3

Najśmieszniejsze, że głosy na @jowita to potenjalne głosy @Luciano99 więc sam robi sobie pod górkę, ale wyrgywa xD gratki
I dla @escarabajo za quiz również i dla @FcPortoFan1999 of course

0

@Eoren ok dzięki

0

@KamQiX na tel u mnie nie. Wpisujesz kod i pisze zeby wpisac kod xdd

2

To zajebisty quiz nie da sie wejść

8

Obsunięcie gali o 5 minut, @jowita nie może sie przecisnąć przez futryne drzwi

3

@RoberDzik nagroda 100 000 zl, nieodebrana wplywa na konto redakcji

0

@ViscaelBarca2007 nie uspokoje, bo on sie nie nadaje na skrzydło

0

@ViscaelBarca2007 Flick woli Fernina na skrzydle

4

Trochę beka, że cały notatnik i ogólnie kibice białych oburzeni o rejestracje Olmo, a teraz wychodzą kwiatki, że Perez mógł w tym po cichaczu pomóc

0

@MesQueUnClub_87 co oznacza opanowanie to wiem xd ale w kontekście dryblingu to już tak niejasne dla mnie, ale dzięki

0

@MesQueUnClub_87 nie, coś do dryblingu ale kij wie

0

Jest jakaś stronka która opisuje co daje dany parametr w ea fc? Np opanowanie?
@Transu96 może Ty wiesz
@Dejvo

0

@Litman Javi Miguel gówno wie, od zawsze po nim jechał już jak byl Xavi

0

Powinni puścić go gdziekolwiek gdzie mógłby grać

2

To @jowita w top 15, już wiemy

0

@MesQueUnClub96 aha, super dałeś info. Chodzi o posta zasadami, gdzie co i jak, bo byl ale nie każdy to zapamięta i będzie szukal newsa

5

@Kessie użytkownik sukcesu, jak ma szanse na ZP to nagle sie loguje

0

@July_6_BcN po prostu masz okienko pomarańczowe z informacja do kiedy ban i za co

1

@wpwelement może podepnijcie posta z zasadami quizu?

1

Tak się ośmieszaliśmy na rynku transferowym, że oferuje takie kwoty

1

@Arden nie, na pozycji gdzie gral Messi przed kupnem Suareza. Wtedy by strzelal wiecej i ma świetne podania prostopadle

0

@matirix20 Bellingham też lubi leżeć od byle kontaktu, ale poza tym to lider

1

@July_6_BcN ban tak nie wygląda

0

@Joe_Barbaro Yamala bym przesunal na pozycje Messiego i kupil Nico

0

Kolejny odc przygód Barcelony wg fantasty


0

@messi33 Olmo i Victor z ławki, a potem gest kozakiewicza

0

@kanver_ komu nie wyskakuje ten z policji

0

@Popitek12 zauważyłem

0

@Criss18Barca cukier zdrowszy niż aspartam

0

@July_6_BcN to pewnie rano Ci wyskoczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?