ komu nie wyskakuje ten z policji
0
@Popitek12 zauważyłem
0
@Criss18Barca cukier zdrowszy niż aspartam
0
@July_6_BcN to pewnie rano Ci wyskoczy